Dlaczego obok jednych osób czujemy się jak w domu, podczas gdy inne osoby nas tylko denerwują. Odpowiedź jest bardzo prosta! Nie każdy znak zodiaku jest kompatybilny z innym znakiem. Dlatego wybierając partnerów, przyjaciół czy kochanków nie zapomnij sprawdzić, czy ta osoba jest dla Ciebie odpowiednia pod kątem znaku zodiakalnego.

Ryby są zdolne do wzniosłej, absolutnie bezinteresownej miłości. Ich uczucia są szczere, ale oni także potrafią przymknąć oko na wady swoich bliskich. Wiele Ryb zakochuje się w wadliwych ludziach, kalekach moralnych i fizycznych, których starają się uratować swoją miłością, ponieważ miłość do nich oznacza pomoc. Ryby powinny czuć się potrzebne komuś, i jeśli tak się czuja, to nie ma bardziej oddanego, elastycznego i wyrozumiałego partnera.

RYBY I BARAN: Zmysłowych Ryb przyciąga pasja Barana, a chęć Ryb do obdarzenia swojego kochanka czułością pochlebia Baranowi. Wyobraźnia i tajemniczy urok Ryb ujawnią wrażliwość i romantyzm tego namiętnego kochanka. Baran będzie podejmował wszystkie ważne decyzje i zapewni Rybom poczucie bezpieczeństwa, którego oni potrzebują. Uparty Baran uwielbia rządzić, ale nie złości to Ryb, które akurat szukają silnego wsparcia. Jednak Ryby mogą być zaniepokojone nadmierną wybrednością i ciągłą krytyka ze strony Barana. Utrzymanie tego związku będzie wymagać cierpliwości obu partnerów.

RYBY I BYK: Dobra kompatybilność znaków. Silny, dominujący Byk jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo i pokój niezdecydowanym Rybom. Zainteresowania artystyczne Byka pobudzają twórczą wyobraźnię Ryb. A Ryby będą zachęcać Byka do stworzenia komfortu, aby razem wyposażyć rodzinne gniazdo. Oba są niezwykle namiętne i zmysłowe, chociaż Ryby są zmienne i bardziej emocjonalne niż Byk. Władczość Byka daje Rybom poczucie bezpieczeństwa, którego potrzebują. Ich małżeństwo ma szanse na szczęśliwą przyszłość.

Kompatybilność znaków zodiaku
Kompatybilność znaków zodiaku

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

W którym miesiącu urodziła się twoja żona, tak będzie z nią życie

RYBY I BLIŹNIĘTA: Ryby przyciąga dowcip i towarzyskość Bliźniąt, które z kolei są zafascynowane tajemniczością Ryb. Ale ten związek jest niestabilny, podobnie jak nitrogliceryna – w każdej chwili może wybuchnąć. Ryby nie rozumieją kapryśności i frywolności Bliźniąt. A Bliźniąt denerwuje emocjonalność i marzycielskość Ryb. Bezbronne Ryby chcą utrzymać obok siebie partnera, który chce zabawy i nowych doznań. Oba są mobilne i zmienne, choć na różne sposoby. Ryby nie mogą wybrać kierunku, a Bliźnięta są rozdarte we wszystkich kierunkach jednocześnie. Oba potrzebują silniejszych partnerów.

RYBY I RAK: Ryby czerpią przyjemność z zaspokajania seksualnych pragnień równie zmysłowego Raka. Ci romantyczni partnerzy odnajdą w sobie pasję, wrażliwość i czułość. Ryby pozwolą Rakowi podejmować większość decyzji, troska Raka o bezpieczeństwo i dobrobyt zapewnią stabilność materialną. Oboje są sentymentalni i kochają dom. Oddany Rak oddaje się niepewnym siebie Rybom, a oni z kolei podziwiają Raka. Dobrze zgrana para.

RYBY I LEW: Ryby wolą raczej myśleć niż działać, co denerwuje Lwa, który uważa Ryby za bezczynnego marzyciela. Ci partnerzy są bardzo do siebie podobni: Ryby są nieśmiałe, egoistyczne, wrażliwe, podczas gdy Lew jest pewny siebie, zarozumiały i dominujący. Obaj są emocjonalni, ale Lew jest porywczy, a Ryby bujają w swoich fantazjach. Lew ma trudności z tolerowaniem wrażliwości i marzycielskości Ryb. Towarzyski Lew potrzebuje szerokiego grona fanów, a Ryby wymagają wyłącznych praw do partnera. Lew uwielbia wędrować, ale Ryby nie. Oni mają zarówno odmienne temperamenty, jak i światopoglądy. Związek małżeński między nimi z reguły przeżywa fiasko i kończy się rozwodem.

Kompatybilność znaków zodiaku
Kompatybilność znaków zodiaku

RYBY I PANNA: Kochająca natura Ryb początkowo intryguje Pannę, ale przeciwieństwo tych osobowości wyklucza wzajemne zrozumienie. Panna, przedstawicielka znaku intelektualnego, nie ufa uczuciom, podczas gdy życiem Ryb rządzą emocje, a nie rozum. Powściągliwa, krytyczna Panna nie przyniesie satysfakcji seksualnej partnerowi, jej seksualne pretensje obudzą niepewność Ryb. Panna nie może dać Rybom miłości i wsparcia, których potrzebują. Ryby są zbyt kapryśne dla wybrednej Panny. Ponadto ona będzie zirytowana uzależnieniem Ryb. Ich związek będzie krótkotrwały.

RYBY I WAGA: Te kochające, kreatywne, artystyczne osobowości zostaną natychmiast przepojone wzajemną sympatią. Ale Ryby szukają emocjonalnego wsparcia, którego Waga nie może im dać. Waga pragnie miłości i harmonii, ale ucieka od odpowiedzialności, zobowiązań i więzi. Oboje kochają luksus i piękne mieszkania, ale Ryby są zbyt leniwe, by zarabiać pieniądze, a Waga jest zbyt ekstrawagancka i rozrzutna. Waga ma wiele zainteresowań i myśli, że Ryby ja ograniczają. Harmonia intymna nie wystarczy do długotrwałego związku. Ale tak długo, jak ten związek będzie trwać, partnerzy prawdopodobnie będą się z niego cieszyć.

RYBY I SKORPION: Ryby znajdują świetnego partnera w Skorpionie – i nie tylko. Skorpion zapewni Rybom satysfakcje seksualna, cenne wsparcie emocjonalne i przewodnią moc. Zazdrość Skorpiona, tego niepoprawnego władcy, nie przeszkadza Rybom – w rzeczywistości dzięki niej czują się kochane. Uzależnienie Ryb od partnera jest tym, czego szuka Skorpion. Oboje są emocjonalni, wierni, mają dobrze rozwiniętą intuicję, interesują się wszystkim, co mistyczne i niezwykłe. Idealna para.

RYBY I STRZELEC: Te dwa znaki zapalają się nawzajem w sypialni, ale na tym ich kompatybilność się kończy. Ryby są marzycielskie i pomysłowe, ale nie wiedzą, jak działać, podczas gdy Strzelec lubi nieustanną aktywność. Niezależny Strzelec uwielbia wędrować, dlatego nie jest w stanie zaspokoić potrzeby Ryb. Skąpstwo Strzelca rani romantyczne i wrażliwe Ryby. Dążą do intymności, ale są stale odrzucani przez Strzelca, który stara się uwolnić się od uciążliwych wymagań emocjonalnych. Ryby są uzależnione od partnera, kochają dom, ale niespokojny, żądny przygód Strzelec potrzebuje zupełnie innego doświadczenia.

Kompatybilność znaków zodiaku
Kompatybilność znaków zodiaku

RYBY I KOZIOROŻEC: Te dwie odmienne osobowości bardzo sympatyzują ze sobą. Silny, dominujący Koziorożec jest partnerem, którego potrzebują Ryby. Czują się chronieni praktycznym Koziorożcem, który bierze odpowiedzialność za ten związek i podejmuje wszystkie decyzje. Z kolei Ryby tchną romans i idealizm w trzeźwe podejście Koziorożca do życia, a on będzie zachwycony hojnością, z jaką Ryby emanują pochwałą i miłością. Koziorożec prawie nie wyraża słownie swoich głębokich uczuć, ale Ryby intuicyjnie odczuwają jego oddaność i miłość. W sypialni tez mają harmonie. Ci partnerzy o skrajnie różnych charakterach uzupełniają się nawzajem. Możliwy jest między nimi cudowny związek.

RYBY I WODNIK: Romantyczny erotyzm Ryb inspiruje Wodnika do eksperymentowania. Seks prawdopodobnie da im dużo przyjemności, ponieważ obaj są żądni przygód, choć na zupełnie inne sposoby. Jednak Wodnik jest beznamiętny, interesują go tylko idee i świat w ogóle, podczas gdy Ryby dąży do emocjonalnej bliskości. W końcu towarzyski Wodnik zacznie się rozglądać wokół, a Ryby tego nie tolerują. Niezależny Wodnik potrzebuje wolności i będzie oburzony pragnieniem Ryb, aby trzymać partnera w areszcie domowym. Prognozy dla małżeństwa są niekorzystne.

RYBY I RYBY: Gdyby udało się rozwiązać wszystkie życiowe problemy w sypialni, ci partnerzy byliby szczęśliwi, ale każdy z nich potrzebuje czegoś, czego nich partner nie ma. Są o słabe, zależne, naładowane emocjami partnera. Obaj mają tendencję do pogrążania się w otchłani użalania się nad sobą i uciekania od rzeczywistości. Każdy z nich wzmaga u partnera chęć oddania się słabościom i zamieszanie. Trudno im rozwiązywać praktyczne problemy bez silnej ręki, która pchnęłaby ich we właściwym kierunku. Ten związek nie ma perspektyw na przyszłość.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia