Gra grafiką, kolorami, perspektywą i to jak dany obraz wpływa na nas, bardzo dużo mówi nam o naszej psychice. Między innymi, dzięki prawidłowemu dodaniu do siebie pewnych obrazów i oceny tego, jak daną rzecz postrzegamy może pozwolić nam na sprawdzenie naszej wizji życia.

Aby wykonać test wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie: co jako pierwsze zobaczyłaś na obrazku?

Bardzo ważne jest to, by Twoja odpowiedż była spontaniczna, a nie przemyślana. Tylko wtedy badanie można uznać za prawidłowo wykonane.

Remote file

1. Twarz starca. Osobowość typu „A”

Jeśli pierwszą rzeczą, którą zobaczyłeś, była twarz starca, charakteryzuje Cię konkurencyjność, potrzeba bycia lepszym od innych. Czasami może to prowadzić do nadepnięcia na palce ludzi wokół ciebie, aby osiągnąć to, czego chcesz, coś, co może spowodować wielką agresję.

Manifestują się rujnowaniem tego, co robią inni i odmawianiem pomocy komuś, kto może jej potrzebować. Dla Ciebie praca jest czymś podstawowym i niezbędnym w Twoim życiu. Jest rdzeniem, centrum wszystkiego. Czasami jest ci zimno, a przynajmniej takie wrażenie robisz. Tłumisz swoje emocje i zawsze wydajesz się twardy i stanowczy. Może to być również fasada, która ukrywa okropne poczucie niepewności. Bez wątpienia jesteś bardzo podatny na stres lub niepokój.

Popularne wiadomości teraz

Ciężko uwierzyć, że to matka i syn: Kasia Cichopek pokazała się z dorosłym synem. Fani: "Wyglądacie jak siostra z bratem"

Małgozata Rozenek-Majdan pozuje z teściową. Fani: "Jaka młoda teściowa"

Anna Powierza schudła 30 kg. Aktorka wygląda rewelacyjnie

Jak dzisiaj wygląda chłopiec, który otrzymał przydomek „Pinokio”

2. Kobieta. Osobowość typu „B”

Jeśli pierwszą rzeczą, którą zobaczyłeś na tym obrazie, była kobieta z rudymi włosami i kapeluszem, jesteś osobą o bardzo miękkiej osobowości. Nie masz tendencji do łatwego stresu. Z tego powodu często się spóźniasz, ale nie denerwujesz się tym - masz cały czas na świecie. Jesteś także miłośnikiem snu. Tak więc wczesne wstawanie lub co najmniej 8 godzin snu nie pasują do twoich planów. To sprawia, że ​​prowadzisz bardzo spokojne życie, bez żadnej presji. W rzeczywistości nie masz nic przeciwko konkurowaniu o bycie najlepszym.

Rozpoznajesz i akceptujesz swoje ograniczenia i czujesz się komfortowo z tym, kim jesteś. Nie musisz być lepszy niż ktokolwiek inny. Akceptujesz życie takim, jakie jest, pozwalając, aby wszystko poszło gładko. Jesteś o wiele bardziej empatyczny i ciepły. Nie masz problemu z nawiązywaniem kontaktów towarzyskich, ponieważ przyciągasz ludzi swoim uroczym uśmiechem. Jesteś również bardzo atrakcyjna ze względu na duże zaufanie do siebie. Generalnie masz bardzo dobrą samoocenę.

3. Osoba wspinająca się na wzgórze. Osobowość typu „C”

Masz najbardziej kontrowersyjny typ osobowości, ponieważ obejmujesz najbardziej pasywnych i uległych ludzi. Masz tendencję do bycia bezradnym w obliczu pewnych stresujących sytuacji lub nieoczekiwanych wydarzeń. Bez względu na to, jak bardzo się starasz, nie możesz nic poradzić na to, że czujesz się bezradny. To sprawia, że ​​często jesteś ofiarą nadużyć i manipulacji ze strony innych ludzi, głównie ze względu na to, jak bardzo konformistyczny jesteś w obliczu przyszłości. Nie jesteś w stanie podejmować decyzji i bardzo się tego boisz. Cierpisz na ciągłe blokady emocjonalne, które mogą mieć negatywne konsekwencje dla twojego zdrowia.

Czy identyfikujesz się z którąś z tych grup? Te typy zostały zdefiniowane wiele lat temu i zmieniły się od tego czasu, ale wielu używa ich dzisiaj do określenia cech twojej osobowości.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational