Czerwiec to piękny miesiąc. Zaczyna się robić ciepło i już niebawem rozpoczną sie wakacje. Niestety nie dla wszystkich będzie to czas błogiego odpoczynku. Niektóre znaki muszą szczególnie wziąć się do roboty, a inne muszą na siebie uważać.

Ewa Chodakowska w ogniu krytyki po szczepieniu na Covid

Byk, Bliźnięta, Rak

Dla Was to szczególny czas. Mieliście, macie lub na dniach będziecie obchodzić swoje urodziny. To dobry czas podsumowania i zrobienia porządków. Zadbaj o uporządkowanie dokumentów rodzinnych. Niebawem szczególnie będziesz ich potrzebować. Zadzwoń do bliskich i postaraj się ocieplić nieco swój wizerunek. To szczególnie ważne. Ktoś bardzo na Ciebie liczy. Nie zawiedź go znowu!

Ryby, Lew, Strzelec, 

Przyznaj, że ostatnio miałaś mało czasu na odpoczynek? Nareszcie będziesz mogła cieszyć się błogim lenistwem i choć nie potrwa to zbyt długo to zdążysz naładować akumulatory. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne, a i o kondycje warto powalczyć w tym czasie. Gwiazdy Ci sprzyjają.

Popularne wiadomości teraz

Iga Krefft w szczerym wyznaniu o depresji i załamaniu psychicznym

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Marilyn Monroe i niektóre z jej najrzadszych zdjęć

Wodnik, Baran, Koziorożec

Musisz bardziej na siebie uważać. Brak Ci ostrożności w każdej ze sfer życia, począwszy od zdrowia, na miłości i finansach kończąc. To nie jest dobry czas na inwestycje. Musisz nabrać więcej pokory i rozwagi. Pamiętaj, że jesteś dorosła i musisz brać odpowiedzialność za swoje błędy.

Waga, Panna, Skorpion

To dobry czas na miłość. Zakończysz toksyyczne relacje i nareszcie uśmiechnie się do Ciebie szczęście. Nie bądź wymagająca to nie książe na białym koniu, ale prawdziwy opiekuńczy partner. Nie odpychaj go od siebie swoimi wymaganiami. Uśmiechnij się i daj się zaprosić na kawę. Daj szansę temu uczuciu!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia