Dlaczego obok jednych osób czujemy się jak w domu, natomiast gdy inni nas tylko denerwują. Odpowiedź jest bardzo prosta! Nie każdy znak zodiaku jest kompatybilny z innym znakiem. Dlatego wybierając partnerów, przyjaciół czy kochanków nie zapomnij sprawdzić, czy ta osoba jest dla Ciebie odpowiednia według horoskopu.

Rak jest najbardziej wrażliwym i emocjonalnym ze wszystkich znaków zodiaku. Oczekuje wyjątkowej miłości, zrozumienia, wsparcia, a w zamian jest gotowy oddać się swojemu partnerowi i otoczyć go czułością i uwagą.

RAK I BARAN: Słaba kompatybilność znaków. Baran nieustannie przyciąga do siebie słabszych osób, w tym Raków, które tak bardzo chcą poznać ognisty temperament Barana. Rak w ramionach Barana w chwilach zapomnienia przeżywa ogromne podniecenie emocjonalne i burzę uczuć. Problem polega na tym, że gdy uczucia gasną, niewiele pozostaje. Baran nie znajduje wystarczającej satysfakcji od tego związku i może zacząć kłócić się o różne drobiazgi. Temperamenty tych znaków nie pozwalają im znaleźć harmonie. W tym związku oczywiście będzie rządził Baran, więc los tej pary będzie zależał tylko od jego roztropności i powściągliwości. Prognozy dotyczące tego związku są raczej niekorzystne.

RAK I BYK: Są czule, opiekuńcze i pełne pasji, potrzebują poczucia bezpieczeństwa i stabilności. Rak przynosi różnorodność do nieco monotonnego podejścia Byka do seksu. Byk jest osobą władczą, i to całkiem odpowiada czułemu Raku. Wiedzą, jak zarabiać pieniądze i wspólnie cieszyć się komfortem. Byk uwielbia być rozpieszczany, a Rak jest w tym mistrzem. Zrównoważony Byk z kolei wygładza wahania nastroju Raka. Każdy z partnerów daje sobie nawzajem wszystko, czego potrzebuje. Podobne zainteresowania i pragnienia stanowią dobrą podstawę harmonijnego związku.

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Kobieta urodziła jednocześnie 10 dzieci, bijąc światowy rekord Guinnessa

W którym miesiącu urodziła się twoja żona, tak będzie z nią życie

RAK I BLIŹNIĘTA: Namiętność Bliźniąt natychmiast intryguje Raka, ale Rak nie czuje się bezpiecznie z tym wietrznym, nieuchwytnym partnerem. Rak ma naturę emocjonalną, a Bliźnięta – mentalną, co zakłóca ich wzajemne zrozumienie. Chociaż ich temperamenty seksualne są kompatybilne, Rak będzie miał trudności z przyzwyczajeniem się do frywolnego, beztroskiego podejścia Bliźniąt do miłości. Będąc osobą władczą, Rak będzie próbował powstrzymać Bliźnięta, ale oni nigdy nie będą tego tolerować. W rezultacie rozstanie jest nieuniknione.

RAK I RAK: Mają ze sobą wiele wspólnego i to jest główny powód do kłótni w tym związku. Doskonale się rozumieją, ale mogą też bardzo zranić partnera. Oboje są zbyt wrażliwi, wymagający i zależni. Raki są nadmiernie zaniepokojone swoim wewnętrznym stanem: potrzebują dużo uwagi, opieki, wsparcia. Obrażają się, jeśli partner tego nie rozumie. Z drugiej strony Raki to niezwykle zmysłowi kochankowie, którzy rozpalają nawzajem swoje erotyczne fantazje. Ale to rzadko wystarcza. Taki sojusz nie ma wielkich perspektyw na szczęśliwą przyszłość.

RAK I LEW: Jeśli Rak jest gotowy iść na rękę Lwu, ten związek może być bardzo namiętny i udany. Rak musi przyzwyczaić się do nadmiernej emocjonalności Lwa. Lecz hojny, szczery, silny Lew jest dokładnie tym, czego szuka niepewny siebie Rak. Intuicja Raka podpowiada mu dokładnie, jak radzić sobie z egoistycznym i ekstrawaganckim Lwem. Potrzeba podziwu i wielu pochlebstw, aby Lew zaczął mruczeć, a nie warczeć. Lew czuje się królem w sypialni, ale jest zbyt stanowczy dla Raka. Natomiast wesoły charakter Lwa jest wspaniałym antidotum na zniechęcenie Raka.

RAK I PANNA: Rak jest osobą emocjonalną, podczas gdy Panna ma bardziej analityczny charakter, ale ich osobowości współdziałają tak skutecznie, że ta różnica nie odgrywa znaczącej roli. Ta więź może przekształcić się w bezpieczną, przyjemną i czułą relację. Pragnienie Raka do finansowego bezpieczeństwa dobrze współgra z celowością Panny. Rak rozumie pedanterię Panny, której stałość pomaga niestabilnemu partnerowi znaleźć równowagę. Niezawodność Raka jest uzupełniona potrzebą Panny uchronić partnera przed niebezpieczeństwem, wic każdy z partnerów stara się zadowolić drugiego. Ten związek ma dobre perspektywy na przyszłość.

RAK I WAGA: Te znaki żyją w zupełnie innych światach: Rak chce doświadczyć żywych uczuć w miłości, a Waga poszukuje intymności intelektualnej. Waga nie potrafi zaakceptować wahania nastroju Raka, który czuje się niepewnie z powodu zimna i niewyrazistych emocji partnera. Rak jest zbyt temperamentny i zazdrosny dla wietrznej Wagi. Nie jest im łatwo osiągnąć wzajemne zrozumienie w seksie, a to bardzo denerwuje Raka. Oboje wolą mieszkać w pięknym domu, ale Waga potrzebuje także ciągłych imprez, gości i romansów na boku. Kiedy Rak zaczyna krytykować Wagę, ona wyrusza na poszukiwanie innego partnera życiowego.

RAK I SKORPION: Gwałtowna namiętność Skorpiona rozpala zmysłowość Raka. Będąc wiernym w miłości, Rak nie wywołuje zazdrości Skorpiona. Władczy charakter Raka daje Skorpionowi poczucie spokoju. Rak podziwia moc Skorpiona, podczas gdy on odnajduje spokój ducha dzięki emocjonalnemu przywiązaniu Raka. Oboje maja dobrą intuicję i wiedzą, jak zadowolić partnera. Razem są w stanie stworzyć idealny związek, w którym poczują się chronieni i kochani. Ich relacje charakteryzują się dużą bliskością, emocjonalnością i głębią.

RAK I STRZELEC: Strzelec stający twarzą w twarz ze światem zewnętrznym może otworzyć nowe horyzonty intelektualne przed Rakiem, ale niestety w miłości nie zapewni mu ochrony, której Rak tak potrzebuje. Wietrzność i niestałość Strzelca budzi w Raku zazdrość. Strzelec męczy się uzależnieniem od Raka. Strzelec uwielbia wędrówki, a Rak jest kanapowcem. Potrzeba Raka e całkowitej jedności w związku sprawia, że ​​Strzelec zaczyna tęsknić za wolnością. Ponadto prostolinijność Strzelca bardzo rani wrażliwego Raka. Będą raczej dobrymi przyjaciółmi niż kochankami.

RAK I KOZIOROŻEC: Początkowo mają silny pociąg seksualny, ponieważ są przeciwstawnymi znakami. Ale dążąc do sukcesu w karierze, Koziorożec ma zbyt wiele innych zainteresowań, aby poświęcić wystarczająco dużo uwagi Rakowi, której tak tego potrzebuje. Rak jest nieśmiały, wrażliwy, potrzebuje miłości, a Koziorożec jest ostry, zimny i władczy. Rak postrzega powściągliwość Koziorożca jako osobistą zniewagę, staje się ponury i wybredny. Różnice charakteru mogą być zbyt duże dla zbudowania długotrwałego związku.

RAK I WODNIK: Czuły, wrażliwy Rak zanika w pobliżu zimnego Wodnika. Z drugiej strony czuły, przesadnie szczery Rak pozbawia Wodnika poczucia wolności. Porywający, nieprzewidywalny Wodnik jest zirytowany ostrożnością i niezdecydowaniem Raka. Wrażliwego Raka bardzo ranią żarty Wodnika. Rak nie rozumie obojętności Wodnika. Rak potrzebuje bliskości i poczucia bezpieczeństwa, gdy Wodnik jest samotnym wilkiem. Seks może być dobry, ale tego nie wystarczy.

RAK I RYBY: Ci kochający, empatyczni partnerzy zachwycają się sobą nawzajem. Obaj są obdarzeni wyobraźnią, ale gdy Ryby mogą tylko marzyć, Rak zaczyna działać. Razem są w stanie zamienić marzenie w rzeczywistość. Ryby wnoszą romans do życia Raka, a on jest wyjątkowo opiekuńczym kochankiem, którego Ryby potrzebują. Oboje są emocjonalni, oddani i dobrze odczuwają nastrój partnera. W sypialni czeka ich wulkan, ponieważ są bardzo namiętni. Rak musi przejąć inicjatywę, i wtedy Ryby chętnie będą im posłuszne. To może być bardzo harmonijna para.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia