Getty images

12 miejsce – Bliźnięta

Zaszczytne ostatnie miejsce w rankingu idealnych ludzi zajmują Bliźnięta, dla których w ogóle nie ma nic świętego. Bliźnięta po prostu nie potrafią myśleć w kategoriach „dobro/zło”. I nie dlatego, że dla nich wszystko jest takie samo i oni nie rozumieją różnicy między dobrem a złem. Po prostu oni mogą zmieniać swoje zdanie kilka razy na dzień. Ponadto problemy innych ludzi, w tym problem oceny osobowości w skali dobra i zła, podniecają Bliźnięta mniej więcej w taki sam sposób, jak tygrysa amurskiego podnieca nowa łódź podwodna Elona Muska. To znaczy w żaden sposób. Dlatego właśnie oni zajmują zaszczytne 12 miejsce w tym rankingu, chociaż warto zaznaczyć, że w tym rankingu Bliźnięta nie mają konkurentów.

11 miejsce – Strzelec

Strzelec żyje według zasady „rób co chcesz”. Jednocześnie wszyscy wiedzą, że Strzelec to główny zodiakalny Robin Hoods, obrońca sieroty, biednych, upokorzonych i obrażonych. Święty człowiek! Ale nie daj Boże, Wszechświat przypomni Strzelcom o tym! Jak powiedział idol wszystkich Strzelców, niezapomniany D'Artagnan: „Nienawidzę obłudników, a do tej kategorii zaliczam muszkieterów, udających opatów, i opatów, udających muszkieterów!” © Z drugiej strony niech Strzelcy zostawia sobie zaszczytne 11. miejsce i tytuł najważniejszego zodiakalnego łajdaka. Przecież i tak wiemy, do kogo należy zwrócić się w razie jakichkolwiek kłopotów.

10 miejsce – Lew

Lwom wcale nie można zarzucić tego, że oni starają się wyglądać lepszymi ludźmi, niż oni są: są po prostu przekonane, że nie ma nikogo lepszego od nich i tylko gwiazdy są od nich wyższe, ale uwaga, nie wszystkie. Dlatego Lwy udają, że w zasadzie nie są bardzo zainteresowani tym, kto myśli o nich jakiś plebejusz. Tak naprawdę Lew oczywiście chce, aby wszyscy się go bali i szanowali. Ludzie szanują tych ludzi, ale nikt się ich nie boi. Tak więc za wrodzona dobroć i szlachetność Lwy otrzymują zasłużone dziesiąte miejsce.

Popularne wiadomości teraz

Iga Krefft w szczerym wyznaniu o depresji i załamaniu psychicznym

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

9 miejsce – Baran

Baran jest jednym z najbardziej próżnych znaków zodiaku, dlatego dzień, w którym nikt nie padł przed nim w oczekiwaniu na dalsze instrukcje, można uważać za stracony. Ale jednocześnie Baran nigdy nie szuka sławy: nie trzeba dziękować Baranowi za to, że on po raz kolejny zrobił cos dobrego. W końcu jest to nawet obraźliwe! Przecież do tego nikogo nie trzeba podnosić na rogi i wściekle deptać kopytami, intrygować lub robić cos podstępnego, ryzykować głową i fortuną, co tu gadać w ogóle? Tak, uratował kota i to wystarczy. Nie ma znaczenia, ze jednocześnie Baran zajął stanowisko swojego przełożonego...

8 miejsce – Koziorożec

Głównym celem Koziorożca jest przeżyć takie życie, aby zostawić jak najmniej śladów. Koziorożce pragną oczywiście uznania zawodowego (w większym stopniu niż wszystkie inne znaki), ale jeśli chodzi o życie osobiste, podejście jest zupełnie inne: im mniej osób wie o życiu prywatnym Koziorożca, tym spokojniejsze jest jego życie. Tak więc Koziorożec, który chce pomagać innym, to ta sama osoba, która wysyła duże, ale anonimowe darowizny na rzecz fundacji charytatywnych, ta sama osoba, która załatwia pechowemu krewnemu pracę za pośrednictwem osób trzecich i ta sama osoba, która robi kasę klinikom weterynaryjnym: w nocy trzeba zapłacić podwójną stawkę, ale nikt nie będzie wiedział, że Koziorożec zabrał z ulicy potraconego kundla. I wtedy jego obraz osoby bezdusznej nie zostanie zniszczony.

7 miejsce – Waga

Waga, jak powinna, nie może zdecydować, do kogo udać się – do inteligentnych czy pięknych, do świętych czy do grzeszników. Cóż, właśnie dlatego Waga otrzymuje ostatnie miejsce po ciemnej stronie horoskopu. Jednak szczerze mówiąc, Waga należy do ”świętych” ludzi: nigdy nie chcą nikogo skrzywdzić i nie robią tego. Lecz oni chcą znaleźć w sobie coś demonicznego, nie mamy nic przeciwko – proszę bardzo. Natomiast osoba, która przynajmniej raz w życiu miała do czynienia z zaspana Waga, doskonale wie, że w tym momencie chce się zabić tego rzekomo świętego człowieka, który zachowuje się tak, jakby jego główną misją na ziemi było zatruwanie życia innych.

6 miejsce – Byk

Zaszczytne centralne miejsce w rankingu świętych ludzi zajmuje Byk, który jest całkiem dobrym człowiekiem. Nie chodzi o to, że Byk zawsze dąży do harmonii. Byk dąży do wygody, przyjemności i wzbogacenia się, i nie ma sobie w tym równych: on jest gotowy do czynienia dobra, gdy ma na to środki, i nie jest gotowy, gdy zda sobie sprawę, że te działania mogą zaszkodzić mu lub jego drugiej polowce. Byk robi wyjątek tylko dla krewnych i przyjaciół: dla ich dobra on jest gotowy dosłownie oddać ostatnią koszulę. Ale on zrobi to z taką miną męczennika, że ​​krewni i przyjaciele najprawdopodobniej mu podziękują – po co zmuszać Byka do takiego cierpienia! Oni będą wdzięczni mu za jego inicjatywność. Ech, co za dobry człowiek!

5 miejsce – Panna

Panna to bardzo trudny znak, mimo że oni zawsze starają się wszystko uprościć i uporządkować. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że przy ocenie własnej osobowości Panny zwykle mają problemy: z jednej strony są to niezwykle współczujący i empatyczni ludzie, którzy są gotowi wybuchnąć łzami na widok dziecka, które upuścił cukierek na ziemię; z drugiej strony oni mają sławę maniaków pozbawionych jakichkolwiek ludzkich uczuć; z trzeciej strony, Panna nigdy nie zrezygnuje z ulubionej rozrywki – czynić innym dobro i pożytek; i wreszcie, z czwartej strony, Panny w ogóle nie chcą być uważane za świętych, ale chcą być fajne, jak na przykład Strzelec. Ogólnie rzecz biorąc, oni nieustannie pędzą między obrazami zakonnicy i Don Kichota, posiniaczonego życiem. Za to przysługuje im piąte miejsce w naszym rankingu.

4 miejsce – Ryby

Ryby, dla których bardzo ważne jest, aby ich uważali za niemal świętych ludzi, prawie dostały się do pierwszej trójki naszego rankingu. Cóż, oni zwykle osiągają ten cel w ten sam sposób, co zawsze: kosztem innych. Z drugiej strony, musimy przyznać, ze nikt poza nimi nie jest w stanie tak łatwo poprowadzić przedstawiciela innego znaku zodiaku na właściwą ścieżkę życia: aby zasłużyć na przychylne spojrzenie Ryb, nawet Bliźnięta mogą zacząć robić dobre uczynki. Ale laury powinny oczywiście trafić do Ryb. Cóż, każdy głupiec może robić dobre uczynki, ale czy próbowałeś zainspirować do tego złoczyńcę? O to właśnie chodzi!

3 miejsce – Wodnik

Wodnik otwiera pierwszą trójkę świętych ludzi: przecież dobro jest jego drugim imieniem! Wodnik naprawdę chce podobać się wszystkim dookoła, i ze względu na to, ze on otwiera swoje serce tylko nielicznym osobom, w tym przypadku ważniejsza jest ilość niż jakość – przecież ludzi mogą uwielbiać go z daleka, więc dlaczego nie? Jednocześnie Wodnik doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że umysł zbiorowy nie jest substancją bardzo utalentowaną, dlatego należy wybierać cos prostego, aby każdy zrozumiał, o co chodzi. Oto on, Wodnik, spójrz: piękny, szlachetny, wesoły, miły i altruistyczny złotnik. On nawet grzeszy niczym święty – trochę wina i ciasteczko. Chociaż, oczywiście, w głębi duszy Wodnik bardzo się martwi przez to: wypadałoby wybrać czegoś bardziej haniebnego niż wino i słodycze. Na przykład poker.

2 miejsce – Skorpion

Co za niespodzianka! Zaszczytne drugie miejsce i srebrny medal nagle otrzymują Skorpiony, które mają sławę głównych krwiopijców i wnuków samego Księcia Ciemności. Cóż, można pomyśleć, że wiesz o nich wszystko, czytając literki na ekranie komputera. A kiedy widzisz Skorpiona, sprawy przybierają zupełnie inny obrót: chce się natychmiast złożyć modlitwę dziękczynną za to, że spotkałeś tego świętego człowieka! Okazuje się, że Skorpion jest ucieleśnieniem dobroci, filantropii i szlachetności, których nie znajdziesz we współczesnym świecie! Jednak nadal warto zachować ostrożność, ponieważ Skorpion potrafi być naprawdę niebezpiecznym wrogiem.

1 miejsce – Rak

Zaszczytne pierwsze miejsce i tytuł głównego świętego zodiaku należy oczywiście Rakom. Czyli osobom, które zawsze są gotowi powiedzieć Ci, jak źle żyjesz. Niezależnie od tego, czy tak jest, Raki także są gotowi zrozumieć i wybaczyć wszelkie ludzkie wady – co więcej, oni sami są ich całkowicie pozbawieni. Raki nigdy nie omijają czyjegoś nieszczęścia, nigdy nie kojarzą się ze złoczyńcami, nie tolerują niesprawiedliwości, nie zakradają się do lodówki w nocy, aby napić się barszczu. Wszystko to jest oczywiście rażącym kłamstwem i wszyscy o tym wiemy. Problem polega na tym, że Raki nigdy nie dają szansy złapać ich na tym kłamstwie.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia