Zrzuć to wszystko na osobliwości ich charakteru, które potrafią zmienić tych ludzi w głównych „drażniących” i zakłócających spokój dla wszystkich wokół.

Jak po 37 latach zmienili się aktorzy serialu „Akademia Policyjna” [Zdjęcia]

Panna

Panny słyną z talentu do irytowania krewnych i przyjaciół niekończącymi się strumieniami krytyki. Ten znak zawsze wie, jak i co robić. Uwielbia udzielać rad, metodycznie i mozolnie uczyć innych. Pannie trudno tolerować niedociągnięcia innych, ale ich niedociągnięcia i błędy nigdy nie są wspominane. Wszystko, co musisz zrobić, to przypomnieć Pannie o jej własnych przebiciach, ponieważ znajdzie sto kolejnych roszczeń przeciwko tobie.

Panny są bardzo zadbane i obrzydliwe. Uważnie monitorują życie członków swojej rodziny, ściśle zmuszając ich do przestrzegania określonych zasad i rytuałów. Ogromną wadą Panny jest absolutne nierozpoznawanie własnych niedoskonałości, co strasznie irytuje innych.

Popularne wiadomości teraz

Zaprezentował piękne mięśnie i stalowy szcześciopak: Radosław Majdan pozuje na zdjęciach w Meksyku

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Znak zodiaku może dużo powiedzieć o Twoim partnerze

Skorpion

Skorpiony lubią denerwować innych. Nie ukrywają tego pragnienia, uzasadniając pragnienie sprawiedliwości. Ten znak to prawdziwy prowokator, który lubi prowokować innych do silnych emocji, nawet tych negatywnych.

36-letnia kobieta przez 13 lat urodziła 11 dzieci. Ale nie ma zamiaru na tym poprzestać

W głębi duszy Scorpion doskonale rozumie, że „czyta” innych jak książkę. Ale często zwraca ten dar przeciwko najbliższym. Scorpion jest pewien, że wszyscy wokół niego wymyślili wielkie oszustwo, więc z góry szuka niepodważalnych dowodów ich twierdzeń. To złożony znak, który może wyprowadzić ze strefy komfortu nawet bardzo spokojną i zrównoważoną osobę.

Baran

Baran znany jest ze swojej zdolności do wywoływania negatywnych emocji u ludzi. Ten znak lubi robić z muchy słonia. Winowajcą jest dodatkowy stan emocjonalny Barana, ponieważ gwałtownie i głośno wyrażał swój nastrój.

Baran jest dziecinnie przekonany, że jego problemy osobiste muszą niepokoić innych. A jeśli inni są zajęci sobą, a nie nim, jest tym faktem szczerze oburzony. Nadmierna asertywność i nieumiejętność przyjmowania odrzuceń to główne mankamenty zachowania Barana. I ten znak nie będzie się wstydził wyrażać w obliczu drugiego wszystkich niedociągnięć i wad z niesamowitym opanowaniem. Chociaż jednocześnie będą mieli dziesięć razy więcej.

Lew

Lew potrafi drażnić wiele osób swoim ego i manierami. Ten znak uwielbia chwalić się zakupionymi rzeczami, zakupami, a nawet ich innymi połówkami. Bardzo ważne jest, aby Lew rozpoznał swój doskonały gust. Czasami ma obsesję na punkcie słuchania aprobaty i podziwu innych ludzi.

Lew ma tendencję do przypisywania sobie tylko dobra. Jeśli popełni błąd, już wie, kogo winić za ten błąd. Oczywiście nie jesteś świetny! Nadal nie ma nic przeciwko omawianiu i ocenianiu wyglądu ludzi, ale to bardziej typowe dla Lwa.

Czasami zachowanie Lwa znacznie wpływa na uczucia innych, pozwalając ludziom wiedzieć, jakie mieli szczęście, że byli przyjaciółmi o tak majestatycznej naturze. Będziesz musiał nauczyć się dogadywać z tymi ludźmi, ponieważ mają naturalną zdolność irytowania innych.

I oczywiście pamiętaj, że nie ma złych ani dobrych znaków zodiaku. Każdy ma zarówno wady, jak i mocne strony. I główna prawda: wszystko zależy od jednostki!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia