Lokalizacja gwiazd w dniu narodzin łączy cię z pewnym żywiołem, kamieniem lub zwierzęciem. Dzisiaj powiemy ci, które zwierzę odpowiada twojemu mężowi według znaku zodiaku.

Test psychogeometryczny. Opowie Ci wszystko o Twoich mocnych i słabych stronach

Baran

Mężczyźni Barana są dość zapalni i emocjonalni, więc ich natura przypomina byka. Wszystko może służyć im za czerwoną chustkę: miłość, gniew, wściekłość, radość. Ale kiedy Baran jest spokojny, zamienia się w posłuszne szczenięta, które chcą się głaskać i bawić.

Byk

Popularne wiadomości teraz

Janusz Józefowicz potwierdza krążące plotki

Katarzyna Skrzynecka pokazała się z piękną fryzurą: fani zachwyceni jej nową odsłoną (ZDJĘCIE)

Fani oszaleli: Ola Szwed pokazała swoje piersi (FOTO)

Znaki zodiaku, które mają poważne problemy z alkoholem

Byki wyglądają jak przebiegły lis, wiedzą kiedy i jak z kimś rozmawiać. Jednocześnie pokazują tylko swoje najlepsze strony. Jednak w rodzinie i z bliskimi są bardziej jak niedźwiedź. Są spokojni i niczego się nie boją, jeśli chodzi o pracę. Byki to znakomici członkowie rodziny, którzy zrobią wszystko dla dobra swoich bliskich.

Bliźnięta

Są dość leniwi. Co więcej, mają chwile oczywistego smutku i radości. W pierwszym stanie są jasnymi wilkami, które mogą ugryźć gardło wroga. Ale podczas radości są pandą, która lubi leżeć na kanapie i nic nie robić.

Rak

Raki to typowe lwy ze świata zwierząt. Dostają jednak jedzenie zamiast lwic. Są gotowi chronić swoją rodzinę kosztem życia. A ich wakacje są prawdziwie królewskie, tak jak ich natura.

Wszyscy znają piosenki ABBY. Zobaczcie, jak dziś wyglądają muzycy zespołu

Lew

Wydawałoby się, że lew to lew. Ale w rzeczywistości lwy bardziej przypominają goryle. Przez całe życie toczą walkę i zawsze mają się na baczności. Zawsze są gotowi rzucić się do bitwy, gdy tylko pachnie smażonym zapachem.

Panna

Typowe sowy, które słuchają i zdobywają doświadczenie. Jeśli jednak je zdenerwujesz, zamieniają się w psy, które mogą cię zaatakować.

Waga

Waga to kochające wolność konie, które mają szczególny umysł. Czasami porównuje się je do pająków, które tkają idealnie płaskie pajęczyny. Nic dziwnego, że łatwo przyciągają płeć przeciwną.

Skorpion

Mężczyźni Scorpiony zachowują się jak typowe koty domowe, które wymagają maksymalnej uwagi i miłości. Powinieneś zapomnieć o nim na kilka godzin, gdyż zignoruje cię, a nawet zacznie się mścić.

Strzelec

On, jak tygrys, zasiądzie w zasadzce, czekając na pieniądze, sukces, kobiety i sławę. Gdy tylko nadarzy się okazja, natychmiast złapie ofiarę martwym uchwytem.

Koziorożec

Wyglądają jak wieloryby. Prowadzą też miarowe życie, na co dzień opiekują się rodziną i pracują. Mają szczególną mądrość i powściągliwość.

Wodnik

Ci mężczyźni potrafią planować swoje działania na nadchodzące miesiące i lata. Kochają wolność i zachowują się jak drapieżcy orli, patrząc na ofiarę od góry do dołu.

Ryby

Ryby zachowują się jak psotne szympansy. Ciągle wtrącaj się w niektóre historie i umie się bawić. Są wspaniałymi przyjaciółmi i prawdziwą duszą firmy.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie