Skorpion

Przedstawiciel tego znaku nazywany jest najwierniejszym znakiem zodiaku. 

Scorpion jest lojalny i wierny w związku i zawsze będzie ze swoim partnerem. Jeśli wybrany Skorpion może zdobyć jego zaufanie, będzie z nim stale. Stanie się dla swojego wybrańca przyjacielem, obrońcą i nauczycielem.

I chociaż związki nie są mocną stroną Skorpionów, ponieważ czasami tracą kontrolę nad małymi rzeczami, będą potrzebować dużo czasu, aby nauczyć się komuś ufać: ci ludzie są bardzo zazdrośni.

Rak

Popularne wiadomości teraz

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

W przeciwieństwie do Skorpiona, Raki cieszą się oddaniem swojemu partnerowi. W kłótniach przedstawiciele tego znaku zawsze będą po stronie wybranego: zarówno w smutku, jak iw radości.

W rankingu najwierniejszych znaków zodiaku Raki ustępują tylko Skorpionom tylko dlatego, że po zakończeniu związku nie będą utrzymywać kontaktu ze swoim byłym. Nowotwory mają też inną złą cechę - mają skłonność do plotek.

Lew

W związku z płcią przeciwną Lew jest często oskarżany o egoizm. Powodem tego jest to, że Lew lubi być w centrum uwagi. Nie dotyczy to jednak związków miłosnych – jest zupełnie inny Lew.

Zakochany Lew jest gotów podzielić się całą swoją uwagą z osobą, którą kocha. Jeśli ktoś odważy się obrazić ukochaną osobę Lwa, nie będzie bał się pokazać pazurów.

W którym miesiącu urodziła się twoja żona, tak będzie z nią życie

Byk

Byk będzie wierny i oddany tak długo, jak będzie trwał jego związek. Ten znak zodiaku nie oszuka partnera, nawet w najśmielszych snach. Przedstawiciele tego znaku każdą sekundę swojego wolnego czasu wykorzystają na spędzenie go ze swoim partnerem.

Negatywną cechą Byków jest ich zazdrość. Nawet jeśli są wierni i nigdy nie oszukują, z zazdrości Byki mogą oskarżyć partnera o zdradę.

Jedyny znak zodiaku, który nazywa się „Adwokat diabła”

Waga

Gwiazdy obdarowały Wagę wszystkim, co należy poświęcić swojemu partnerowi: wieczna miłość tkwi w nich z natury. Potrafią kochać i pozostawać lojalni. Największym problemem Wagi jest ich niezdecydowanie, które zawsze stoi na przeszkodzie: przedstawicielom tego znaku trudno jest dowiedzieć się, czego potrzebuje ich ukochana osoba.

Bliźnięta

Jeśli Bliźnięta naprawdę kogoś kochają, mogą pozostać lojalni do końca. Ważne jest dla nich, aby ich partner inspirował. Jednak Bliźnięta ma szczególną reputację: ludziom nie można tak łatwo ufać ze względu na ich powierzchowność i przebiegłość. Zmieniają zdanie bardzo szybko i bez konkretnego powodu, co partnerzy nie bardzo lubią.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia