Wszyscy uwielbiają otrzymywać prezenty, ale Bliźnięta zawsze pchają się po nie bez kolejki. To są wieczne dzieci, które uwielbiają niespodzianki. Dokładnie niespodzianki, więc nie torturuj Bliźniąt, co podarować im na urodziny, ale włącz swoją wyobraźnię – prezent powinien być wyjątkowy. Nie można sprawić na nich wrażenie bezsensownymi bibelotami i banalnymi rzeczami, ale będą szczerze zachwyceni nowymi wrażeniami.

Pomysł 1 – Nowe wrażenia

Jaskrawe święto dla porywczych dzieci. Kup bilety – nad morze, na spektakl, na wystawę (jeśli tylko wydarzenia nie zbiegają się w czasie). Ponadto daj im w prezencie kilka biletów loteryjnych – astrologowie są pewni, że Bliźnięta docenią taki prezent i na pewno wygrają.

Nowe wrażenia – zawsze świetny prezent!

Pomysł 2 - Ekstremalny prezent

Certyfikat na skok ze spadochronem, spacer za sterem łodzi, przejażdżkę gokartem. Za mało dla Bliźniąt? Cóż, zabierz je do tajgi i umów się na grę w przetrwanie – na pewno podziękują za to i poproszą powtórzyć.

Pomysł 3 - Stylowe akcesoria

Portfel na zamówienie, ekskluzywny długopis, najmodniejsze etui na telefon albo wszystko na raz – wtedy na pewno zadowolisz wybrednych Bliźniąt.

Popularne wiadomości teraz

Oliwia Bieniuk odsłoniła za dużo: 19-latka pokazała się w odważnej sukni (FOTO)

Żołnierz dowiedział się, że jego żona miała aż 60 kochanków. Jego zemsta była słodka

Modne fryzury dla pań po 50-tce. Z takimi włosami elegancki wygląd jest gwarantowany

Gdzie na wakacje: jaki odpoczynek jest idealny dla Twojego znaku zodiaku

Bliźnięta docenia stylowe akcesoria

Pomysł 4 - Ekskluzywne alkohole

Bez komentarza – zwłaszcza że ​​hojne Bliźnięta od razu otworzą butelkę, i Ty również spróbujesz wieloletni whisky.

Pomysł 5 – Ekskluzywna herbata lub kawa

Wszyscy wiedzą o miłości Bliźniąt do ceremonii parzenia herbaty lub kawy – ci słynni esteci podziękują, jeśli poczęstujesz ich egzotyczną kawą lub herbatą. Tylko nie kupuj im kawy z supermarketu – Bliźnięta od razu rozpoznają taniochę.

Wszyscy wiedzą o miłości Bliźniąt do ceremonii parzenia herbaty lub kawy

Pomysł 6 - Delikatesy

Bardzo drogie słodycze, grill z rzadkich mięs przygotowanych według specjalnej receptury, dania z najmodniejszej restauracji – wystarczą pieniądze, wyobraźnia i wiedza o tym, co kochają Twoi smakosze Bliźnięta.

Pomysł 7 - Gadżety

Bliźnięta uwielbiają gadżety. Nie zaskoczysz ich nowym smartfonem – najprawdopodobniej mają w kieszeni najnowszy model popularnej firmy. Ale wszelkiego rodzaju niezwykłe „psoty” na pewno im się spodobają: neurostymulator, zestaw do testu genetycznego, skuter elektryczny, inteligentna waga...

Bliźnięta będą zachwycone niezwykłymi gadżetami

Pomysł 8 - Biżuteria

Ręcznie robiony różaniec lub bransoletka z indywidualnym grawerem, stworzona osobiście dla Bliźniąt – nikt inny takich nie ma, a to jest najważniejsze.

Pomysł 9 - Książki

Bliźnięta ze swoim kapryśnym charakterem wcale nie wyglądają na intelektualistów. Ale pierwsze wrażenie jest mylące – oni uwielbiają książki, zwłaszcza piękne wydania z drogiego papieru i z pięknymi ilustracjami. Podaruj im ekskluzywne wydanie ulubionego autora, to na pewno roztopi ich serce.

Istnieje wiele innych pomysłów na prezent dla Bliźniąt, najważniejsze jest to, żeby to była przyjemna oraz niebanalna niespodzianka. Możesz dać im w prezencie krokomierz – niech liczą swoje kroki i będą dumne ze swoich osiągnięć.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie