I to…. Waga!

Kształt Twojej twarzy powie Ci, jak dobry jesteś w łóżku

Waga nie ma zwierzęcia totemicznego, a ich symbolem jest pszczoła. Symbolizuje Wagę jako inteligentne i pracowite osoby, których siła tkwi w ich jedności. Ludzie zawsze zwracają się do Wagi, aby rozwiązać wszelkie problemy.

Nawet jeśli przedstawiciele nie mogą ich rozwiązać, zawsze będą uważnie słuchać i udzielać rad, aby złagodzić sytuację. Są dyplomatami i pomagają wyjść z niezręcznej sytuacji.

Waga jest często nazywana „adwokatem diabła”, ponieważ w konflikcie nie wybiera ani jednej, ani drugiej strony. Próbują ugasić konflikt, pozostając w neutralnej pozycji.

Popularne wiadomości teraz

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

Znak zodiaku może dużo powiedzieć o Twoim partnerze

Waga ma niesamowity urok i zrozumienie uczuć otaczających ich ludzi. Trudno im powiedzieć „nie”, więc często znajdują się w stresujących sytuacjach, próbując zadowolić wszystkich.

Astrologowie są przekonani, że Waga kocha całym sercem i będziesz miał bajeczne szczęście, jeśli pokocha Cię przedstawiciel tego znaku zodiaku. Miłość Wagi jest największą miłością, jaką możesz zobaczyć.

Wybierają osobę, przed którą otworzą swoje serce na bardzo długi czas. Waga będzie bardzo uważna na Ciebie i Twoje potrzeby. Waga nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Są bardzo ostrożni i szukają długotrwałego związku. Choć bardzo łatwo jest pozyskać partnerów, są oni bardzo wymagający i przyjaźni.

Jak bawią się amerykańscy dziadkowie. Fajne zdjęcia

Waga ma świetną percepcję i dąży do osiągnięcia długoterminowej relacji z partnerem i nie lubi osób o złożonym zachowaniu. Uważają, że powinni nauczyć się czytać człowieka od środka, a nie opierać się na jego poglądach i manierach.

Do tej pory, pomimo dobrej umiejętności zrozumienia otaczających ich ludzi, bardzo trudno jest im powiedzieć „nie” i dlatego często znajdują się w sytuacjach stresowych, ponieważ potrzeby innych osób stawiają ponad własne możliwości. Chcą zadowolić wszystkich, ale bardzo szybko zdają sobie sprawę, że nie da się tego zrobić.

Waga jest bardzo wrażliwa, gdy ludzie wokół niej stają się ich najlepszymi przyjaciółmi. Nawet gdy się z kimś kłócą, ich charyzma i życzliwość zawsze pomagają dogłębnie zrozumieć ten spór. Waga nie lubi się złościć, ale kiedy dochodzi do tego punktu, lepiej odsuń się na bok i poczekaj na tę burzę. Tak samo gwałtownie wybuchają, tak słabną, bez cienia, że ​​wciąż są wściekli. Zaczynają nawet żałować, że zachowywali się w tak niekontrolowany sposób.

Nikt nie może wyjść z niezręcznej sytuacji lepiej niż Waga. Są dyplomatami iz niesamowitą łatwością wychodzą z każdej sytuacji. Uwielbiają otaczać się ludźmi.

Waga to twórcze dusze. Wrodzeni liderzy i bez problemów wspinają się po drabinie sukcesu, zawsze chętni do nauki i trzymania się z dala od przeciętności. Bez względu na to, jak bardzo lubisz przebywać w ich towarzystwie, musisz wiedzieć, że czasami potrzebują odrobiny samotności.

Waga jest pod wpływem Wenus, która jest boginią piękna i miłości. Cenią piękno we wszystkim, czy to przyjaciel, partner, muzyka czy sztuka.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia