Dlaczego obok jednych osób czujemy się jak w domu, podczas gdy inne osoby nas tylko denerwują. Odpowiedź jest bardzo prosta! Nie każdy znak zodiaku jest kompatybilny z innym znakiem. Dlatego wybierając partnerów, przyjaciół czy kochanków nie zapomnij sprawdzić, czy ta osoba jest dla Ciebie odpowiednia pod kątem znaku zodiakalnego.

Strzelec zawsze wybiera partnera, który wyróżnia się na tle innych. To może być osoba z innego kręgu społecznego, jak również innej rasy lub z innego kraju, do którego Strzelec chętnie się przeprowadzi.

STRZELEC I BARAN: Są fanami seksu i wykorzystują do tego każdą okazję. Oboje uwielbiają zajęcia na świeżym powietrzu i aktywne życie towarzyskie. Partnerzy ci są do siebie dopasowani także intelektualnie: mają szeroki zakres zainteresowań, o których uwielbiają ze sobą rozmawiać. Strzelec ma filozoficzne podejście do wszystkiego, a Baran jest bardziej skłonny do osobistego zaangażowania. W tym związku jest jeden poważny problem – oba znaki mają wybuchowe charaktery. Spory między nimi będą gorące, ale krótkie, a pojednanie będzie radosne. Doskonała kompatybilność znaków.

STRZELEC I BYK: Byk chce rządzić w tym związku, ale Strzelec nigdy nie będzie mu posłuszny. Strzelec potrzebuje zmian, różnorodności i przygód. To denerwuje niezawodnego, zdyscyplinowanego i kochającego dom Byka. Akceptuje tylko wypróbowane i przetestowane metody, a Strzelec ciągle chce eksperymentować. Prostolinijny Strzelec bez wahania mówi to, co ma na myśli, co bardzo denerwuje ​​Byka. Mogą pojawić się również problemy finansowe, ponieważ Strzelec jest rozrzutny, a Byk woli oszczędzać środki na przyszłość. Ten związek będzie krótki.

Popularne wiadomości teraz

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

STRZELEC I BLIŹNIĘTA: Obaj są niespokojni, żądni przygód, pomysłowi i przyjemni. Żadne inne przeciwne znaki zodiaku nie czerpią tyle przyjemności z komunikowania się ze sobą. W sypialni przez chwilę błysną fajerwerki, ale potem zastąpi je kłótnia. Obaj są obdarzeni bystrym umysłem, lecz Strzelec jest szczery i apodyktyczny, a Bliźnięta lubią gry słowne. Zbyt niespokojni i frywolni, w końcu wyruszą na poszukiwanie nowych interesów i partnerów. Ale po zerwaniu mogą zostać przyjaciółmi.

STRZELEC I RAK: Strzelca przyciąga zmysłowość i romantyczna wyobraźnia Raka. Ale przedsiębiorczym Strzelcem rządzi intelekt, a ostrożnym Rakiem – emocje. Ci partnerzy nigdy się nie dogadają. Strzelec nie może zapewnić Rakowi poczucia bezpieczeństwa i stabilności, których on potrzebuje, jak również tolerować jego wahania nastroju i zazdrość. Nie zdając sobie z tego sprawy, prostolinijny Strzelec będzie ranił wrażliwego Raka na każdym kroku. Kiedy Strzelec szuka nowych emocji poza związkiem, Rak zaczyna narzekać i próbuje go utrzymać. Lepiej, żeby te znaki byli po prostu przyjaciółmi.

STRZELEC I LEW: Na tę namiętną parę czeka wspaniała rozrywka. Pewny siebie Lew ma klucz do pasji Strzelca, wiec ich życie miłosne będzie prawdziwą przygodą. Lubią podróżować, poznawać nowych ludzi i rozmawiać ze sobą. Lew kocha wolność tak samo jak Strzelec, więc oni nie będą mieli problemów z zazdrością czy władczością. Ponadto Strzelec jest wystarczająco taktowny, by nie zranić ego Lwa. Wspaniała para.

STRZELEC I PANNA: Nieśmiała, powściągliwa Panna nie może się otworzyć partnerowi, co sprawia, że ​​Strzelec wydaje się hipokrytą. Oboje są intelektualistami i mogą prowadzić ciekawe rozmowy w łóżku. W innych dziedzinach życia Panna poszukuje porządku i prostoty, podczas gdy Strzelec poszukuje przyjemności i nowych doznań. Panna chce długoterminowego związku i zaangażowanego partnera, a Strzelec potrzebuje wolności. Pospieszne zaniedbanie Strzelca denerwuje pedantyczną Pannę. Krytykując i narzekając, Panna czasami demonstruje swoją miłość, ale Strzelec nigdy tego nie rozumie. Ten związek będzie bardzo problematyczny.

STRZELEC I WAGA: Strzelec jest zafascynowany talentami i lekkością Wagi, a Waga jest zahipnotyzowana pragnieniem przygód Strzelca. Waga jest bardziej romantyczna niż Strzelec, ale harmonia seksualna w tym związku jest po prostu niesamowita. Waga jest tolerancyjna na figle Strzelca i może nawet nieznacznie uspokoić go, ponieważ wie, jak używać swojego zmysłowego uroku. Waga kocha dom i luksus, podczas gdy Strzelec woli podróże. Ale Waga wie, jak umiejętnie rozwiązywać takie problemy. Między nimi może powstać silny i szczęśliwy związek.

STRZELEC I SKORPION: Skorpion próbuje podciąć skrzydła Strzelca i utrzymać go w klatce. Zamyślony, spięty Skorpion nie może znaleźć wspólnego języka z otwartym, optymistycznym, szczerym Strzelcem. Obce Skorpionowi interesy Strzelca sprawiają, że ten pierwszy jest bardzo zazdrosny. Strzelec jest dobry w seksie, ale trudno mu poradzić sobie z gwałtownymi, dominującymi namiętnościami Skorpiona. Strzelec szybko zacznie przygotowywać się do ucieczki. Strzelec jest porywczy, ale szybko ostyga, podczas gdy Skorpion gromadzi gniew, zanim go uwolni. To będzie niespokojny i trudny związek.

STRZELEC I STRZELEC: Niektórzy astrologowie uważają, że tylko inny Strzelec może być idealnym partnerem dla Strzelca. Ci niezależni, kochający wolność wędrowcy naprawdę wydają się być dla siebie stworzeni. Ale ich burzliwy, chaotyczny i pełen wydarzeń związek jest zbyt nieprzewidywalny, aby pasował do obu. Mają tendencję do ujawniania swoich najgorszych cech. Obaj nie są związani zobowiązaniami i mają wiele odmiennych interesów, więc z czasem nieuchronnie pójdą różnymi drogami. Tak czy inaczej, nawet po zerwaniu pozostaną dobrymi przyjaciółmi.

STRZELEC I KOZIOROŻEC: Strzelec ze swoim frywolnym podejściem do miłości, nie zaspokoi potrzeb Koziorożca. Obaj mierzą wysoko, ale ich podejście do sukcesu jest bardzo różne. Koziorożec chce wspiąć się na szczyt góry, a Strzelec chce przelecieć nad tym szczytem. Szczery, prostolinijny Strzelec z pewnością będzie irytować wrażliwego partnera. Koziorożec jest wymagający, niezależny, surowy. Strzelec jest żądny przygód, towarzyski, ekspansywny. Koziorożce są ostrożne w sprawach finansowych i starannie dbają o swój wygląd, czego nie można powiedzieć o Strzelcu. Obaj powinni szukać kogoś innego.

STRZELEC I WODNIK: Oboje kochają życie i dbają o swoją przyszłość. Żaden z nich nie będzie przywiązywać do siebie partnera. Oboje starają się korzystać ze wszystkich możliwości, mają idealistyczne podejście do miłości i życia. Wodnik to innowator. Strzelec uwielbia eksperymentować. W ich sypialni będzie prawdziwy wulkan. Traktują się nawzajem z sympatią. Prawdziwa więź emocjonalna między nimi może nie pojawić się od razu, ale szanse na długotrwały związek są świetne.

STRZELEC I RYBY: Ryb przyciąga energiczność Strzelca, a Strzelca – duchowość Ryb. Ale Strzelec potrzebuje kumpla, a Ryby potrzebują idealnego kochanka. Żaden z nich nie jest w stanie zadowolić partnera. Wesoły Strzelec jest skrępowany zależnością i nieśmiałością Ryb. Emocjonalne Ryby szukają czegoś więcej niż tymczasowego partnera seksualnego, a mobilny, kochający wolność Strzelec potrzebuje akurat takiego partnera. Fajerwerki w sypialni przez jakiś czas podtrzymują ogień w tym związku, który w końcu powoli pogrąży się w bagnie.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia