Dziś wielu pracodawców oferuje go: z dużą dokładnością wskazuje mocne i słabe strony osoby.

Wszyscy znają piosenki ABBY. Zobaczcie, jak dziś wyglądają muzycy zespołu

Spójrz na te geometryczne kształty:

Kwadrat

Popularne wiadomości teraz

Żołnierz dowiedział się, że jego żona miała aż 60 kochanków. Jego zemsta była słodka

Ania Starmach chwali się zdjęciem z synkiem: skarży się, że dziecko szybko rośnie

Znaki zodiaku, które mają poważne problemy z alkoholem

Gdzie na wakacje: jaki odpoczynek jest idealny dla Twojego znaku zodiaku

Ciężka praca, konieczność doprowadzenia sprawy do końca, wytrwałość – to główne cechy Kwadratu. Cierpliwość i wytrwałość czynią z nich najlepszych fachowców w swojej dziedzinie. Sprzyja temu również silne zapotrzebowanie na nowe informacje.

Wiedza Kwadratów jest usystematyzowana i rozłożona na półkach. Nie podlegają domysłom, ale opierają się tylko na swoich obliczeniach i są bardzo uważni na szczegóły. Przewidywane życie to ich ideał. Nie lubią, gdy zmienia się zwykły bieg wydarzeń.

Zamiłowanie do detali pozbawia ich sprawności. Opieka i przestrzeganie zasad może rozwinąć się do granic możliwości. Między innymi ich racjonalność i oschłość emocjonalna uniemożliwiają im szybkie nawiązanie kontaktu z innymi.

Trójkąt

Trójkąt - energiczna i silna osobowość. Ich cechą charakterystyczną jest umiejętność skoncentrowania się na tym, co najważniejsze. Potrafią dogłębnie i szybko przeanalizować sytuację i skupić się na najważniejszym, nie przywiązując dużej wagi do szczegółów. To bardzo pewni siebie ludzie, którzy chcą mieć rację we wszystkim.

Ze względu na potrzebę zarządzania bieżącym stanem rzeczy i decydowania o innych, Trójkąt staje się osobą, która nieustannie konkuruje z innymi. Często są kategoryczni, nie tolerują sprzeciwów i mają trudności z przyznaniem się do swoich błędów. Kariera jest dla nich bardzo ważna i dążą do wysokiego statusu. Ich główną negatywną cechą jest egocentryzm.

Piękne dzieci, które potrafią roztopić serca wszystkich

Zygzak

Zygzak - osoba kreatywna. Tacy ludzie charakteryzują się spontanicznością i wyobraźnią myślenia. Konsekwencja to nie ich styl. Myśli Zygzaka wykonują desperackie skoki. Nie skupiają się na szczegółach, upraszczając tym samym obraz świata. To pozwala im tworzyć harmonijne obrazy i widzieć we wszystkim piękno.

Tacy ludzie mają wysoko rozwinięty zmysł estetyczny. Zygzaki nie mogą pracować tam, gdzie obowiązują ścisłe obowiązki. W ich pracy ważna jest dla nich niezależność. Kiedy Zygzak jest tam, gdzie czuje się komfortowo, zaczyna pracować, realizując swój główny cel - generowanie nowych metod pracy i pomysłów.

Tacy ludzie to idealiści. Z tego powodu charakteryzują się naiwnością i niepraktycznością. Ze wszystkich 5 postaci, Zygzak najszybciej się ekscytuje. Są nieskrępowani, co często uniemożliwia im wcielenie swoich pomysłów w życie.

Koło

Koło jest przede wszystkim zainteresowane dobrymi relacjami międzyludzkimi. Ci ludzie są bardzo przyjaźni. Koło jest w stanie zjednoczyć zespół i stworzyć silną rodzinę. Charakteryzują się nadwrażliwością i silną empatią. Dobrze „czytają” ludzi i mogą szybko zidentyfikować oszusta.

Tacy ludzie skupiają się na innych ludziach, a nie na biznesie. Aby zachować spokój, mogą zrezygnować ze swojej pozycji, bo najtrudniejszą rzeczą dla Kola jest wdanie się w konflikt. Determinacja takich osób jest obca i często nie potrafią zaprezentować się tak, jak by chcieli. W sprawach moralności i sprawiedliwości Koło wykazuje godną pozazdroszczenia stanowczość. Ich myślenie jest wyostrzone na uczuciach i wartościach moralnych. Starają się znaleźć coś wspólnego z różnych punktów widzenia.

Prostokąt

Prostokąt to tymczasowa forma osobowości. Są to osoby niezadowolone ze swojego dotychczasowego trybu życia i poszukujące lepszej pozycji. Cechą charakterystyczną takich osób jest nieprzewidywalność działań w okresie przejściowym. Z reguły mają niską samoocenę i szukają czegoś nowego w dążeniu do bycia lepszym: dotyczy to pracy, wizerunku i tak dalej.

Prostokąty cechuje ciekawość, szczere zainteresowanie tym, co się dzieje i odwaga. Są otwarci na nowe pomysły i łatwo uczą się wszystkiego nowego. Z drugiej strony w okresie przejściowym stają się łatwym łupem dla manipulatorów, ponieważ ich kondycję cechuje sugestywność i wiarygodność.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie