Wiele mówi się o tym, że wygląd zewnętrzny jest nieważny, i że w poszukiwaniu partnera liczy się tylko charakter. Oczywiście, nasze osobowości liczą się najbardziej i jest to kwestia niepodważalna, jednak nie ma co ukrywać, że trudno byłoby być z kimś kto nam się fizycznie w ogóle nie podoba.

Znaki zodiaku kobiet, które są szczere do bólu. Od nich możesz usłyszeć wszystko

Każda z nas ma swój typ faceta, który w jakiś sposób ją urzeka. Okazuje się też, że to, jacy mężczyźni nam się podobają wizualnie, zdradza, jakich cech charakteru u nich poszukujemy.

A żeby sie tego dowiedzieć, wystarczy, że wskażesz sposród tego obrazka faceta, który Ci się najbardziej podoba.

Popularne wiadomości teraz

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

Mężczyzna nr 1

Szukasz mężczyzny, który się Tobą zaopiekuje i trochę pokieruje. Ma być dojrzały, zdecydowany, zaradny, a Ty masz być jego księżniczką. Lubisz, kiedy się Ciebie komplementuje i sprawia prezenty. Potrzebujesz ciągłej adoracji. Taki związek może trochę przypominać reację ojca z córką, ale nic w tym złego. Prawdopodobnie Twój tata zawsze był dla Ciebie ideałem mężczyzny i chcesz, by Twój partner traktował Cię tak, jak Twój tata w przeszłości: masz być jego oczkiem w głowie. 

Mężczyzna nr 2

Lubisz dominować i szukasz faceta, który będzie Ci w pewien sposób posłuszny. Lubisz grzecznych chłopców, często młodszych od Ciebie, którzy są uroczy, słodcy i romantyczni. Ty jesteś raczej oschła i masz skłonność do "matkowania". Jesteś niezależna, ambitna i zupełnie nie wiesz co to romantyzm, dlatego z facetem, który nauczy Cię jak kochać będzie Ci najlepiej - tak dla zachowania równowagi w przyrodzie.

Tomasz Kammel wyznał, co myśli o Marzenie Rogalskiej. Wszystko poszło na żywo

Mężczyzna nr 3

Bardzo trudno jest Ci zaimponować. Nie można Cię poderwać słodkimi słówkami czy kwiatami. Od mężczyzny oczekujesz kreatywności, otwartego umysłu. Przede wszystkim szukasz mężczyzny pełnego pasji i ambicji, który nadąży nad Twoją przebojową naturą. Twój facet musi być silnym i pozbawionym kompeksów człowiekiem, ale też musi być wrażliwy i potrafiący pójść na kompromis.

Mężczyzna nr 4

Szukasz mężczyzny, który jest dla Ciebie zagadką, trudnym celem, wyzwaniem. Lubisz szybko i odważnie zyć, więc i w związku nie szukasz nudy. Podoba Ci się, kiedy to Ty musisz walczyć o względy mężczyzny. Uwielbiasz uwodzić, flirtować, więc na cel zawsze wybierasz sobie najtrudniejsze kąski. Zwykle są to indywidualiści i "wolne duchy", których nie interesują długie związki. Lubisz być w pewien sposób odpychana, bo to sprawia, że jeszcze mocniej pragniesz takiego mężczyzny.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia