Dlaczego obok jednych osób czujemy się jak w domu, natomiast gdy inni nas tylko denerwują. Odpowiedź jest bardzo prosta! Nie każdy znak zodiaku jest kompatybilny z innym znakiem. Dlatego wybierając partnerów, przyjaciół czy kochanków nie zapomnij sprawdzić, czy ta osoba jest dla Ciebie odpowiednia według horoskopu.

Bliźnięta często się zakochują, i są zbyt zmienne w swoich uczuciach. Szybko się pobierają i równie łatwo i szybko się rozwodzą, mają skłonność do romansów na boku, bo zawsze szukają nowych doznań. Partnerzy Bliźniąt muszą być aktywnymi, ciekawymi rozmówcami i stale się zmieniać razem z partnerem.

BLIŹNIĘTA I BARAN: Idealna kompatybilność znaków. Te znaki są bardzo aktywne i energiczni, więc potrafią być dobrymi przyjaciółmi lub kochankami. Lubią aktywny tryb życia, przygody i różnorodność, humor i aktywne życie towarzyskie. Jednak to nie gwarantuje długiego i szczęśliwego małżeństwa. Głównym winowajcą tego są bardzo powierzchowne uczucia Bliźniąt i fakt, że prawie zawsze mają one wszystko „podwójne” – przyjaciół i dziewczyn, prace i hobby, domy i mieszkania, jak również partnerów. Bliźnięta to uroczy i zabawny partner na krótki czas. Zaskakująco dobra kompatybilność między tymi znakami istnieje, gdy mają wspólne idee, plany oraz cele. Baran jest idealnym partnerem biznesowym dla Bliźniąt. Bliźnięta tryskają pomysłami i planami, z których Baran wybierze tylko najbardziej realne, potrzebne i konieczne, i omijając wszystkie „pułapki”, ostre zakręty oraz przeszkody, pomyślnie realizuje je.

BLIŹNIĘTA I BYK: Pomimo silnej atrakcyjności fizycznej i wiele wspólnych interesów, to małżeństwo nie ma szansy na sukces, ponieważ Bliźnięta z reguły rzadko są w domu, a Byk ma wiele powodów do zazdrości. Te znaki zodiaku mają zupełnie różne charaktery. Byk jest flegmatyczny, niewzruszony, opiera się zmianom. Bliźnięta są wietrzne i niespokojne. Ale właśnie dlatego mogą być ciekawe dla siebie nawzajem – ale tylko na chwilę. Bliźnięta przyciąga pasja Byka, ale Byk, który dąży do niezawodności i stabilności, zacznie cierpieć z powodu zmienności partnera. Byk jest zbyt zależny od swoich przyzwyczajeń, by dogadać się z Bliźniętami, które zawsze potrzebują nowych emocji. W końcu żądania Byka staną się nie do zniesienia dla Bliźniąt, które wolą wolność. Odwieczne kłótnie będą stałymi gośćmi w ich domu. Częste wzajemne niezrozumienie doprowadzi do zerwania i skończy się rozwodem.

Popularne wiadomości teraz

Natalia Siwiec pokazała swoją siostrę: Malwina Siwiec oczarowała fanów swoją pięknością

Kasia Cichopek pochwaliła się efektami odchudzania. Aktorka schudła aż 6 kilogramów

Mogą doprowadzić cię do szaleństwa. Kobiece znaki zodiaku, które zachwycają wszystkich mężczyzn

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę: 66-letni aktor znalazł nową miłość

BLIŹNIĘTA I BLIŹNIĘTA: Trudno o bardziej niespokojną, czarującą i żywą parę. Nigdy sobie się nie znudzą, bo interesuje ich dosłownie wszystko. Tempo ich wspólnego życia będzie szalone, ale żaden z partnerów nie będzie myślał o zwalnianiu tego tempa. Oboje są świetnymi rozmówcami z mnóstwem przyjaciół. Razem urządzają wspaniałe imprezy. Seks dla nich to przyjemność i zabawa. Ale ta para jest zbyt powierzchowna, niestabilna i niespokojna. Kiedy wychodzą z sypialni, sytuacja staje się zbyt chaotyczna – nawet dla nich.

BLIŹNIĘTA I RAK: Namiętny Rak zaspokoi potrzebę seksualna Bliźniąt, a wesołe Bliźnięta nie dadzą Raku się znudzić. Ale już wkrótce ta zabawa w miłość zrani nadwrażliwego Raka. Ciągła kokieteria Bliźniąt pozbawi Raka spokoju, a ich związek stanie się niestabilny. Ta para ma zbyt mało wspólnego, aby mieć długie szczęśliwe małżeństwo. Rak potrzebuje poczucia bezpieczeństwa i domu, a Bliźnięta nienawidzą niewoli i jakichkolwiek ograniczeń. Będą zirytowani wahaniami nastroju Raka, a ich ostry język może bardzo zranić wrażliwego Raka. Te relacje są skazane na porażkę.

BLIŹNIĘTA I LEW: To namiętni kochankowie, którzy dają sobie nawzajem prawdziwą przyjemność. Dla zabawnych Bliźniąt żywy, towarzyski Lew jest wspaniałym partnerem. Pewny siebie Lew patrzy przez palce na flirt Bliźniąt z innymi. Jednak szyderstwo Bliźniąt może rozzłościć Lwa, i on prawdopodobnie zażąda więcej uwielbienia, niż Bliźnięta są w stanie mu zapewnić. W społeczeństwie każdy z partnerów stara się przyćmić jeden drugiego, ale to jest świetna zabawa dla obojga. Oni uwielbiają się śmiać, i potrafią rozniecić prawdziwy ogień w łóżku.

BLIŹNIĘTA I PANNA: Patronem obu znaków jest Merkury, który determinuje racjonalne podejście do życia. Ale na tym podobieństwa tych znaków się kończą. Panna uważa, że ​​Bliźnięta są niedojrzałe i niepoważne, podczas gdy Bliźnięta uważają, że ​​Panna jest zbyt przyziemna i nudna. Analityczne podejście Panny bardzo odpycha Bliźniąt. A aktywne życie towarzyskie Bliźniąt jest dla Panny przejawem powierzchowności i stratą czasu. Z biegiem czasu namiętność w związku zanika, i życie seksualne zbliża się do zera. Rozstanie jest nieuniknione.

BLIŹNIĘTA I WAGA: Ta para jest harmonijna nie tylko pod kątem rozwoju intelektualnego, ale także pod każdym innym. Oni motywują siebie nawzajem i cieszą się tym lekkim, wspaniałym romansem. Oni nie są skłonne do rywalizacji w związku, dlatego prawdopodobnie nie będą wiele kłótni. Są czule, uwielbiają rozrywkę, aktywne życie towarzyskie i podróże. Namiętni w seksie, nie zazdrośni, nie zbyt wymagające wobec partnera. Waga zawsze będzie iść na rękę Bliźniętom, które są skłonne do eksperymentowania. Ich jedynym problemem jest to, że oboje uwielbiają wydawać pieniądze. Pod wszystkimi innymi względami ten związek jest doskonały.

BLIŹNIĘTA I SKORPION: Pomysłowe Bliźnięta dynamiczny Skorpion stworzyliby dobrą parę, gdyby potrafili się dogadać. Na początku związku w ich sypialni płonie ogień, ale wkrótce partnerzy odkrywają, że seks to nie wszystko. Skorpion jest zmysłowy, namiętny, wymagający, zazdrosny i nieelastyczny. Bliźnięta są zmienne, wietrzne, powierzchowne, nieostrożne. Urodzili się do życia towarzyskiego, a Skorpion uwielbia samotność. Podejrzliwy Skorpion będzie ciągle się wściekał z powodu lekceważącego podejścia Bliźniąt do miłości. Wkrótce ich cierpliwość się skończy, a związek się rozpadnie.

BLIŹNIĘTA I STRZELEC: Te przeciwstawne znaki zodiaku przyciągają się niczym magnes. Największą przyjemność sprawia im komunikacja, ponieważ mają wiele różnorodnych zainteresowań. Strzelec jest bardziej inteligentny, a Bliźnięta są fanami życia towarzyskiego. Oboje są niespokojni, uwielbiają się kłócić i potrzebują wolności. Być może będą rozczarowani seksem, ponieważ obaj są powściągliwi. Ponadto Bliźnięta są zwolennikami gorzkiej prawdy i przez to mogą bardzo zranić Strzelca. Prawdopodobnie ten romans zakończy się tak gwałtownie, jak się zaczął.

BLIŹNIĘTA I KOZIOROŻEC: Beztroskie, frywolne podejście Bliźniąt do życia prowokuje protest konserwatywnego, poważnego Koziorożca. On dba o bezpieczeństwo, a Bliźnięta narzekają na utratę wolności. Porządek i stabilność zachwycają Koziorożca, jednocześnie denerwując Bliźnięta. Bliźnięta są fanami aktywnego życia towarzyskiego, co nie przyczynia się do spokoju Koziorożca. Jego roztropność przytłacza entuzjastyczne Bliźnięta. Między tymi partnerami nie będzie iskry, ale Bliźnięta potrafią rozwinąć zmysłowy potencjał Koziorożca.

BLIŹNIĘTA I WODNIK: Wszechstronne Bliźnięta i skłonny do innowacji Wodnik potrafią się dogadać. Oboje kochają wszystko, co nowe, podróże, nowe znajomości. Ponieważ oboje są nieprzewidywalne, ich związek nie zawsze będzie gładki. Ale miłość stanie się silniejsza, ponieważ Wodnik będzie podziwiać dowcip kochających życie Bliźniąt. I ze zrozumieniem potraktuje niektóre słabości partnera. Jeśli ich romans się skończy, pozostaną przyjaciółmi. W małżeństwie Bliźnięta i Wodnik są raczej oddanymi przyjaciółmi niż namiętnymi kochankami.

BLIŹNIĘTA I RYBY: Ich związek jest pełen pasji, a także problemów. Emocjonalne Ryby zbyt łatwo obrażają nieostrożne Bliźnięta. Bliźnięta są przebiegłe i zabawne, a Ryby są wrażliwe i biorą wszystko sobie do serca. Każdy oszukuje na swój sposób: Bliźnięta mają wiele tajemnic, a Ryby ukrywają się przed rzeczywistością. Bliźnięta potrzebują wolności i nowych emocji, a Ryby – adoracji. Ryby po prostu nie mogą czuć się bezpiecznie z wiecznie wędrującymi Bliźniętami i próbują ograniczyć wolność swojego partnera. W zamkniętej przestrzeni Bliźnięta zaczną umierać.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia