BARAN (21.03 - 20.04)

W sytuacjach konfliktowych Baran woli natychmiast wszystko wyjaśnić. Warto pójść mu na rękę i dać możliwość wypowiedzieć się. Jego upartość i agresywność jest sposobem na „odprężenie” i szybkie rozwiązanie problemu, a nie przejawem jego złego nastawienia lub silnej urazy.

BYK (21.04 - 21.05)

Byk zawsze się spodziewa, że wszystko się jakoś poukłada. Wiec jeśli Byk wykazuje swoje niezadowolenie, oznacza to, że kończy mu się cierpliwość. Małe przewinienie można złagodzić troską i czułością. Lecz bardziej poważne problemy trzeba omawiać bardzo delikatnie.

BLIŹNIĘTA (22.05 - 21.06)

Popularne wiadomości teraz

Iga Krefft w szczerym wyznaniu o depresji i załamaniu psychicznym

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Przy najmniejszych konfliktach, w tym konfliktach rodzinnych, Bliźnięta starają się uciec lub zająć się innymi sprawami, aby tylko nie skupiać się na konflikcie. Kiedy w końcu wracają do rozmowy, mogą w ogóle zapomnieć o byłych nieporozumieniach. Jeśli tak się nie stało, musisz spokojnie, logicznie i rozsądnie argumentować swoją opinię, aby rozwiązać konflikt.

RAK (22.06 – 22.07)

Jeżeli chodzi o sprawy rodzinne, Rak jest bardzo wrażliwy. Myśli i uczucia bliskich mu osób mogą poważnie wpłynąć na stan jego zdrowia. Dlatego Raka należy traktować bardzo delikatnie, jak dziecko, a najlepiej od razu rozwiązać problem, zanim on w ogóle zrozumie, co się właściwie dzieje. Nie ma sensu rozwiązywać problemów słownie: Raki rozumieją język uczuć i ciała znacznie lepiej niż ścisłą logikę umysłu.

LEW (23.07 – 23.08)

Obrażony lub dotknięty Lew szybko wycofuje się z konfliktu, lub zaczyna zachowywać się obojętnie. Jeśli są jakieś nieporozumienia, warto spokojnie, nie tracąc poczucia własnej wartości i unikając obelg z nim porozmawiać – w przeciwnym razie po prostu przestaniesz dla niego istnieć.

PANNA (24.08 – 23.09)

Panna ma niską samoocenę, więc nawet niewinna uwaga może być uznana przez nią za upokarzającą. Jeśli musisz omówić sytuację konfliktową z Panną, będziesz musiał bardzo ostrożnie dobierać słowa. W pierwszej części rozmowy Panna powinna być przekonana o Twoim dobrym nastawieniu do niej i dopiero wtedy bardzo dokładnie wyjaśnić przyczynę swojego chwilowego niezadowolenia.

WAGA (24.09 – 23.10)

Jeśli Waga jest na Cię obrażona, słodycze i kwiaty będą dobrym początkiem pojednania. Następnie zabierz ja na bal kostiumowy, a potem do swojego mieszkania wypełnionego prezentami. Powiedz jej najbardziej romantyczną rzecz, jaka przychodzi ci do głowy. Takie zachowanie na pewno roztopi serce Wagi.

SKOPRION (24.10 – 22.11)

Skorpiony mogą prowokować kłótnie rodzinne, nie zawsze wiedząc, co robią. Po prostu potrzebują sytuacji konfliktowej, w której czują się najbardziej komfortowo. Dlatego życie z nimi nie jest łatwe, a kłótnie – bezużyteczne. Wspólna aktywność, taka jak sporty ekstremalne czy gorący seks, pomogą poprawić atmosferę w rodzinie.

STRZELEC (23.11 – 21.12)

Obrażony Strzelec może być bezwzględny, a nawet okrutny, ale to nie potrwa długo. Lepiej nie przypominać mu o urazach: przeszłość Strzelca jest abstrakcją. Spokojne życie ze Strzelcem wcale nie jest trudne. Wystarczy szczerze interesować się jego sprawami i emocjonalnie opowiadać o swoich.

KOZIOROŻEC (22.12 – 20.01)

Koziorożce mogą przez długi czas zastanawiać się nad problemami, analizując wszystkie możliwe opcje pojednania. Jednocześnie wyglądają na zupełnie nieobecnych i obojętnych. Konieczne jest omówienie problemów rodzinnych z Koziorożcem z punktu widzenia obserwatora, a nie uczestnika konfliktu, ponadto należy robić to spokojnie i czule.

WODNIK (21.01 – 19.02)

W sytuacjach konfliktowych Wodniki są nieprzewidywalne: albo zamykają się w sobie, a potem żądają szczerej rozmowy, albo frywolnie ironizują na temat prawdziwych tragedii. Lepiej poczekać na moment, w którym Wodnik nie będzie skłonny do żartów i dopiero wtedy porozmawiać z nim o bolesnych rzeczach, okazując przyjaźń i szacunek.

RYBY (20.02 – 20.03)

Chociaż Ryby są bardzo wrażliwe, są doskonale chronione przed codziennymi przeciwnościami losu dzięki zdolności do uciekania w swój wewnętrzny świat. Ryby łatwo obrazić, zarowno jak i przywrócić dobre relacje z nimi. Podobnie jak Raki, Ryby wdzięcznie reagują na czułe dotknięcia i przyjazne spojrzenia. Są spokojni, gdy osoba, która jest obok nich, jest spokojna i szczęśliwa.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia