Dlaczego obok jednych osób czujemy się jak w domu, gdy inni nas tylko denerwują. Odpowiedź jest bardzo prosta! Nie każdy znak zodiaku jest kompatybilny z innym znakiem. Dlatego wybierając partnerów, przyjaciół czy kochanków nie zapomnij sprawdzić, czy ta osoba jest dla Ciebie odpowiednia według horoskopu.

Lew jest bardzo namiętny w miłości, ale nie pokocha osobę, która nie podda się mu od razu, ponieważ każda odmowa bardzo rani jego dumę. Nawet pasja nie może zwyciężyć jego dumę. Lew szuka partnera godnego siebie i romantycznego losu, dla którego jego zdaniem on jest stworzony. Ponadto Lew zwraca szczególną uwagę na atrakcyjność zewnętrzną partnera.

LEW I BARAN: To są supergwiazdy kręgu zodiakalnego. Oni świetnie dogadują się w sypialni. Nikt lepiej od nich nie wie, jak czerpać radość i przyjemność z seksu. W innych dziedzinach życia też mają podobny gust. Jednak będą potrzebować maksymalnego wzajemnego zrozumienia, aby przezwyciężyć jeden problem – zderzenie dwóch egoistycznych natur. Każdy z nich chce być liderem w związku. Dlatego muszą nauczyć się iść na kompromis. Pod każdym innym względem to naprawdę świetna para.

LEW I BYK: Słaba kompatybilność znaków. Władczy charakter Lwa koliduje z potrzebą Byka zawsze mieć racje. Oba znaki są uparte, więc nikt nie cofnie się nawet o cal. Lew coraz bardziej się denerwuje, a Byk nadal mu się opiera. Oszczędny Byk jest oburzony ekstrawagancją Lwa. Byk jest ostrożny i rozsądny, podczas gdy Lew jest nadmiernie emocjonalny i bardzo ekstrawagancki. Byk uparcie odmawia ciągłego podziwiania Lwa, którego egocentryzm uniemożliwia mu okazanie oddania, którego potrzebuje Byk. Lew jest bardziej zaciekły niż Byk w sypialni i poza nią. Dlatego między nimi powstaje wiele konfliktów. Prognozy dotyczące małżeństwa są wyjątkowo niekorzystne.

LEW I BLIŹNIĘTA: Od razu znajdują wspólny język, bo kochają to samo – szykowne życie towarzyskie, imprezy, teatr, spotkania z przyjaciółmi. Żywe, niezależne Bliźnięta ujawniają radość życia dla Lwa. Ich romans to przezabawna pogoń za różnorodnością i rozrywką. Lew lubi seksualną pomysłowość Bliźniąt, ale może być zazdrosny o ich beztroskie podejście do miłości. Lew ma głębsze uczucia niż powierzchowne Bliźnięta. Wspólne życie będzie burzliwe i trudne, ale prognozy dla małżeństwa są dobre, jeśli Bliźnięta  potrafią zachować wierność. W przeciwnym razie – koniec!

Popularne wiadomości teraz

Iga Krefft w szczerym wyznaniu o depresji i załamaniu psychicznym

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Kasia Skrzynecka pokazała swój głęboki dekolt: odważne zdjęcie aktorki trafiło do sieci

LEW I RAK: Obaj są romantyczni, choć na różne sposoby: Lew dąży do żywego, ekscytującego związku, a Rak chce, aby on był wypełniony sensem i przynosił satysfakcję. Lew nie jest tak podekscytowany jak Rak, który traktuje wszystko poważniej. Rak potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, spokoju, jest kanapowiczem. Lew to prawdziwy wiercipięta, który uwielbia nieustannie demonstrować siebie. Uzależnienie Raka od partnera ucieszy Lwa, jeśli zostanie ono doprawione odrobiną podziwu. Lew jest aktywny w miłości, a Rak – oddany i głęboki. Niejednoznaczna prognoza.

Kompatybilność znaków zodiaku: Lew
Kompatybilność znaków zodiaku: Lew

LEW I LEW: Kiedy król i królowa pojawiają się razem, wszyscy odwracają głowy w ich kierunku. Ta para świetnie radzi sobie w seksie – łączy ich wielka namiętność. Oboje są romantyczne, żywe, wesołe i seksowne. Główne pytanie brzmi: kto z nich będzie liderem w tym związku? Lewowi trudno jest zrobić miejsce dla innego ego tak dużego jak jego własne, ale to jest konieczne. Każdy z nich chce nie tylko zasiąść na tronie, ale także mieć odpowiednie uprawnienia. To są namiętni kochankowie i ciekawi rywale.

LEW I PANNA: Lwa przyciąga szybki umysł Panny, ale ona nie rozumie zaciekłej natury Lwa. Lew nie ma szansy uzyskać od powściągliwej Panny reakcji seksualnych, których potrzebuje. Panna jest praktyczna i ostrożna, podczas gdy Lew jest ekstrawagancki i rozrzutny. Lew lubi żyć na wielką skalę, a Panna jest konserwatywna, oszczędna i wybredna, co gasi entuzjazm Lwa. Panna nie pozwoli panować nad sobą. Lew potrzebuje wielu pochlebstw, ale Panna ma tendencję do „przebijania” nadętego ego. Obaj powinni poszukać innego partnera.

LEW I WAGA: Kreatywna natura Lwa dobrze pasuje do artystycznych i estetycznych wymagań Wagi. Seksualny aspekt miłości interesuje Lwa bardziej niż jego partnera, ale błyskotliwość i żywotność tkwiąca w nim pomoże mu podbić Wagę. Są niezdecydowani, a Lew oczywiście zwycięży. Pieniądze będą problemem, ponieważ obaj są bardzo rozrzutnymi i uwielbiają luksusowe życie. Każdy będzie próbował prześcignąć drugiego, aby przyciągnąć do siebie uwagę innych ludzi. Ale w sypialni Lew będzie prawdziwym królem, a ta rola bardzo przypada mu do gustu.

LEW I SKORPION: Te znaki idealnie pasują do siebie pod kątem seksualnym. Ale Lew ma trudności z pogodzeniem się z zazdrością Skorpiona i jego władczą naturą. Wściekły, rozpalony Skorpion zapala się zbyt szybko, podczas gdy Lew wykazuje dużą wytrzymałość. Skorpion wydaje się być kapryśnym i niepohamowanym, podczas gdy Skorpion uważa Lwa za osobę chełpliwą. Skorpion nie rozumie potrzeby Lwa podziwu ze strony obcych mu osób. Skorpion woli nie podziwiać, ale rządzić, a to nie pasuje do króla zwierząt. W rezultacie okazuje się, że seks to nie wszystko. Ze względu na znaczną odmienność, a nawet sprzeczność ich charakterów, związek ten jest skazany na porażkę.

LEW I STRZELEC: Lwa przyciąga optymistyczne podejście do życia ekstrawertycznego Strzelca, a kochający przyjemności Strzelec jest zafascynowany wesołym Lwem, otwartym na ziemskie przyjemności. Łączy ich zamiłowanie do wolności, przygód i poznawania nowych ludzi. Są namiętni, szaleni w seksie i oddani. Wrodzona skłonność Lwa do przywództwa ujawnia w Strzelcu całe oddanie, do którego jest zdolny. Lew jest niezwykle egoistyczny, ale pewny siebie i hojny Strzelec chętnie pozwala mu na to. Podobieństwo temperamentów i charakterów tych znaków jest kluczem do sukcesu tego wspaniałego związku.

LEW I KOZIOROŻEC: Ostrożny, praktyczny Koziorożec próbuje powstrzymać ekstrawaganckiego, hojnego Lwa. Wesoły król zwierząt uwielbia się bawić, ale Koziorożec potępia nadmierne pobłażanie sobie. Są dość seksowne, ale mają różne potrzeby. Lew potrzebuje jaskrawego seksu, którego Koziorożec nie może mu zapewnić. Lew uważa, że ​​Koziorożec jest zimny, powściągliwy, nieskłonny do okazywania uczuć, a Koziorożec odmawia Lwu podziwu, którego on tak potrzebuje. Żaden z nich nie zaakceptuje roli podwładnego i nie pozwoli rządzić sobą partnerowi. W rezultacie te znaki są skazane na rozstanie.

Kompatybilność znaków zodiaku: Lew
Kompatybilność znaków zodiaku: Lew

LEW I WODNIK: Początkowo mają silny pociąg seksualny, ale skłonność Wodnika do analizowania i krytykowania partnera podważa pewność siebie Lwa i rani jego dumę. Niekonwencjonalne podejście Wodnika do miłości, jego pragnienie eksperymentowania mogą zmylić Lwa, który nie jest skłonny posuwać się za daleko. Oboje uwielbiają życie towarzyskie i nowe znajomości, ale Lew zawsze chce być w centrum uwagi, co bardzo denerwuje Wodnika. Jest zbyt niezależny, by stać się oddanym poddanym Leo. Istnieje wiele sprzeczności między tymi partnerami, ale ostatecznie są one prawie zawsze przezwyciężane. W tym związku rozwód jest raczej rzadkością.

LEW I RYBY: Lew jest aktywnym, władczym znakiem, a Ryby – miękkim oraz marzycielskim. Ich przyciąga do siebie ich odmienności, ale one nie są komplementarne. Burzliwa, ekspansywna natura Lwa nie współgra z marzycielską zamkniętością Ryb. Lew potrzebuje uznania, a Ryby wolą odosobnienie. Obaj wolą brać niż dawać. Lwu nie podoba się nadwrażliwość Ryb i ich zamiłowanie do egzotycznego seksu. W rezultacie Lew szybko traci zainteresowanie Rybami. Powodem jest ich odmienność – zarówno temperamentu, jak i światopoglądu. Związek małżeński między nimi z reguły przeżywa fiasko i rozpad.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia