Dlaczego obok jednych osób czujemy się jak w domu, podczas gdy inne osoby nas tylko denerwują. Odpowiedź jest bardzo prosta! Nie każdy znak zodiaku jest kompatybilny z innym znakiem. Dlatego wybierając partnerów, przyjaciół czy kochanków nie zapomnij sprawdzić, czy ta osoba jest dla Ciebie odpowiednia pod kątem znaku zodiakalnego.

Koziorożce są racjonalne i praktyczne nawet w miłości. Jeśli znajdą idealnego dla siebie partnera, ich związek małżeński będzie niezłomny. Zobowiązania zawsze są dla nich na pierwszym miejscu.

KOZIOROŻEC I BARAN: Będą dobrymi kochankami, ale nawet w łóżku będą mieli kłótnie o pieniądze, przyjaciół, życie towarzyskie i liderstwo w związku. Główna różnica: Koziorożec nie zrobi ani kroku bez pewności sukcesu, a Baran jest niesamowicie uparty i impulsywny. Ich spory nigdy nie ucichną, ponieważ oboje partnerzy mają silną wolę, są uparci i dążą do rządzenia. Zazdrość również będzie miała miejsce, gdy pasja Barana zacznie zmieniać się w kierunku bardziej pozytywnie nastawionego towarzystwa. Temperamenty, charaktery i rytmy życia obojga partnerów są tak różne, że związek między nimi jest raczej rzadkością.

KOZIOROŻEC I BYK: Doskonała kompatybilność znaków. Byk podziwia celowość Koziorożca, a Koziorożec podziwia niezawodność Byka jako partnera. Byku uda się przebić się do ostrożnego Koziorożca, i zapewnić mu wsparcie i ciepło, którego potrzebuje. Obaj mają namiętne, ziemskie natury, a zmysłowy Byk może uwolnić romantyczność ukryta pod maska powściągliwości, którą nosi Koziorożec. Są wierni, wiec zazdrość jest im obca. Ponadto cenią sobie pieniądze, poczucie bezpieczeństwa i lubią swój dom. Mocny oraz niezłomny związek.

KOZIOROŻEC I BLIŹNIĘTA: Koziorożec będzie bardzo cierpieć, probując utrzymać pobudliwych, zalotnych, krnąbrnych Bliźniąt. Dogadywanie się z partnerem, którego Koziorożec uważa za kapryśnego, ekstrawaganckiego i niepoważnego, będzie wymagało maksymalnej cierpliwości. Koziorożec ceni porządek i dyscyplinę, podchodzi do życia pragmatycznie i racjonalnie. Bliźnięta są niezdyscyplinowane, pobudliwe i niestabilne. Bliźnięta mają ostry język, co budzi w Koziorożcu kompleks niższości. Oboje nie wyróżniają się nadmiarem sentymentalności, więc ich romans szybko się skończy.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk trenuje i eksponuje ciążowy brzuszek

Zaprezentował piękne mięśnie i stalowy szcześciopak: Radosław Majdan pozuje na zdjęciach w Meksyku

Iga Krefft w szczerym wyznaniu o depresji i załamaniu psychicznym

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

KOZIOROŻEC I RAK: między nimi jest silny pociąg seksualny, ale harmonia w sypialni nie rekompensuje różnic, które pojawią się we wszystkich innych dziedzinach życia. Raka oburza władczość Koziorożca. Koziorożec jest zirytowany niekończącymi się emocjonalnymi roszczeniami Raka. Rak, który potrzebuje ciepła, będzie rozczarowany zimną obojętnością Koziorożca. Obaj partnerzy boją się odmowy, ale Rak ma skłonność do zamykania się w sobie, a Koziorożec – do okazywania tyranicznych manier. To są znaki przeciwstawne, i to wiele wyjaśnia.

Kompatybilność znaków zodiaku
Kompatybilność znaków zodiaku

KOZIOROŻEC I LEW: Zdyscyplinowany, zorganizowany Koziorożec nie rozumie ani nie akceptuje nadmiernej impulsywności Lwa. Ekstrawertyczny Lew będzie zirytowany tajemniczością Koziorożca. Powściągliwy Koziorożec nie da Lwu uwielbienia, którego potrzebuje, a dumny król zwierząt nie odda władzy Koziorożcowi. Rozrzutny Lew uwielbia luksus, a Koziorożec stawia ponad wszystko bezpieczeństwo finansowe. Poza tym oboje chcą być liderami w sypialni. Ta beznadziejna para szybko się rozpadnie.

KOZIOROŻEC I PANNA: Zdyscyplinowanosc Panny dobrze współgra z samodyscypliną i pracowitością Koziorożca. Oboje są dumni ze swojego domu, wolą towarzystwo kilku bliskich przyjaciół od wielu znajomych, podziwiają nawzajem swoje zdolności intelektualne. Nie ma powodu, dla którego ta para może się nie dogadać – tylko w sypialni powściągliwa Panna potrzebuje silniejszego pchnięcia do podniecenia, niż jest gotów dać jej Koziorożec. Obojgu nie jest łatwo okazywać spontaniczną czułość. Jest to jednak jedyny minus na długiej liście plusów dla tej pary.

KOZIOROŻEC I WAGA: Koziorożce są zaintrygowane uroczą Wagą, a Waga jest zafascynowana powoli rozwijającą się pasją Koziorożca. Ale Waga potrzebuje więcej emocji, romantyczności i miłości, niż można uzyskać od Koziorożca. Ponadto Koziorożec nie podziela zamiłowania Wagi do aktywnego życia towarzyskiego i sztuki. Koziorożec przywiązuje dużą wagę do dyscypliny i odpowiedzialności, dlatego Waga wydaje mu się zbyt niepoważna, próżna i samolubna. W pewnym momencie Waga zaczyna szukać kogoś innego. Zazdrość Koziorożca pogarsza sytuację. Słaba kompatybilność znaków.

KOZIOROŻEC I SKORPION: potężna zmysłowość Skorpiona budzi uśpione namiętności Koziorożca. Skorpion jest bardziej pomysłowym kochankiem, ale wytrzymałość Koziorożca okaże się wspaniałym dodatkiem do tej pomysłowości. Jako osoba władcza, Skorpion zapewni Koziorożcowi poczucie bezpieczeństwa. Ta dwójka to świetny zespół: Koziorożec jest osobą wysoce zorganizowaną, a Skorpion ma wrodzoną przebiegłość. Oboje cenią dyscyplinę i sukces. Są obdarzeni silną wolą, dlatego czasami impulsywność Skorpiona zderza się z upartością Koziorożca. Ich bitwy będą tak samo gwałtowne jak pojednanie. Prognozy dla małżeństwa są korzystne.

Kompatybilność znaków zodiaku
Kompatybilność znaków zodiaku

KOZIOROŻEC I STRZELEC: optymistyczny Strzelec zachęca Koziorożca, a Strzelca intryguje głębia i tajemniczość Koziorożca. Jednak już wkrótce Koziorożca zacznie denerwować frywolność Strzelca i jego potrzeba nieograniczonej wolności. Koziorożec czuje, że nie może liczyć na to, że Strzelec będzie mu wierny i jest rozczarowany nieostrożnym podejściem Strzelca do miłości. Strzelec jest rozrzutny i energiczny, podczas gdy poważny Koziorożec kocha swój dom. To będzie bardzo kruchy związek.

KOZIOROŻEC I KOZIOROŻEC: Koziorożec docenia cechy, które ma sam, wiec ci partnerzy będą się szanować. Obaj są ostrożni, powściągliwi, pracowici i uwielbiają oszczędzać pieniądze. Ale pełna kompatybilność może być czasami nudna. Dobrze pasują do siebie seksualnie, ale mają skłonność do pesymistycznego myślenia. Nie potrafią się zrelaksować i odpocząć. Będą dobrymi partnerami, ale radość nie będzie częstym gościem w ich domu. Miłość stopniowo zaniknie.

KOZIOROŻEC I WODNIK: Wodnik wydaje się zbyt nieprzewidywalny dla Koziorożca, a obojętność Wodnika bardzo martwi Koziorożca. Zamiłowanie Koziorożca do zasad szybko zaczyna denerwować żądnego przygód Wodnika. Wodnik ceni sobie wyrażanie siebie, a Koziorożec – samodyscyplinę. Wodnik uwielbia wędrować, a Koziorożec woli zostać w domu. Kochający wolność Wodnik nie pozostanie długo obok zbyt poważnego i spokojnego Koziorożca. Jednak dzięki wzajemnej sympatii ich miłość może przerodzić się w przyjaźń.

KOZIOROŻEC I RYBY: Koziorożec służy jako kotwica dla marzycielskich Ryb, zapewnia im stabilność, którą bardzo cenią. Koziorożec uwielbia być obiektem podziwu. W sypialni jest kapitanem, a Ryby to posłuszna drużyna. Miłość Ryb do wszystkiego, co niezwykłe, może nawet posunąć tradycjonalizm Koziorożca. Hojna czułość Ryb i niezawodna oddaność Koziorożca dają poczucie bezpieczeństwa. Te dwie bardzo różne osobowości całkowicie zaspokajają potrzeby partnera. Cudowny związek.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia