Ale mężczyźni szaleją z powodu kobiet, które uległy tym znakom zodiaku. I chociaż każda kobieta jest na swój sposób niezwykła, te panie są naprawdę oszałamiające!

Powiedz jak się urodziłeś i dowiedz się, jak będziesz żyć

I choć oczywiście sukces nie zależy od znaku zodiaku, to jednak fundament jest wciąż położony.

Skorpion

Mogłaby napisać książkę o tym, jak chodzić, rozmawiać i patrzeć, kiedy oczarujesz mężczyznę. Jest bardzo urocza. Tylko zupełnie obojętny mężczyzna nie zareaguje na obecność w jej oczach i głosie. Bez słowa potrafi mówić o miłości we wszystkich możliwych językach. Kiedy spotyka atrakcyjnego mężczyznę, wie, jak odróżnić go od tłumu, a dzieje się to na długo, zanim zdąży zauważyć jakąkolwiek inną kobietę.

Popularne wiadomości teraz

Perfekcyjna przesadziła z retuszem. Ręka Małgosi wygląda bardzo nienaturalnie

Tak wygląda dziecko urodzone w małżeństwie tej niezwykłej pary

Pies nie puszcza swojego zbawiciela, dopóki go nie zabierze

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Nie ma sensu mu się opierać. Nawet jeśli nie jest zbyt ładna, jej duże, hipnotyczne oczy zduszą chęć stawiania oporu. Zrozumie, jak czuje się nieszczęsny królik zahipnotyzowany przez kobrę. Nie lubi nudnych partnerów. Gdziekolwiek pojedzie, uwielbia podróżować pierwszą klasą, a ty lepiej się uśmiechaj i płacisz. Jeśli jesteś zszokowany jej sposobem obchodzenia się z pieniędzmi, nie pokazuj tego, w przeciwnym razie ty i twoje pieniądze wkrótce zostaniecie zapomniane.

Jej energia wystarczy na kilka kobiet. Lubi dobrze pracować i dobrze się bawić. Cokolwiek robi, jest podatna na ekscesy. To może być fascynujące, ale męczące. Nigdy się tym nie znudzisz, ale będziesz chciał spokojniejszego, bardziej zrównoważonego życia. Poważnie traktuje miłość. Podobnie jak człowiek tego znaku, jest owocem własnych pasji. Jej podejście do życia istnieje niezależnie od mężczyzn.

Dlatego nie są w stanie jej się oprzeć, starają się ją ujarzmić. Ale nawet jeśli im się to uda, raczej nie przenikną tajemnych głębin jej ukrytej zmysłowości. Kobieta Scorpion może być wierną kochanką, która będzie Cię chronić przed innymi, walczyć o Ciebie w najtrudniejszych warunkach, pluć na opinię sąsiadów. Nie wycofuj się i nie poddawaj, w przeciwnym razie jej energia zwróci się przeciwko tobie.

Które zwierzę pasuje do twojego męża według znaku zodiaku

Bliźnięta

Tylko ona jest w stanie zastąpić cały harem. Dziesięciu różnym kobietom trudno będzie konkurować z jej wirtuozerią. Niczym dżin z butelki, za każdym razem będzie wyglądał inaczej, dzięki czemu można podziwiać, poczuć tajemnicę i ulec jego urokowi. Potrafi przyciągnąć czyjąś uwagę, ponieważ jest wspaniałą rozmówczynią, dowcipną i czarującą. Ponadto jest uważnym słuchaczem, który zainteresuje się Twoimi problemami.

Opowiedz jej o swoich intencjach, pragnieniach, obawach i przygotuj się na wysłuchanie odpowiedzi. Niektórzy widzą pewność siebie w próbach rozwiązywania problemów innych ludzi na swój własny sposób. Ale nie dotyczy to Bliźniąt, lubią analizować sytuacje, szukać motywów i udzielać porad. Łatwo nawiązuje przyjaźnie, ale zwykle nie jest zainteresowana długotrwałymi, bardziej wymagającymi przyjaźniami. Dołoży wszelkich starań, aby uszczęśliwić przyjaciół.

Nawiasem mówiąc, będzie mogła wysłać magiczną notatkę, zadzwonić na czas, powiedzieć komplement. Wszystkim swoim przyjaciołom wydaje się słodka i serdeczna, ale nikt nie będzie miał do niej prawa. Chce być lubiana przez wszystkich, choć niekoniecznie jest przywiązana do wszystkich. Zwykle czuje niezadowolenie, jeśli ktoś zabiera jej zbyt dużo czasu lub powoduje jej problemy. Nieustannie poszukuje nowych sposobów na uwolnienie swojej ulotnej energii. Jest gotowa iść gdziekolwiek, bez rozważania zalet i wad, i często jest w stanie podejmować ważne decyzje równie szybko, bez zastanowienia.

Polega na refleksie, a nie na osądach. Dość trudno jest jej robić to samo przez długi czas, ponieważ szybko zaczyna interesować się czymś nowym. Nic innego jak nowość nie ujmuje jej tak bardzo. W rezultacie nie kończy sprawy. Szczerze próbuje to zrobić, ale nie może. Gdy tylko jest w połowie drogi, chce skręcić w jakąś nieznaną ścieżkę, która wydaje jej się, że obiecuje coś ciekawego i ekscytującego.

Będąc bardzo emocjonalną, potrafi stracić cały zakres, gdy inni mają czas na zrobienie tylko trzech nut. Jednak bardzo trudno jest jej podporządkować się jednej emocji, a także ograniczyć się do jednego kochanka, jednej pracy, jednego planu. Nie próbuj tego wiązać. Ma wolnego ducha, który nie jest odpowiedni dla ptaka w złotej klatce.

Nic tak nie podnosi jej na duchu jak przybycie do miasta, które kocha, albo opuszczenie znienawidzonego. Tak właśnie odnosi się do ludzi. Potrzebuje psychicznej zgodności ze swoim partnerem, nie zgodzi się na nierówną pozycję. Wolałaby być kobietą biznesu niż gospodynią domową. Jednak niezależnie od tego, którą z tych ścieżek wybierze, wykona swoją pracę doskonale. Jeśli jednak działa wbrew swojej woli, szybko upadnie.

W relacjach z mężczyznami często gra w bezduszne gry. Ale obrażona zwykle ma tendencję do wybaczania i zapominania, jeśli jest gotowa to zaakceptować. Ci, którzy będą mogli się z nią porozumieć, będą usatysfakcjonowani. Jest urocza, uwielbia dokuczać - prawdziwa kobieta.

Lew

Jest stale wyeksponowana - piękna biżuteria na wystawie sklepowej, która zachwyca wszystkich przechodniów. Na ważnej imprezie publicznej będzie najlepszą ozdobą. Nawet jeśli chwilowo jest za kulisami, czuje się jak gwiazda czekająca na występ przed entuzjastyczną publicznością. Dla niej nie ma nic ważniejszego niż mężczyźni, którzy ją podziwiają i wyrażają swój podziw. Ona sama nie zawsze jest zakochana. W pewnym sensie wystawia intymność na sprzedaż, ale jej wynagrodzeniem jest satysfakcja, którą czuje, że jest tak wysoko oceniana.

Powinien nie tylko zajmować ważne miejsce w życiu partnera, ale być jedyną. Do siebie jednak takie ograniczenia nie mają zastosowania. Chce zachować całkowitą swobodę wyboru nowej ofiary. Zwykle nie zajmuje jej to dużo czasu, ofiara sama chętnie wychodzi na spotkanie. Kobiety Lwy są najbardziej znanymi myśliwymi.

Kocha ludzi, ale jest samolubna. Woli dominować, ale jest szanowana. Duma, ale dobra - utkana ze sprzeczności, postrzega problemy innych ludzi tylko przez pryzmat własnego "ja". Jest niecierpliwa, nieprzewidywalna, atrakcyjna. Jej emocje są zwykle powierzchowne. Często jest zakochana, ale rzadko potrafi kochać. Jest pozbawiona możliwości podporządkowania się innej osobie, niezdolna do dawania.

Jeśli romans staje się zbyt wygodny, staje się leniwa i bierze wszystko, co dzieje się w łóżku, za pewnik. W rezultacie ogień, który rozpaliła, gaśnie. A bez adoracji, której potrzebuje, jej własne intymne pragnienia stopniowo umierają. Jest oddana tym, którzy ją kochają, ale jeśli przywiązanie do niej zniknie, odchodzi.

Często może być zaangażowana w „trójkąt miłosny”. Jest szczęśliwa tylko wtedy, gdy jest w centrum uwagi. Jeśli ludzie nie przestrzegają jej zasad, nigdy się nie obwinia. Cierpiąc na załamanie emocjonalne, ma tendencję do dramatyzowania sytuacji, wcielając się w rolę tragicznej bohaterki. To żart, chęć osiągnięcia efektu, a nie przejaw prawdziwych emocji.

Uważa się za zbyt idealistyczną, więc często jest rozczarowana. Często kocha „niewłaściwą” osobę lub odrzuca „właściwą” z powodu jej nadmiernych wymagań dotyczących miłości. Inne kobiety będą jej zazdrościć, ponieważ wszyscy atrakcyjni mężczyźni będą z nią. Przyciąga mężczyzn, być może dlatego, że uważa za sprawiedliwe, że składają jej hołd.

Jeśli uśmiecha się do męża, może to być zwodnicze, bo nie zawsze oznacza to, że go lubiła. Ciągle potrzebuje podziwu i będzie z każdym flirtować, żeby to osiągnąć. Towarzyszący jej mąż nie powinien jednak ani przez chwilę dawać jej okazji, by wątpić, że jest słońcem na jego niebie. To jest niedopuszczalne. Niesprawiedliwie? Oczywiście. Tak jednak jest. A mężczyzna, który jest nią zainteresowany, musi nauczyć się żyć według takich zasad.

Wodnik

Nie lubi być postrzegana jako obiekt pożądania. Ma wysokie wymagania, których nie stara się lekceważyć, i nalega, aby kochanek traktował ją z należytym szacunkiem. Nie lubi się spieszyć. Jeśli przyjdziesz na pierwszą randkę, nie oczekuj, że skończysz ją w łóżku, bo nic nie zadziała. Druga randka też raczej nie zaprowadzi cię do jej sypialni. Kobieta Wodnik jest zmysłowa i ma bardzo silny intelekt.

Żyje głównie rozumem. Inspirują ją przyjaciele. Uwielbia imprezy i ludzi, świetnie czuje się w towarzystwie i zawsze jest gotowa przyjąć zaproszenia na ostatnią chwilę od kogo lubi. W zasadzie szczera i otwarta, nie może kłamać, bo nie chce być nieprawdziwa. Jeśli kogoś kocha, zwykle odsłania przed nim swoją duszę, często niezbyt stosowną. Kobiety z Wodnika są zaangażowane w życie innych ludzi.

Czasami nikt nie otrzymuje niepotrzebnych rad, których nikt nie będzie słuchał. Podejmuje pracę męską. W razie potrzeby może pracować jako mechanik samochodowy, drogowiec, kamieniarz. Ale najczęściej zajmuje wysokie stanowiska. Lubi coś osiągnąć. Spełnia każdą nową okazję, bierze odpowiedzialność za nowe rzeczy, bo czuje, że osiągnie każdy cel, wykona każde powierzone jej zadanie.

Ponieważ jest mądra, chce spróbować swoich sił w różnych dziedzinach, rozumie motywy, które poruszają ludzi, zwykle jej starania kończą się sukcesem. Jest prawdziwą humanistką, bardzo martwi się problemami świata. Szukaj jej na czele bitwy o sprawiedliwość społeczną, a nie zobaczysz jej wśród pokonanych. Jest wrażliwa na cierpienia innych. Nie wymaga jednak miłości i zrozumienia. Ma taką obsesję na punkcie samej pracy, że traci z oczu ludzi, dla których się stara. Nawet jeśli okazuje im duże zainteresowanie, pozostaje neutralna i wyobcowana.

Ponadto jest osobą, która ma dość odwagi, by do końca bronić swoich przekonań politycznych. Jeśli jej plan się nie powiedzie, nie popadnie w depresję, ponieważ wie, że uczą się na swoich błędach. Choć jest urocza, ciekawa i zaradna, czasami potrafi być uparta. Na przykład wiele kobiet z Wodnika wierzy w okultyzm i nie będziesz w stanie ich przekonać. Jeśli są czegoś pewni, nie zawstydzaj ich żadnymi argumentami ani nawet faktami. Uwielbia piękne rzeczy, w tym ludzkie ciało. Lepiej nie zapomnij pochwalić jej figury. Trzeba ją docenić. Jest niezwykle zadbana. Kolejną wadą jest tendencja do wysokich kosztów i ekstrawaganckich udogodnień.

Oczywiście nie zgodzi się, że to wada. Nie lubi ludzi, którzy są zajęci tylko problemami finansowymi, uważając ich za małych i trochę głupich. Jedynym sensem pieniędzy jest to, co można za nie kupić. I zrobi wszystko, aby dostać to, czego chce.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie