Znaki żywiołu ognia „wzniosą się” ponad zgiełk i będą patrzeć na problemy z góry – zdolność do abstrahowania stanie się ich głównym czerwcowym darem. Najważniejsze, żeby nie mylić fikcji z rzeczywistością – kłopoty same nie znikną.

Baran

Zwykle ludzie cenią tylko to, do czego dołożyli starań. Ale nie Baran – on jest przyzwyczajony do prezentów od losu i traktują szczęście jako cos oczywistego. W czerwcu sytuacja się zmieni – Baranom trzeba będzie naprawdę ciężko popracować.

To są urodzeni przywódcy, ale w czerwcu ich cechy przywódcze nie przydadzą się, zwłaszcza w rozwiązywaniu problemów osobistych. Podopieczni Marsa będą zmuszeni walczyć z silnymi przeciwnikami – cóż, to nie będzie łatwo, ale Baran zdobędzie niezbędne doświadczenie i nauczy się znachodzić kompromis.

Baran wreszcie spotka równego sobie przeciwnika

Lew

Natomiast podopieczni Słońca pogrążą się w przyjemnościach – Lwy poczują się jak ulubieńcy fortuny i zapomną, że za wszystko w życiu trzeba płacić. A jeśli na początku czerwca życie Lewa będzie słodkie i piękne, to do połowy miesiąca pojawia się „odsetki” – fortuna zażąda zwrotu długu.

Popularne wiadomości teraz

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Kasia Skrzynecka pokazała swój głęboki dekolt: odważne zdjęcie aktorki trafiło do sieci

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Znak zodiaku może dużo powiedzieć o Twoim partnerze

Na przykład duża wygrana pociągnie za sobą kłótnię z krewnymi, a nieoczekiwana miłość doprowadzi do tego, że Lwy zwątpią w swój urok i będą gotowe zadowolić swojego partnera w każdy możliwy sposób, jeśli tylko zwróci na nich uwagę. Wszechświat podpowiada – wyciągaj wnioski, a będziesz szczęśliwy.

Strzelec

Jedynym problemem Strzelców będzie brak wolnego czasu. Im będzie się wydawać, że wyższe moce koncentrują się na tym, aby Strzelec zawsze był w pogotowiu. Podopieczni Jowisza staną się fatalistami i codziennie będą zadawać sobie pytanie: po co walczyć, jeśli wszystko jest z góry ustalone?

Wszechświat chce tylko przekazać ognistym stworzeniom idee, ze jeśli chcesz zmian, zacznij od siebie. I wtedy każda próba „zmiany systemu” zakończy się sukcesem – zdając sobie z tego sprawę, znaki żywiołu ognia znajdą swój cel, lub przynajmniej zrobią pierwszy krok we właściwym kierunku.

Czerwiec to miesiąc głośnych i ciekawych wydarzeń. A znaki żywiołu ognia muszą nauczyć się słuchać siebie i zrozumieć, że chociaż Wszechświat wpływa na nasze życie, wybór zawsze zależy od nas.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia