Dlaczego obok jednych osób czujemy się jak w domu, podczas inne znaki nas tylko denerwują. Odpowiedź jest bardzo prosta! Nie każdy znak zodiaku jest kompatybilny z innym znakiem. Dlatego wybierając partnerów, przyjaciół czy kochanków nie zapomnij sprawdzić, czy ta osoba jest dla Ciebie odpowiednia pod kątem horoskopu.

Panny mają bardzo praktyczne podejście do miłości i często towarzyszą mu korzyści materialne. Od potencjalnego partnera żądają porządku, oddaności, uczciwości i przezroczystości w relacjach.

PANNA I BARAN: Pannę może zaintrygować śmiałość Barana, ale jej ostrożność wkrótce wejdzie w konflikt z jego ekstrawagancką osobowością. Na pewno będą mieli problemy w komunikacji, ponieważ Panna uwielbia rozmawiać, a Baran woli działać. Ich kłótnie będą prawdopodobnie gorętsze niż ich seks. Baran uzna Pannę za notoryczną, a Baran wyda jej się impulsywny i niepohamowany. Baran lubi aktywne życie towarzyskie. Panna świetnie się czuje w kręgu spokojnych, inteligentnych przyjaciół. Baran obudzi w Pannie jej najgorszą cechę – skłonność do znajdowania błędów i ciągłego narzekania. Słaba kompatybilność znaków. Prognozy dotyczące romansu i małżeństwa są bardzo niekorzystne.

PANNA I BYK: Panna ma analityczny charakter, a Byk zmysłowy – jego pasja może rozpalić nawet Pannę. Jeśli tak się stanie, będą się dobrze dogadywać w łóżku. Praktyczne, przyziemne, zadowolone z życia, oni mają ze sobą wiele wspólnego. Oboje próbują zbudować bezpieczną przyszłość, obaj są kanapowiczami, obaj kochają pieniądze. Racjonalność Panny i wytrwałość Byka tworzą niesamowitą synergię, które przyczynia się do sukcesu finansowego. Prognozy dotyczące małżeństwa są bardzo korzystne.

Kompatybilność znaków zodiaku: Panna
Kompatybilność znaków zodiaku: Panna

Popularne wiadomości teraz

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Kasia Skrzynecka pokazała swój głęboki dekolt: odważne zdjęcie aktorki trafiło do sieci

PANNA I BLIŹNIĘTA: Łączy ich wspólne zainteresowanie ideami intelektualnymi. Obaj mają bystry umysł, ale na tym ich podobieństwa się kończą. Zakochane Bliźnięta są zbyt impulsywne i kapryśne, by pasować do wymagającej Panny. Bliźnięta uważają, że ​​Panna jest zbyt przyziemna. Panna uważa Bliźnięta za nieodpowiedzialne i niedojrzałe. Bliźnięta potrzebują wolności, aby realizować swój potencjał. Pannę to bardzo oburza, ona będzie ciągle narzekać i próbować przejąć władzę w związku. Z tego powodu Bliźnięta szybko opuszczą Pannę dla innego partnera.

PANNA I RAK: Czeka ich ekscytujący romans, ponieważ budzą w sobie ukrytą zmysłowość. Rak nie jest zbyt asertywny, co jest idealne dla Panny. Rak potrafi zapewnić Pannie uwagę, która ona będzie w stanie docenić. Rak jest czuły i sentymentalny, a to daje Pannie poczucie bezpieczeństwa. Oboje kochają pieniądze i komfort. Uzależnienie Raka idzie w parze z pragnieniem Panny patronować nad partnerem. Głównym problemem w tym związku jest nadmierna wybredność obojga partnerów. Jeśli Panna zaspokoi potrzebę Raka w miłości i seksie, on pozostanie jej wierny do końca życia.

PANNA I LEW: Zbyt duża różnica w temperamentach, charakterach, nawykach partnerów sprawia, że ​​ten związek jest bardzo problematyczny. Lew nie może znieść pedanterii Panny, jej bezlitosnej krytyki, a Panna – ekstrawagancji Lwa. Gdy Panna nie reaguje odpowiednio na jego namiętność, Lew traktuje to jako osobistą zniewagę. Powściągliwość i bierność Panny rozczarowują Lwa i prowadzą do ciągłych kłótni. Panna jest skąpa w udzielaniu pochwał, którymi żywi się Lew. Ponadto Lew jest bardzo rozrzutny, a Panna uważa, ze liczy się każdy grosz. Oboje są bardzo niezależni, ale Lew pokazuje to gwałtownie, a Panna jest bardziej zamknięta. Między tymi znakami możliwa jest tylko przyjaźń lub ewentualnie współpraca biznesowa.

PANNA I PANNA: Wszystko pójdzie gładko, o ile oni będą w stanie powstrzymać swoją skłonność do szukania wad w partnerze. Obaj partnerzy mają doskonały talent pedagogiczny, więc uczą się od siebie nawzajem do końca życia. Są odpowiedzialni, wrażliwi, inteligentni i poważnie traktują miłość. Mając zainteresowania intelektualne, nigdy sobie się nie nudzą. Oboje wierzą, że są w życiu rzeczy ważniejsze niż seks, w końcu mogą być w łóżku tylko rozmówcami. Prawdopodobnie w tym związku będzie poważna walka o przywództwo, ale mają one zbyt wiele wspólnego, by to stanowiło przeszkodę dla ich relacji. W tym związku zdrada lub rozwód są niemalże wykluczone.

Kompatybilność znaków zodiaku: Panna
Kompatybilność znaków zodiaku: Panna

PANNA I WAGA: Waga jest zbyt niepoważna i powierzchowna dla Panny. Wagi lubią wydawać pieniądze, chodzić na imprezy i być w centrum uwagi. Panna będzie ich krytykować, sprawiając, że Waga będzie czuć się niekochana. Być może Waga ujawni ukrytą seksualność Panny, ale ich charaktery są zbyt odmienne, aby zapewnić prawdziwą kompatybilność. Panna spróbuje zmienić kapryśnego partnera i ujarzmić go. Panna jest powściągliwa i praktyczna, a Waga postrzega to jako osobistą zniewagę. Najprawdopodobniej Waga wyruszy w poszukiwaniu bardziej kochającego przyjemności partnera. Takie małżeństwo jest skazane na niepowodzenie.

PANNA I SKORPION: Czuły Skorpion nieustannie próbuje zaangażować Pannę w śmiałe eksperymenty seksualne. Pannie podoba się fakt, że Skorpion jest osobą władczą oraz zazdrosna, ponieważ dzięki temu czuje się kochana i bezpieczna. Ponadto te znaki podziwiają wysoki poziom inteligencji partnera. Panna jest inteligentna, rozsądna oraz racjonalna. Skorpion jest obdarzony wyobraźnią i wrażliwością. Czasami każdemu z nich trudno jest wyrazić swoje prawdziwe uczucia: Skorpion jest wietrzny, ale zamknięty, a Panna jest zdyscyplinowana i powściągliwa. Możliwa jest walka o liderstwo, ale gotowość Panny do kompromisu pozwala partnerom jednak znaleźć wspólny język.

PANNA I STRZELEC: Kochający wolność Strzelec nie ma nic wspólnego z ciężko pracującą Panną. Jest lekkomyślnym imprezowiczem, podczas gdy Panna starannie buduje bezpieczną przyszłość. Panna i Strzelec to znaki o wysokim poziomie inteligencji, ale ich umysły nieustannie zderzają się ze sobą. Strzelec jest ekspansywny i uwielbia luksus, podczas gdy Panna woli prowadzić proste, uporządkowane życie. Strzelec uważa, że ​​podejście Panny do seksu jest nieco świętoszkowate. Ze względu na różnice temperamentu i światopoglądu partnerów takie małżeństwo będzie bardzo problematyczne.

Kompatybilność znaków zodiaku
Kompatybilność znaków zodiaku

PANNA I KOZIOROŻEC: Bardzo zgrana para. Ambitność i pragnienie sukcesu Koziorożca dobrze współgrają z pragnieniem doskonałości i energiczności Panny. Obaj są pracowici, zdyscyplinowani i zdeterminowani. Podziwiają się nawzajem i są dumni z tego, że potrafią zadowolić swojego partnera. Obaj potrzebują szacunku i uznania (choć nie przyznają się do tego), i każdy z nich intuicyjnie daje to partnerowi. Kompatybilność seksualna jest ich wspólnym osiągnięciem, ale główną rolę w relacjach intymnych zazwyczaj odgrywa Koziorożec.

PANNA I WODNIK: Oboje są osobami racjonalnymi, bardzo inteligentnymi i mają racjonalne podejście do miłości, ale na tym ich podobieństwa się kończą. Wodnik zawsze ma odważne pomysły, lecz reakcja Panny wydaje mu się zbyt powściągliwa. W rzeczywistości oboje unikają intymności: Panna jest ostrożna w swoich uczuciach, a Wodnik ciągle buja w obłokach. Wodnik interesuje się innymi ludźmi, sprawami, udoskonaleniem świata. Natomiast Panna dąży do zawodowych osiągnięć i bezpieczeństwa finansowego. Wodnik jest wynalazcą, marzycielem. Panna jest powściągliwa, dyskretna i bardzo praktyczna w swoich pragnieniach. Nie potrafią być nawet dobrymi przyjaciółmi.

PANNA I RYBY: Dla Panny miłość oznacza bezpieczeństwo i kompatybilność intelektualną. Dla Ryb miłość to ogromne, wszechogarniające uczucie. Na początku budowania relacji Panna odczuwa silny pociąg do Ryb, jak to często bywa w przypadku antypodów: sentymentalne, zakochane w samej miłości Ryby przyciągają racjonalna Pannę niczym magnes. Jednak to nie potrwa długo. Ekstrawagancja, tajemniczość i marzycielstwo Ryb szybko zaczynają drażnić pragmatyczną, zdyscyplinowaną Pannę. Co więcej, Panna raczej nie potrafi przyzwyczaić się do seksualnych smaków Ryb.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia