W jakich barwach widzisz świat? O czym myślisz, kiedy wstajesz rano? To, jakie jest twoje podejście do życie definiuje twój świat i to, co cię spotyka. Jeśli chcesz się przekonać, co w siedzi w twojej głowie, zrób ten prosty test.

Wystarczy, że w skupieniu, wybierzesz jednego z tych ptaków. Skoncentruj się.

Remote file

Rozwiązenie:

Koliber nr 1

Jesteś bardzo zdeterminowaną osobą. Śmiało podążasz za swoimi życzeniami i celami. Zawsze myślisz o tym, jak odnieść sukces i nie spoczniesz, dopóki nie dostaniesz tego, czego chcesz. To dobre cechy, jednak uważaj, żeby w pogoni za sukcesem nie zapomnieć o tym, co w życiu jest najważniejsze - o relacjach.

Popularne wiadomości teraz

Jarosław Bieniuk ogląda mecz z Kazikiem, a na komodzie są zdjęcia Anny Przybylskiej

Ida Nowakowska pokazała, jak karmi synka piersią na planie: w sieci opublikowała uroczy kadr

Jak wychowywane są dzieci Kate Middleton. Kilka nieoczekiwanych zasad

Anna Lewandowska pokazała swój szcześciopak: ciężko uwierzyć, że Ania jest matką dwójkę dzieci

Oto 10 wielkich wynalazków, które zawdzięczamy kobietom, a nie miałaś o tym pojęcia

Koliber nr 2

Szczególnie cenisz sobie przyjaźń. Zawsze pomożesz swoim bliskim, w każdym trudnym momencie, mając nadzieję, że i oni pomogą ci, kiedy będziesz tego potrzebować. Czy aby nie jest to zbyt bajkowe? Może jesteś jednak za mało asertywna i dajesz się wykorzystywać? Uważaj, bo możesz się spażyć.

Koliber # 3

Nie lubisz zbyt dużo mówić o sobie i to dla ciebie naturalne, że tworzysz bariery podczas poznawania nowych ludzi. Stopniowo obniżasz tę barierę, kiedy zaczynasz im ufać. Ogólnie uważasz, że lepiej ufać własnym osądom niż innych. Jesteś tym samym "Zosią samosią". Nigdy nie prosisz o radę, ani o pomoc. Może czasem warto?

Koliber # 4

Jesteś dumny z dbania o innych, lubisz pomagać tym, którzy są dla ciebie ważni, lubisz ludzi i czas z nimi spędzony. Zawsze jesteś uśmiechnięta i miła. Nie mówisz o swoich problemach, twierdząc że wszyscy wokół mają więcej zmartwień niż ty. Nie masz racji, powiedzenie bliskiej osobie co ci leży na sercu bywa bardzo uwalniające. Spróbuj! 

Numerologia zapisana w twoim imieniu i nazwisku zdradza do czego jesteś stworzona. Odkryj swój talent

Koliber # 5

Zawsze stoisz raczej z boku i jesteś tą osobą, która na imprezie podpiera ściany. Akceptujesz swoje życie takie jakie jest i nie chcesz go zmieniać, bo nie wierzysz, że mogłoby być ciekawsze. Rzadko angażujesz się w jakąkolwiek działalność, bo myślisz, że twoje wysiłki i tak pójdą na marne. Wyjdź ze swojej strefy komfortu i spróbuj czegoś nowego. Człowiek uczy się całe życie!

Koliber # 6

Twoim mottem jest robić w życiu to, co chcesz, a nie martwić się konwencjami lub konsekwencjami. Prowadzisz bogate i różnorodne życie. Żyjesz zgodnie z zasadą, że lepiej zaryzykować próbowanie czegoś nowego, niż potem żałować. Nie masz też planu na życie i pozwalasz losowi robić co chce. Może czasem warto stanąć, zastanowić się czego chce się naprawdę mocno i zacząć doążyć do tego?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia