Mówi się, że "cyfry nie kłamią". Jeśli w to wierzysz, nie zdziwi cię pewnie fakt, że istnieje kod numerologiczny, który może powiedzieć ci, do jakiej pracy jesteś stworzona. Jesteś gotowa na tę dawkę wiedzy?

A więc zaczynamy! Weź kartkę papieru i długopis. Zapisz kolejno wszystkie litery swojego imienia i nazwiska.

Litery, które są kolejno przypisane do cyfr, to

A – 1, B – 2, C – 3, D – 4, E – 5, F – 6, G – 7, H – 8, i – 9 J – 1, K – 2, L – 3, M – 4, N – 5, O – 6, P –7, Q – 8, R – 9, S– 1, T – 2, U – 3, V – 4, W – 5, X – 6, Y – 7, Z – 8.

Znaki polskie, takie jak ą, ł czy ś, przelicz na ich podstawowe wartości, czyli kolejno a, l albo s.

Popularne wiadomości teraz

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

W którym miesiącu urodziła się twoja żona, tak będzie z nią życie

Jeśli na przykład nazywasz się Anna Nowak, to dodajesz kolejno:

Anna: 1 + 5 + 5 + 1 = 12

Nowak: 5 + 6 + 5 + 1 + 2  = 19

Następnie sumujesz liczby otrzymane z imienia i nazwiska, czyli 12 + 19 = 31, a pod koniec redukujesz wynik do jednej cyfry, czyli 3 + 1 = 4. Zatem Twoja liczba osobowości wynosi cztery.

Numerologia a kariera

#1

Potrafisz przewodzić grupą ludzi. Podświadomie współpracownicy słuchają cię, szanują i ufają. Wzbudzasz respekt, ale taki, który motywuje, a nie tłamsi. Powinnaś zostać menadżerką lub szefową.

#2

Jesteś osobą bardzo pracowitą i skrupulatną. Potrafisz czasem pewne rzeczy sprawdzać po kilka razy. Niektórzy nazywają cię pedantką. Na pewno sprawdziłabyś się w pracy, gdzie miałabyś odpowiedzialne zadania. Nadajesz się do pracy w służbach mundurowych lub jako inżynierka.

Oto 10 wielkich wynalazków, które zawdzięczamy kobietom, a nie miałaś o tym pojęcia

#3

Masz niesamowitą wyobraźnię, a zarazem dystans do świata. Potrafisz pracować z ludźmi. To oni dodawają ci codziennej energii. Pasujesz do roli kreatywnej typu fotografka, reżyserka czy blogerka.

#4

Dobrze wiesz co to znaczy sumienność, a na dodatek masz ogromne połacie empatii. Jesteś ambitna i lubisz uczyć się nowych rzeczy. Z takimi cechami sprawdzisz się doskonale w roli nauczycielki czy lekarki.

#5

Lubisz czerpać z życia pełnymi garściami, więc kariera w korporacji zupełnie nie jest dla ciebie. Nie lubisz nudy i stania w miejscu. Praca podróżnika czy w mediach jest stworzona dla ciebie.

Spadanie, wypadanie zębów czy ciąża, czyli co oznaczają popularne motywy w snach

#6

Lubisz też czuć się ważna. Cechujesz się też doskonałą pamięcią i znasz się na ludziach. Potrafisz być szczera do bólu i.. masz świetne umiejętności manipulacyjne. Sprawdziłabyś się jako prawnik lub urzędnik.

#7

Siódemki mają w sobie magnetyczne "coś", co przyciąga innych. Jeśli należysz do nich, z pewnością ktoś ci kiedyś powiedział, że jesteś błyskotliwa i charyzmatyczna. Z takimi zdolnościami powinnaś być politykiem, mówcą albo celebrytą.

#8

Znasz się na liczbach, a co więcej masz intuicję i refleks. Szybko działasz, wyprzedzając innych, a osoba, która z tobą negocjuje - nie ma szans na wygraną. Posiadanie własnego przedsiębiorstwa czy inwestowanie na giełdzie to coś dla ciebie. Jesteś stworzona do wielkich pieniędzy.

#9

Stresuje cię podejmowanie decyzji i zbyt duża presja. Praca w stresie nie jest dla ciebie. Masz jednak sporo pomysłów a także świetnie pracujesz w grupie. Praca w roli asystentki to coś dla ciebie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia