Dlaczego obok jednych osób czujemy się jak w domu, podczas gdy inne osoby nas tylko denerwują. Odpowiedź jest bardzo prosta! Nie każdy znak zodiaku jest kompatybilny z innym znakiem. Dlatego wybierając partnerów, przyjaciół czy kochanków nie zapomnij sprawdzić, czy ta osoba jest dla Ciebie odpowiednia pod kątem znaku zodiakalnego.

Skorpion jest namiętny i zmysłowy w miłości. Związki ze Skorpionami są silne i trwale, niezależnie od tego, czy są zarejestrowane w urzędzie cywilnym, czy też nie. Jeśli Skorpion zrywa z partnerem, oznacza to, że już nic nie może uratować tego związku. Skorpiony są zazdrosne i nie wybaczają zdrady. Ponadto spokojne życie jest im cudze.

SKORPION I BARAN: Początkowo pojawia się między nimi silny pociąg. Baran ma rozwiniętą wyobraźnię seksualną i jest skłonny do eksperymentów, a Skorpion dzięki swojej pasji okazuje się bardzo godnym partnerem. Problemy z kompatybilnością pojawiają się w innych dziedzinach życia. Oboje są samolubni i chcą samodzielnie podejmować decyzje. Zarówno Baran, jak i Skorpion chce rządzić w tym związku i to stanowi największy problem. Tajemniczość i zamknietość Skorpiona rozczarowuje otwartego, impulsywnego Barana. Baran uwielbia wolność i flirt, co doprowadza do szału zazdrosnego Skorpiona. Różnice w charakterach zmniejszają ich wzajemne zrozumienie i szanse na udany związek.

SKORPION I BYK: Słaba kompatybilność znaków. Byk jest bardzo wytrwałym i pragnie zadowolić Skorpiona w sypialni. Ale co ta namiętna para zrobi przez resztę czasu? Oba znaki są zazdrosne i uparte. Różnica między nimi polega na tym, że Byk traktuje partnera jako swoja wlasnosc, a Skorpion jako przedmiot uczuć. Oboje kochają pieniądze, ale Skorpion jest oszczędny i pracowity, a Byk chętnie wydaje pieniądze na zapewnienie komfortu. Skorpion jest wytrwały, Byk jest uparty i oboje chcą być kapitanami statku, któremu grozi wrak.

Kompatybilność znaków zodiaku: Skorpion
Kompatybilność znaków zodiaku: Skorpion

Popularne wiadomości teraz

Jak mieszka Olga Frycz? Jej dom wygląda jak z katalogu – po prostu boski

Iga Krefft w szczerym wyznaniu o depresji i załamaniu psychicznym

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Marilyn Monroe i niektóre z jej najrzadszych zdjęć

SKORPION I BLIŹNIĘTA: Skorpiona pociąga żywy charakter Bliźniąt. A złożona osobowość Skorpiona urzeka ciekawskich Bliźniąt. Od jakiegoś czasu Bliźnięta są również zaintrygowane nienasyceniem seksualnym Skorpiona, ale są zbyt kapryśne dla szalonego Skorpiona, który potrzebuje i domaga się całkowitego oddania. Niespokojne Bliźnięta dążą do niezależności, podczas gdy Skorpion chce rządzić w tym związku. Skorpion jest z natury samotnikiem, a Bliźnięta uwielbiają towarzystwo. Będą dobrze się bawić razem, ale zabawa szybko się znudzi, i Bliźnięta zaczną szukać wyjścia z tego związku. Między tymi partnerami może istnieć zarówno seksualna, jak i duchowa harmonia, ale ich związek małżeński zawsze będzie problematyczny.

SKORPION I RAK: Ta para ma szanse na udany związek. Rak jest pasywnym partnerem, ale ma duży zapas palnego, które namiętny Skorpion potrafi szybko rozpalić. Wulkan w sypialni pomoże złagodzić konflikty między dwojgiem zazdrosnych osób. Skorpion zapewnia siłę i poczucie bezpieczeństwa – dokładnie to, czego szuka czuły, bezbronny Rak. Łagodny, hojny, kochający i oddany Rak jest idealnym partnerem dla Skorpiona. Te znaki potrafią dobrze się ze sobą dogadywać.

SKORPION I LEW: Skorpion nie schlebia Lwa i nie uzna jego dominacji. Skorpion stara się zaspokoić erotyczne fantazje kochanka, podczas gdy Lew pragnie wielkiej miłości. Są to zarówno silne, jak i pełne pasji natury. Wściekły Lew jest osoba ekstrawagancka, która woli żyć na wielką skalę, ale Skorpion potępia jego skłonność do rozrzutności i ekstrawagancji. Pociąg fizyczny między nimi będzie silny, ale krótkotrwały. Zazdrość Skorpiona wywoła iskrę, a gdy nastąpi eksplozja, wszystko wzniesie się w powietrze! Ze względu na znaczną odmienność charakterów, związek ten jest skazany na śmierć.

SKORPION I PANNA: Ich intelekty doskonale ze sobą współgrają, a ich osobowości wzajemnie się uzupełniają. Pannie podoba się fakt, że Skorpion jest władczym i zazdrosnym, ponieważ dzięki temu ona czuje się kochana i bezpieczna. Nie można ich nazwać wietrznymi lub powierzchownymi: głębokie uczucia, które czają się w każdym z partnerów, wywołują przywiązanie i oddaność. Mają tyle wspólnego, że prawdopodobnie Skorpion nie będzie martwić się przez to, ze namiętności Panny są bardziej mentalne niż fizyczne.

SKORPION I WAGA: Nieprzewidywalność Skorpiona intryguje Wagę, która lubi kolekcjonować ciekawych ludzi. Skorpion zaspokaja potrzebę Wagi w miłości, a zazdrość Skorpiona pochlebia Wadze. Ale Waga jest zmienna i zabawna, podczas gdy Skorpion jest nadwrażliwy. Wściekły Skorpion poważnie podchodzi do miłości i wzajemnych zobowiązań, a Waga potrzebuje partnera, aby wykreować własny wizerunek. Wietrzność Wagi w miłości rozczaruje i sprawi kłopoty Skorpionowi. Ta para raczej nie ma szansy na szczęśliwą przyszłość.

Kompatybilność znaków zodiaku: Skorpion
Kompatybilność znaków zodiaku: Skorpion

SKORPION I SKORPION: Małżeństwo między Skorpionami jest rzadkie, podobnie jak przyjaźń między nimi. Pociąg seksualny w tym związku jest bardzo silny, ale napięcie emocjonalne nie może wzrastać w nieskończoność. Tym dwom osobom trudno się dogadać miedzy sobą. Jeśli jednak zdecydują się na związek małżeński, zostanie on zawarty między partnerami zupełnie do siebie niepodobnymi. Na przykład, jeden będzie władczy i surowymi, podczas gdy drugi będzie bardziej elastyczny i przebiegły. Rodzaje Skorpiona są tak różne, że pozwalają na wiele kombinacji.

SKORPION I STRZELEC: Skorpion będzie zafascynowany kochającym wolność, nieskrępowanym Strzelcem. Skorpion przejmie władzę, ale nie będzie długo utrzymywał niespokojnego Strzelca w ujarzmieniu. Strzelec uważa, że ​​nacisk należy położyć na przyjemności i nowe przygody, podczas gdy Skorpion potrzebuje poczucia bezpieczeństwa i stabilnej miłości. Strzelec jest otwarty, rozmowny, nieostrożny w relacjach, a Skorpion jest powściągliwy, skryty i bardzo zazdrosny. Skorpion chce zamknąć Strzelca w domu, a Strzelec chce wędrować. Ten związek nie ma przyszłości.

SKORPION I KOZIOROŻEC: Namiętność Skorpiona będzie mile widziana w tym związku. Żywe emocje Skorpiona pomogą otworzyć się introwertycznemu Koziorożcowi na świat i urozmaicą ich ciepłe, emocjonalne relacje. Koziorożcu podoba się nawet zazdrość Skorpiona – daje mu to poczucie bezpieczeństwa. Oba znaki są ambitni, zdeterminowani, odpowiedzialni. Ten duet ma szansę na sukces finansowy. Ten związek małżeński będzie silny i trwały.

SKORPION I WODNIK: Skorpion ma wielkie wymagania emocjonalne wobec partnera, ale dla Wodnika nawet romans to tylko kolejny sposób na poszerzenie swoich horyzontów. Skorpion nie będzie tolerował niezależności Wodnika i nigdy nie zrozumie jego beztroskiego podejścia do miłości. Wodnik jest zbyt beznamiętny i ma zbyt wiele innych zainteresowań, by pasować zazdrosnemu Skorpionowi z jego rozwiniętym poczuciem własności. Skorpion będzie próbował rządzić Wodnikiem, ale nieprzewidywalność i miłość do wolności Wodnika będą poważną przeszkodą do tego. Skorpion woli zostać w domu, a Wodnik – wędrować.

SKORPION I RYBY: Silny charakter Skorpiona jest idealnym wsparciem dla niezdecydowanych Ryb. Z kolei wyobraźnia Ryb rozpala kreatywność Skorpiona. Ryby są w stanie zapewnić Skorpionowi oddanosc i podziw, którego potrzebują, a ich wspólna pasja do seksu zapewni dobrą romantyczną atmosferę. Zamiłowanie Ryb do wszystkiego, co niezwykłe, wyostrza pragnienia Skorpiona, a potrzeby emocjonalne obu znaków dobrze się uzupełniają. Intuicja Ryb i głębia uczuć Skorpiona dobrze współpracują ze sobą, tworząc szczególną bliskość między partnerami. Taki związek na pewno przetrwa próbę czasu.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia