Judasz (21 marca - 20 kwietnia)

W wieku 86 lat Brigitte Bardot wygląda równie pięknie i elegancko

Jesteś osobą wrażliwą, celową i zdeterminowaną. Interesujesz się filozofią, lubisz coś odkrywać i zgłębiać. Zawsze jesteś pełen energii i ładuje Cię to, czym inni się męczą. Twoja energia i pozytywne nastawienie przyciągają innych, ludzie lubią z tobą rozmawiać i dzielić się z tobą swoim życiem. Interesujesz się medycyną alternatywną i jesteś w stanie odkryć w ludziach to, czego inni nie mogą zrobić.

Issahara (21 kwietnia - 21 maja)

Jesteś energiczny, dociekliwy i ciekawy. Lubisz cieszyć się życiem i możesz szybko się bawić, inspirować się wszystkim. Bez problemu radzisz sobie z nowymi rzeczami, masz poczucie humoru, patrzysz na wszystko z optymizmem. Ludzie lubią twoje przyjazne zachowanie. W większości przypadków dobry nastrój nie opuszcza Cię na długo, promieniujesz radością życia, możesz tę umiejętność przekazać innym.

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska pokazała, jak karmi synka piersią na planie: w sieci opublikowała uroczy kadr

Natalia Siwiec pokazała swoją siostrę: Malwina Siwiec oczarowała fanów swoją pięknością

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę: 66-letni aktor znalazł nową miłość

Jak mieszka Olga Frycz? Jej dom wygląda jak z katalogu – po prostu boski

Zebulun (22 maja - 21 czerwca)

Jesteś celowy i zdeterminowany. Zawsze rób to, co obiecujesz. Kończysz to, co zamierzasz zrobić. Nie chcesz zmieniać praw i porządku świata. Rozkwitasz w mądrości i wytrwałości, których zazdroszczą inni. Masz wewnętrzną siłę i zdolność koncentracji. Nie urodziłeś się, by iść za kimś, ale by uczyć innych.

Ruben (22.6. - 23.7.)

Jesteś spontaniczny, odważny i proaktywny. Ciężko za tobą nadążyć, bo jesteś szybki we wszystkim. Ale czasami zbyt szybko wszystko wyrzucasz. Czasami jesteś wybuchowy, konkurencyjny i celowy. Jesteś w stanie ocenić sytuację w kilka sekund i podjąć właściwą decyzję. Dzięki doskonałej intuicji prawie nigdy nie popełniasz błędu.

Szymon (24 czerwca - 23 sierpnia)

Jesteś spokojny, stabilny i wytrwały. Zawsze przemyśl swoje decyzje z wyprzedzeniem, ponieważ nie lubisz niespodzianek. Nie mieszaj się w nic na oślep i trzymaj głowę zimną. Masz doskonałe umiejętności aktorskie, urodziłeś się, by stać na scenie.

Gad (24,8. - 23.09.)

Jesteś ciągle w ruchu, Twoim celem jest poszukiwanie i zdobywanie nowej wiedzy. Masz doskonałe umiejętności komunikacyjne, ale też jesteś ciekawy i niecierpliwy. Twój początkowy entuzjazm do nowych rzeczy szybko znika. Nie wnikasz zbyt głęboko w rzeczy i często czujesz się powierzchowny.

Anioł słyszy i spełnia pragnienia w te 12 dni w roku. Tak powiedziała moja babcia

Efraim (24 września - 23 października)

Jesteś osobą wrażliwą i intuicyjną, ceniącą harmonię. Możesz zbyt szybko dostosować się do opinii innych ludzi. Łatwo się obrażasz, czasami bierzesz rzeczy zbyt do siebie. Potem zamykasz się w swojej skorupie. Jeśli czujesz ból i frustrację, spróbuj ukryć to przed innymi. Dzięki wrażliwości możesz wejść w kontakt ze światem duchowym.

Manassesa (24 października - 22 listopada)

Jesteś silna psychicznie i fizycznie, pozytywnie nastawiona, masz charyzmę. To typowe, że cieszysz się życiem i jesteś optymistą. Urodziłeś się, aby przewodzić innym, ponieważ ufasz sobie i ludziom. Jesteś namiętną, odpowiedzialną osobą o silnej woli, promieniujesz harmonią. Masz niezwykle silną aurę, możesz wpłynąć na każdego, aby stanął po Twojej stronie.

Beniamin (23.11. - 22.12.)

Jesteście idealistami i oryginalnymi ludźmi, spragnionymi niezależności. Jesteście także rewolucjonistami, którzy poszukują i przynoszą społeczeństwu nowe rozwiązania i idee. Nienawidzisz, gdy ktoś cię gnębi lub coś ci mówi. Wydajesz się być w stanie czytać myśli innych ludzi, jesteś "mistrzami telepatii". Czasami wyglądasz dziwnie w oczach innych ludzi.

Dan (23.12. - 20.1.)
 
Jesteś niezawodny i kochasz porządek. Uczciwy, pracowity i wykształcony intelektualista. Lubisz analizować wszystko, co trzeba zaplanować z wyprzedzeniem. Poradzisz sobie w trudnych sytuacjach, ponieważ nie umknie Ci żaden szczegół. Masz umiejętności detektywistyczne i zdradzasz każdy sekret, ludzie nie mogą niczego przed Tobą ukryć.
 
Asher (21 stycznia - 19 lutego)
 
Jesteś skromny, wrażliwy, łatwo się dostosowujesz. Masz niezrównaną wyobraźnię i cudowną intuicję. Możesz łatwo postawić się w sytuacji innych ludzi, czując ich emocje. Więc wiesz, co martwi innych, i możesz im doradzić. Jesteś lojalny i gotowy pomóc każdemu. Masz mistyczne zdolności i stajesz się swego rodzaju pomostem między tym światem a duchowym.
 
Nefalim (20.2. - 20.3.)
 
Jesteś dobrą, dyplomatyczną i zrównoważoną osobą, nawiązujesz stabilne relacje z ludźmi, jesteś otwarty i responsywny. Staraj się zachowywać w sposób, który spełnia oczekiwania innych. Nienawiść do konfliktów i kłótni. Dobrze, jeśli poświęcasz się modzie i designowi, ponieważ masz niezrównane poczucie piękna i stylu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia