Czasem śnią nam się rzeczy straszne, czasem zupełnie irracjonalne. Do dziś funkcję snów nie da się naukowo wyjaśnić, jednak onirolodzy uważają, że to o czym śnimy ma znaczenie, czasem nawet ostrzegawcze.

MOTYW ŚMIERCI

Śmierć we śnie wbrew pozorom nie musi oznaczać, że w twoim życiu nadchodzą przykre wydarzenia. Kiedy śni ci się twoja śmierć, oznacza to, że zachodzi w tobie pewna zmiana, odrodzenie. Sen o śmierci osoby, która na jawie już nie żyje, mówi o waszej nierozerwalnej więzi. Jeśli zaś we śnie umiera ktoś, kto na jawie żyje, a kogo znasz, może to zapowiadać, że wasze relacje się pogorszą.

MOTYW LATANIA

Sny o lataniu mówią nam, że uwolniliśmy się, od czegoś, co nam w życiu ciążyło. Poczucie wolności, które czujemy we śnie nie jest jakimś przypadkowym szczęściem, które nam się przytrafiło. Ten sen mówi, że byliśmy wstanie podjąć trudną decyzję i wznieść się ponad ograniczenia.

Popularne wiadomości teraz

Barbara Kurdej-Szatan świetuje roczek synka Henia: w sieci opublikowała słodkie zdjęcia malucha

Michał Wiśniewski opublikował urocze zdjęcie żony: wyznał swoje wielkie uczucia

Makijażystka o niezwykłym talencie, która odmładza swoje klientki o kilkadziesiąt lat. Jej prace zachwycają

Gwiazdy, które swoją karierę zaczynały w „Idolu”, a dziś już mało kto o tym pamięta

MOTYW NAGOŚCI

Ubranie to nasz wizerunek, jaki chcemy pokazać ludziom wokół. Bycie nagim, choć zawstydzające, symbolizuje potrzebę pokazania wokół swoich prawdziwych, ukrytych potrzeb.

Mister Polski 2020 wybrany! Jak wygląda i kim jest najprzystojniejszy mężczyzna w naszym kraju?

MOTYW ŚLUBU

Ślub to radosne wydarzenie w życiu, ale w śnie nie zawsze jest zwiastunem dobrego. Twój własny ślub widziany we śnie może zapowiadać zmiany w życiu, ale wiąże się też z nadchodzącymi kłopotami. Jeśli we śnie jesteś świadkiem, spodziewaj się rychłych zysków! Pecha zapowiada sen, w którym twój ślub jest przerwany. Jeśli w rzeczywistości planujesz ślub i motyw ten pojawia się w twoim śnie, zwykle jest to wyraz stresów z tym związanych.

MOTYW SPADANIA

Ten sen pojawia się, gdy zbyt silnie staramy się kontrolować jakiś aspekt własnego życia. Jest wskazówką, która mówi, że warto w życiu ufać. Zarówno sobie, jak i innym

Mało znane fotografie niezrównanej i młodej Sophii Loren

MOTYW UCIECZKI

Ten najczęściej powtarzający się motyw snów konfrontuje nas z wyzwaniem, które musimy podjąć, ale nie wiemy jak. Ten sen mówi o naszej ambicji i niezrealizowanych talentach, które mamy i które czekają na wprowadzenie, aby nasze życie, było pełniejsze.

MOTYW WYPADAJĄCYCH ZĘBÓW

Zęby symbolizują nasze poczucie wartości i pewności siebie. Gdy śnią nam się wypadające, psujące się zęby musimy się skonfrontować z wydarzeniem wobec, którego czujemy się bezsilni. To swego rodzaju danie ci znać, że dzieje się w twoim życiu coś ważnego, z czym musisz się skonfrontować.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational