Baran

Wiadomo, że Baran będzie miał sekundę na wpadnięcie w zły humor, ale jest gorzej, gdy jego dach zacznie się ruszać. Tutaj w obliczu psychozy szczególnego rodzaju - maniakalno-depresyjnej.

Kobiety, które świetnie wyglądają z krótkimi włosami

Może też ogarniać go mizantropijna wściekłość, co sprawia, że ​​ma ochotę jeździć na rogach tych kóz. Bam! Baran w euforii, ogarnięty gwałtownym pragnieniem aktywności, radości i uniesienia - każda góra upadnie, a każdy ocean przekroczy. Wcześnie radujcie się, napływ witalności odnosi się do choroby psychicznej.

Byk

Popularne wiadomości teraz

Modne fryzury dla pań po 50-tce. Z takimi włosami elegancki wygląd jest gwarantowany

Znaki zodiaku, które mają poważne problemy z alkoholem

7 cech kobiety, która zawsze wygląda drogo

Gdzie na wakacje: jaki odpoczynek jest idealny dla Twojego znaku zodiaku

Ma dwa sposoby, by popełnić błąd: dziewczyny i pieniądze (wersja męska), pieniądze i mężczyźni (wersja żeńska). Ogólnie rzecz biorąc, pozostaje pragnienie, by Byk ich czcił i zaspokajał tak długo, jak tylko może. Jak to się objawia? I prawie nie ma mowy. Różnica w zachowaniu pozostanie dla wielu niewidoczna.

Bliźnięta

Cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość dla was, krewnych, przyjaciół i sympatyków, którzy będą mieli szczęście być otoczeni przez Bliźnięta. Kim jest twój rozmówca - Bliźnięta lub jedna z jego wielu osobowości w nich - nie jesteś przeznaczony do poznania. Szalone Bliźnięta trudno uwierzyć, bo na jedną akcję mają milion wersji. Mówi, że wyrywa je z chóru głosów rozbrzmiewających w jego głowie. To, przyjaciele, jest schizofrenią.

Goldie Hawn ma 74 lata i świetnie wygląda

Rak

Astrologowie dają ząb, że Rak wejdzie w przyjazny sojusz z Rybami i przeniesie pazury do okultyzmu. Nie powinieneś układać włosów do góry nogami, iść do ognia do Raka i zobaczyć go w amuletach od pięty do korony otoczony czaszkami, kryształowymi kulami, ochronnymi pentagramami, świecami, wpatrując się w karty Tarota. I przez następne 55 minut nie będziesz mógł odejść bez poznania swojej przyszłości i tego, jaki kolor ma twoja aura.

Lew

To zodiakalne zwierzę cierpi na manię wielkości. Wszyscy wokół są automatycznie postrzegani jako wasal, który urodził się, by zaspokajać kaprysy króla zwierząt. Szczerze nie rozumie, z jakiej radości ktoś nie chciał być posłuszny i będzie uczciwie czekać.

Panna

Z reguły Panna utrzymuje drogę do domowej sfery życia. Tak, bojąc się zarazków, Panna bezlitośnie pociera ręce mydłem, żelem i szamponem, po czym przerzuca się na cały dom, czyszcząc nawet najdalsze zakamarki.

A może zacznie rozkładać każdy produkt na atomy, najpierw sumując liczbę kalorii i badając, czy zawiera on szkodliwe substancje. Albo inna opcja: skrupulatne będzie zbilansowanie dochodów i wydatków, zbytnio się o to nie przejmując. Cóż, gdyby Panna cieszyła się tą przyjemnością w samotności. A potem z reguły liczą i rozkładają się ludzie, wokół których Panna będzie działała na nerwy, dopóki się nie uspokoi.

Waga

Nieodebrane napady niepokoju i chroniczne niezdecydowanie? Waga przypomni! Jak strasznie żyć - wszystko może ci spaść na głowę, a portfel zostanie porwany, a dom pofrunie w powietrze? Czy kran pozostał otwarty w domu? Jeśli musisz podjąć ważną decyzję, np. porozmawiać o podwyżce wynagrodzenia z przełożonymi, Waga zaangażuje się w wewnętrzny spór, określając, czy tego potrzebują, czy to zadziała, czy nie.

Najprostsze rozwiązanie sprawi im poważny niepokój. A potem dojdzie do tego, że historia powtórzy się z mułem, przed którym ułożono dwie identyczne sterty siana. Historia pokazuje, że długo decydował, z którego stosu zjeść obiad, aż był strasznie głodny.

Skorpion

Paranoja nawiedza ten znak w normalnym życiu. W postaci przewlekłej ich życie jest jak anegdota: Przygotowując się do snu, dziadek i babcia leżą na łóżku: - Dziadku, zamknąłeś drzwi na górnym zamku? - Tak, zamknięte. - A zamek średni? - Tak, zamknięte. -A na dole nie zapomniałeś? - Tak, zamknięte. – A łańcuch? "O Boże, zapomniałem!"

Strzelec

Tutaj klaustrofobia to strach przed domem i obsesyjny strach. A jak przeżyć w mieście, powiedz mi? Miasto jest jak ogromne mrowisko. I marzy o koniu, na którym wskoczyłby na czyste pole, gdzie szumi trawa, a księżyc oświetla mu drogę srebrnym światłem.

Koziorożec

Zagrożenie tkwi w monotonii i rutynie. Jednak Koziorożec nadal jest monotonny, więc nie zauważy, że oszalał. Ale będzie to oczywiste dla rodziny i przyjaciół. Jednak próby środowiska mające na celu urozmaicenie życia Koziorożca natrafią na bagnety.

Wodnik

Istnieje pełna przestrzeń, wybór rodzaju i kształtu. Wodnik jest tak chłonny, tak otwarty, że nic nie powinno nim wstrząsnąć ani wpłynąć na niego. Trudniej nie wpływać. W tym przypadku Wodnik, nie zauważając swoich niedociągnięć, zobaczy je w swoich przyjaciołach. I ten paranoik sam określi rolę zbawiciela ludzkości lub będzie zaangażowany w osiągnięcie duchowej dobroci i oświecenia.

Ryby

Ten znak z delikatną organizacją umysłową może w najlepszym razie oczekiwać długotrwałej depresji. W najgorszym przypadku przyjazna wirtualna korespondencja z istotami pozaziemskimi we śnie zamieni się w codzienną komunikację z rzeczywistością z nieludzkim umysłem. Nie zwracaj uwagi na wszelkiego rodzaju głosy i duchy. Nie ma powodu do zmartwień. Wystarczy wtedy opublikować książkę na ten temat, możesz zostać kolejnym mesjaszem.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

 

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie