Co więcej, okultyści i mistycy konsultowali się z astrologami w celu wykonania zaklęć przywołania i innych rytuałów.

Test iluzja. To, co jako pierwsze zobaczyłeś na zdjęciu, opowie Ci o Twojej przyszłości

Baran: Brygida, Światło

Twoja bogini patronka Brigid (lub Brighid, Brigitte), urodzona jako Dagda, dobry wszechmocny bóg Tuatha de Danana, jest ukochaną Boginią Irlandii. Ale czczono ją w całej Anglii (tam jest lepiej znana jako Brigantine).

Zauważ, że te bóstwa są tak silne, że wykraczają poza jeden znak zodiaku. Brigid jest boginią ognia, światła i ciepła, a jej imię oznacza „Jasny/Wywyższony”. Jest mistrzynią wszystkich sztuk (w tym magii), zwykle przedstawiana jest jako kowal. Jest opiekunką Boskiej Kuźni i Ogniska, zdolną do przekształcania jej magicznej, alchemicznej, boskiej mocy. Baran zwraca się do swojego Boskiego Ognia, aby cię zainspirować, dać ci siłę. Brigid pomoże Ci zrównoważyć siły i stworzyć w Tobie piękny świat.

Popularne wiadomości teraz

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Znak zodiaku może dużo powiedzieć o Twoim partnerze

Bogini Byka: Hathor, Pani Zachodu

Twoja bogini patronka to Hathor! Była jednym z najpopularniejszych bóstw starożytnego Egiptu. Hathor była czczona przez królów i plebejuszy. W świątyniach i, oczywiście, na obrazach nagrobnych jest często przedstawiana jako „Mistrz Zachodu”, która wita zmarłych w zaświatach. W innych rolach była Boginią miłości, radości, muzyki, tańca i płodności. Wierzono, że pomaga kobietom w porodzie. Byki mogą przywoływać swoje boskie moce, aby pomóc innym odzyskać uśmiech i miłość. Hathor jest tutaj, aby pomóc nam cieszyć się życiem i spokojnie poprowadzić nas w zaświaty.

Bogini Bliźniąt: Iris, Posłanka Tęczy

Twoją boginią patronką jest Iris, skrzydlata bogini Olimpu, która łączy bogów z rasą ludzką. Jest odpowiedzialna za dostarczanie wiadomości Bogów śmiertelnikom, w razie potrzeby pomagała Bogom. Podróżuje z prędkością wiatru z jednego końca świata na drugi, w głąb morza i podziemia. Iris, Złota Skrzydlata Bogini, jest uosobieniem Tęczy. Posiadając 7 podstawowych kolorów tęczy, symbolizuje różnorodność życia i 7 Królestw, w których może podróżować. Bliźniaczki wzywają jej boską moc, aby pomóc ci zrozumieć, że złe wieści mogą mieć pozytywny wpływ na twoje życie kilka razy. Ponadto Iris może pobłogosławić twoją postać i pokierować twoimi podróżami.

Bogini Raka: Artemis-Diana

Twoja bogini patronka jest siostrą bliźniaczką Apolla. Obaj są Bogiem i Boginią Słońca i Księżyca. Artemis jest boskim łowcą, który zapewnia nam bezpieczeństwo i pomaga kobietom przy porodzie. Ten święty obowiązek sprawił, że stała się niezwykle popularny w starożytnym świecie. Rak wzywa Artemis-Dianę, aby pomogła im przystosować się do mocy księżyca. Ich wahania nastroju można zrównoważyć jej boskim przewodnictwem i czuć się bezpiecznie.

Które zwierzę zauważyłeś jako pierwsze? Ciekawy test, który opowie o Twojej osobowości

Lew: Sehmet

Sehmet jest jedną z najstarszych i najbardziej szanowanych Bogiń w egipskim Panteonie. Jej nazwa pochodzi od słowa „schematy”, co oznacza moc. Sehmet była uważana za boginię wojowników, zaciekłą i potężną, chroniącą wszystkie święte, egipskie granice i panowanie faraonów. Lwy wzywają ją, aby pomogła im w walce ze złem i ułożyła wszystko na swoim miejscu. Daje im siłę, by kontynuować i wykonywać swoje zadanie. Sehmet nagradza lojalność i odwagę.

Panna: Persefona, Matka Natury

Jest piękną dziewczyną, która oczarowała Króla Zaświatów. Słysząc jej śmiech, Hades, bóg podziemi, zakochał się w pięknej córce Demeter, Bogini Żniw. Hades obserwował kiedyś, jak Persefona bawi się z Cerberusem i zdecydował, że powinna być z nim, więc ukradł ją ze świata, zabrał do podziemi.

Twoją boginią patronką jest Królowa Zaświatów, która jest również odpowiedzialna za zmieniające się pory roku. Kiedy Persefona udaje się do Zaświatów, w dniu jesiennej równonocy, Matka Natura zasypia. Kiedy wróci z Zaświatów, podczas wiosennej równonocy, Matka Natura odrodzi się! Persefona może pomóc im zrozumieć, że nie ma czegoś takiego jak prawdziwy koniec, życie toczy się dalej, a wiosna znów nadejdzie!

Waga: Izyda, która przywraca życie

Twoja Bogini patronka jest kochającą matką, uzdrawiającą kochanką. Isis jest żoną Ozyrysa i matką Horusa. Magia Izydy była tak silna, że ​​udało jej się nawet odzyskać męża, by urodziła jej syna Horusa. Wszyscy się do niej modlili. Bogaci, biedni, panowie i niewolnicy. Isis jest kochającą matką wszystkich, zawsze jest gotowa wysłuchać naszych próśb. Jest cudowną żoną i stara się chronić swoją rodzinę. Waga wzywa Isis, aby dała im siłę i mądrość, których potrzebują, aby podjąć właściwą decyzję i podążać za nią.

Bogini Skorpiona: Morrigan, Królowa Duchów

Bogini wojowników, która kojarzy się ze śmiercią i jest często przedstawiana jako trio wron. Morrigan kocha te ptaki. Związek z boginią patronką i wronami jest oczywisty, ponieważ ten ptak widzi Królestwo Umarłych. To ona decyduje, kto przeżyje na polu bitwy. Jej niesamowita siła, potrafi dochować tajemnic. Życie i śmierć dla Scorpiona to naprawdę niekończąca się przygoda, im więcej szukają, tym więcej odkrywają niesamowitych rzeczy i powodów do walki. Życie to niekończąca się walka o mądrość, a ty jesteś boskim wojownikiem urodzonym na tym świecie w poszukiwaniu prawdy.

Bogini Strzelca: Atena, mądra i odważna

Atena jest boginią patronką Strzelca. Była czczona jako Bogini Mądrości. Jasna, odważna i potężna, nie poprzestaje na niczym, dopóki nie zwycięży sprawiedliwość. Atena jest Boginią, która wzywa nas do odwagi, a nie do skupiania się na naszych lękach, bez względu na to, jak trudna może być nasza ścieżka. Świętym zwierzęciem Ateny jest Sowa, która czuwa nad wszystkim, zna prawdę. Jest przekonana, że ​​otrzymamy mądrość, której szukamy, tylko wtedy, gdy na nią zasłużymy. Dlatego musimy być uczciwi i mili.

Bogini Koziorożca: Freya, Królowa Walkirii

Freya jest patronką czarownic, które nazwali Cedrem. Legenda głosi, że tylko kobiety mogą uczyć się i praktykować Seydrand jako metodę magii. Podczas gdy Freya przebywała w podziemnym królestwie gnomów, Swaltalfeheim, obserwowała, jak cztery gnomy wykopały piękny naszyjnik ze złota i drogocennego Brisingamen, symbolu gwiazd. Aby zdobyć ten skarb, Freya poprosiła ich o zwrot. Koziorożce proszą ją, aby stała się bardziej pewna siebie i osiągnęła swoje cele. Pomoże ci się rozwijać i odnieść sukces w twoich przedsięwzięciach, a także pomoże ci wnieść radość do napiętego harmonogramu!

Wodnik : Królowa Medb

Królowa Medb jest królową Connacht w Ulsterskim Cyklu Teologii Irlandzkiej. Potężna królowa wróżek jest twoją boginią patronką, zwaną „pijakiem”. Jest silną, ambitną, przebiegłą i chaotyczną królową wojowników. Uważa się, że jest manifestacją Bogini Suwerenności.

W starożytnej i średniowiecznej Irlandii była to kluczowa część ceremonii inauguracji króla. Zgodnie z tradycją, nadprzyrodzona kobieta, która reprezentuje suwerenność ziemi, wybiera króla, proponując mu napój alkoholowy, który daje mu suwerenność.

Wodnik przywołuje Królową Wróżek Mabu, aby uzyskać szczęście, którego potrzebują, aby poradzić sobie z bólem świata śmiertelników. Będzie tutaj, dodając im uroku, sprawiając, że czują się jeszcze bardziej wyjątkowi niż zwykle. : Królowa Medb

Bogini Ryb, Yemaya, Matka Wody

Yemaya jest znana jako „Matka Morza”, „Pani Deszczu”, „Matka Stwórca” i jest jednym z siedmiu czczonych afrykańskich bogów Panteonu Jorubańskiego. Jej imię oznacza „Matkę, której dzieci są rybami” i wyraża jej bezpośredni związek z morzem. Często przedstawiana jest jako syrena lub czarna kobieta nad morzem w niebiesko-zielonej i białej sukni.

Ryby wzywają Yemaya, boginię patrona, aby czuć się bezpieczniej i silniejszy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia