Dlaczego obok jednych osób czujemy się jak w domu, podczas gdy inne osoby nas tylko denerwują. Odpowiedź jest bardzo prosta! Nie każdy znak zodiaku jest kompatybilny z innym znakiem. Dlatego wybierając partnerów, przyjaciół czy kochanków nie zapomnij sprawdzić, czy ta osoba jest dla Ciebie odpowiednia pod kątem znaku zodiakalnego.

Przedstawiciele tego znaku zodiaku wybierają oryginalnych i inteligentnych partnerów. Kochają wolność i rzadko noszą obrączki. Wodnik chętniej poświęci się dla społeczeństwa niż jednej osoby. Mogą dać więcej obcym ludziom niż członkom własnej rodziny.

WODNIK I BARAN: Dobra kompatybilność znaków. Czeka na nich mnóstwo przyjemności i zabawnych przygód. Wyobraźnia Wodnika dobrze współgra z uporczywością Barana. Namiętność Barana pobudza ciekawość Wodnika do wszystkiego, co oryginalne. Nie będą przywiązywać partnera do siebie, ponieważ każdy z nich rozumie potrzebę oraz znaczenie wolności, przygód i życia partnera poza związkiem. Żaden z nich nie lubi być posłuszny, ale Baran nadal chce zostać przywódcą. Jeśli rozwiążą ten problem, ich związek może być szczęśliwy.

Kompatybilność znaków zodiaku
Kompatybilność znaków zodiaku

WODNIK I BYK: Frywolne podejście Wodnika do miłości zakłóci, a ostatecznie rozgniewa namiętnego Byka, który potrzebuje partnera nie tylko do zabawy. Jego zazdrość i władczość sprawią, że Wodnik spakuje się i wycofa się z tego związku. Wodnik uwielbia przygody, a Byk kocha dom. Oboje są uparci, ale na różne sposoby: Wodnik odmawia przestrzegania zasad, a Byk jest niezachwianie oddany rodzinie i musi czuć się bezpiecznie. Wodnik interesuje się problemami ludzkości, a Byk skupia się na sobie i swoich potrzebach. Słaba kompatybilność pod każdym katem.

Popularne wiadomości teraz

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Znak zodiaku może dużo powiedzieć o Twoim partnerze

WODNIK I BLIŹNIĘTA: Bliźnięta chętnie dzielą zamiłowanie Wodnika do eksperymentów. Ponadto Wodnik działa uspokajająco na wietrzne i zmienne Bliźnięta. Zaradni i inteligentni, będą cieszyć się ożywionymi dyskusjami o ludziach, pomysłach i miejscach. Oboje dążą do harmonii i przyjaźni bez burz emocjonalnych. Kochają życie towarzyskie, nie cierpią z powodu nadmiaru poczucia zazdrości i własności. Będą dobrymi kochankami i wspaniałymi przyjaciółmi.

WODNIK I RAK: Wodnik traktuje władczość Raka z wrogością i nie rozumie, dlaczego nie może cieszyć się wolnością. Wodnik jest frywolny w miłości, co sprawia, że ​​wrażliwy Rak czuje się odrzucony. Wodnik jest oburzony wymaganiami Raka i jego wiecznymi narzekaniami spowodowanymi potrzebą ciągłego dowodu miłości. Rak potrzebuje bezpiecznego, stałego zakątku, a Wodnik uwielbia zmieniać miejsca. Rak chce przykuć Wodnika do siebie, ale Wodnik woli wędrować. Prognoza dla małżeństwa jest niekorzystna.

WODNIK I LEW: Lew podziwia seksualne fantazje Wodnika, którego z kolei przyciąga jego pasja i miłość do życia. Ich romans zarówno szybko się zaczyna, jak i zanika. Lew jest istotą fizyczną, a Wodnik – intelektualną. Lew nie otrzymuje wsparcia i podziwu, których potrzebuje, a Wodnik jest oburzony pragnieniem partnera rządzenia w związku. Inaczej traktują niezależność: dla Wodnika oznacza to możliwość odkrywania nowych horyzontów, a dla Lwa – prowadzenie szykownego, luksusowego życia. Istnieje wiele sprzeczności między tymi partnerami, ale ostatecznie są one prawie nieistotne.

WODNIK I PANNA: Oba znaki są raczej intelektualne niż emocjonalne, ale Panna zawsze widzi negatywną stronę życia, a Wodnik jest optymistą z bogatą wyobraźnią. Wodnik potrzebuje codziennych aktywności, imprez towarzyskich, nowych ciekawych znajomości. Panna natomiast prowadzi spokojne życie i ma zaledwie kilka przyjaciół, obok których czuje się na swoim miejscu. Ich cele są bardzo różne: Wodnik dąży do luksusu, a Panna – do rezultatów. Są zgodni intelektualnie, ale ich związek nie potrwa długo.

WODNIK I WAGA: Ciepła, zmysłowa Waga z entuzjazmem bierze udział w erotycznych zabawach i grach Wodnika. Waga jest dyplomatyczna i wie, jak radzić sobie z niespodziewanym uporem Wodnika. Oboje lubią sposób myślenia partnera i mają wspólne zainteresowania muzyką, teatrem i sztuką. Lubia imprezy, towarzystwo innych ludzi, układają wiele wspólnych planów. Nie będą mieli konfliktu co do przywództwa w parze, ponieważ obaj są zagorzałymi zwolennikami równości. Ten romans może okazać się cudowny, ale dla budowania długotrwałego związku ktoś z nich musi w końcu się ustatkować.

Kompatybilność znaków zodiaku
Kompatybilność znaków zodiaku

WODNIK I SKORPION: Będą cieszyć się niezwykłym seksem, który napędza pragnienie nowości Skorpiona i wyobraźnia Wodnika. Ale Wodnik jest zirytowany zaciekłą zazdrością partnera, a Skorpion jest zirytowany nieprzewidywalnością i wahaniami nastroju Wodnika. Wodnik szuka poszukiwacza przygód, a Skorpion chce mieć wiernego małżonka. Wodnik jest obojętny, powściągliwy i niespokojny, a Skorpion – wymagający, nietolerancyjny oraz władczy. Wodnik zaczyna szukać szczęścia poza związkiem. Ich małżeństwo obiecuje wiele wyzwań dla obu partnerów.

WODNIK I STRZELEC: Oboje kochają życie i patrzą w przyszłość. Żaden z nich nie będzie przywiązywać do siebie partnera. Dodatkowo inspirują się nawzajem intelektualnie, ponieważ Wodnik generuje nieoczekiwane, dalekosiężne pomysły, a Strzelec jest optymistyczny i przewidujący. Wodnik może być niezłomny w swoim liberalizmie, ale to wcale nie przeszkadza tolerancyjnemu Strzelcowi. Oboje kochają aktywne życie towarzyskie, nowe znajomości i miejsca. Prawdziwa więź emocjonalna między nimi może pojawić się nie od razu, ale szanse na długotrwały związek są świetne.

WODNIK I KOZIOROŻEC: Przedstawiciele tych dwóch znaków są osobami samowystarczalnymi, ale Wodnik dąży do wolności, a Koziorożec chce rządzić. Wodnik ma własne zdanie w każdej sprawie, nie czeka na rady czy rozkazy od surowego Koziorożca. Wodnik jest w ciągłym ruchu i uwielbia wydawać pieniądze. Koziorożec uważa to zachowanie za niepoważne i próbuje ustalić ścisłą kontrolę nad partnerem. Koziorożec jest ostrożny, niezawodny i bezpośredni, nie rozumie śmiałych pomysłów Wodnika. Krótkotrwała harmonia zakończy się nudą, która ostatecznie zniszczy ich związek.

WODNIK I WODNIK: Traktują się nawzajem z podziwem i sympatią oraz cieszą się niesamowitym poczuciem humoru partnera. Pomysłowi, postępowi, kochający wszystko, co nowe i niezwykłe, będą wspaniałymi kochankami o wspólnej gamie różnorodnych zainteresowań. Będą zaangażowani w liczne projekty i przyjaźnie. Przy takiej ilości aktywności na zewnątrz będą spędzać dużo czasu osobno i to im odpowiada. Nie znajdą powodów do kłótni, ponieważ zgadzają się we wszystkim: obaj są bardziej racjonalni niż emocjonalni. Ich życie miłosne nie będzie tak głębokie, ale życiodajny ogień nadal będzie się tam pojawiać.

WODNIK I RYBY: Wodnik jest zaintrygowany romantycznym urokiem Ryb, a Ryb przyciągają wzniosłe ideały Wodnika. Zmysłowe, pomysłowe Ryby spełnią każde pragnienie Wodnika, i ta para odnajdzie wyjątkową bliskość. Jednak wszystko pójdzie w dół, gdy Ryby zaczną domagać się ciągłych deklaracji miłości. Zależne, niezdecydowane Ryby potrzebują silnej ręki przywódczej. Lecz Wodnik odrzuca jakiekolwiek wymagania emocjonalne wobec siebie. Kiedy Wodnik poczuje, że wpadł w sieć utkaną przez Ryby, uwolni się i pójdzie własną drogą. Problematyczne małżeństwo.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia