Może powiedzieć o człowieku o wiele więcej, niż sobie wyobrażaliśmy. Eksperci twierdzą, że podświadomość to magazyn, w którym przechowywane jest wszystko, co lubimy i nie lubimy, w co wierzymy, czego się boimy, a także nasze umiejętności i wspomnienia.

Jak Keanu Reeves wyglądał w latach 90. Zdjęcie wtedy i teraz

Ma w sobie wszystko, co kiedykolwiek widzieliśmy lub przeżyliśmy, chociaż nie zawsze o tym pamiętamy. Co ciekawe, podświadomość jest bezpośrednio związana ze świadomym zachowaniem. W tym przypadku nasze oczy widzą cały obraz, ale mózg wybiera to, co dotyczy tylko naszej osobowości.

1. Zebra

Popularne wiadomości teraz

Iga Krefft w szczerym wyznaniu o depresji i załamaniu psychicznym

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Jeśli po raz pierwszy zauważysz zebrę, najprawdopodobniej możesz określić ją jako wesołą i charyzmatyczną osobę, lidera myśli. Jesteś bardzo aktywny i spontaniczny, wiesz jak uchwycić. Ludzie chętnie za Tobą podążają. Jesteś świetną firmą do zabawy. Możesz być bardzo dobrym sprzedawcą. Ale szybko jesz to samo dzień po dniu, zawsze chcesz czegoś nowego: nowych ludzi, nowych wydarzeń.

2. Kot

Jeśli widziałeś pierwszego kota, jesteś osobą małomówną. Niektórzy mogą nawet pomyśleć, że jesteś nieśmiały. Faktem jest, że wolisz obserwować z dystansu, analizować to, co widzisz, zamiast być w centrum wydarzeń. Absolutnie nie dbasz o to, co myślą o tobie inni i chciałbyś mieć podobny stosunek do siebie. Ty ustalasz własne zasady i przestrzegasz ich. Jesteś samowystarczalny i niezależny.

3. Kaczka

Jeśli po raz pierwszy zobaczysz kaczkę, jesteś stuprocentowym optymistą i nic nie może cię zmylić. Nie ma dla Ciebie w połowie pełnej lub pustej szklanki: zawsze masz ją pełną. Żyjesz pełnią życia i tylko dzisiaj. Uwielbiasz odkrywać nowe miejsca, uczyć się czegoś nowego, Twoja ciekawość nie zna granic.

4. Koala

Jeśli pierwszym zwierzęciem, które zauważysz, jest koala, jesteś bardzo spokojną osobą i wolisz żyć własnym rytmem, bez względu na to, co dzieje się wokół. Jesteś bardzo miły, wrażliwy, opiekuńczy i uważny. Przyjaciele wiedzą: wystarczy zadzwonić - a zawsze przyjdziesz na ratunek. Nie lubisz hałaśliwych imprez. Spokojny wieczór w towarzystwie filmu lub książki, którą lubisz bardziej. Z natury jesteś altruistą i pomagasz ludziom, nie oczekując niczego w zamian.

5. Słoń

Jeśli najpierw widzisz słonia, jesteś szczerą osobą i dbasz o wszystko, co cię otacza. Jesteś wierny i odpowiedzialny. Twoi bliscy mogą na tobie polegać. Jeśli potrzebują pomocy, na pewno wiedzą, do kogo się zwrócić: jakoś zawsze znajdziesz sposób, aby wszystko naprawić. Jesteś nie tylko dobrym słuchaczem, ale także niezastąpioną osobą do rozwiązywania wszelkich problemów. Rodzina i przyjaciele są dla Ciebie najważniejsi. Jesteś dobry, kiedy oni są dobrzy.

Pięć najtrudniejszych w komunikacji znaków zodiaku

6. Niedźwiedź

Jeśli jako pierwszy zauważyłeś niedźwiedzia, jesteś bardzo logiczny, konserwatywny, szanujący tradycję. Masz system wartości, którego się trzymasz. Jesteś osobą powściągliwą i spostrzegawczą, która nie lubi dużych firm i zatłoczonych miejsc, zawsze dążysz do harmonii. Bardzo wrażliwy, rozważny i dyplomatyczny. Wierzysz w zasady i nie podejmujesz spontanicznych decyzji. Jesteś pracowity, niezawodny i bardzo oddany. Maksymalista. Zawsze trzymaś się terminów i tego samego oczekujeś od innych.

7. Żyrafa

Jeśli żyrafa jest pierwszym zwierzęciem, które udało ci się zobaczyć, jesteś jedną z tych osób, które wszyscy lubią. Jesteś osobą bardzo elastyczną psychicznie, potrafiącą nie tylko stać się sobą w dowolnej grupie społecznej, ale także w jednej chwili zająć w niej centralną pozycję. Uwielbiasz rozmawiać i możesz rozmawiać z każdym. Masz bardzo delikatną i praktyczną naturę. I chociaż nie wydajesz się być zdenerwowany, w rzeczywistości jesteś bardzo emocjonalny. Jesteś lojalny wobec swoich przyjaciół i oczekujesz od nich tego samego. Nie lubisz monotonii, wydaje się, że często zmieniasz pracę lub hobby.

8. Świnia

Jeśli jako pierwszy zauważyłeś świnię, jesteś bardzo niezależną osobą. Działa najlepiej, gdy wszyscy zostawiają Cię w spokoju. Masz bystry umysł, myśli pędzą z niesamowitą szybkością, więc po prostu nie masz czasu wyjaśniać wszystkiego innym. Dbałość o szczegóły, wyjątkowa pamięć i wybitne zdolności analityczne mogą sprawić, że będziesz bardzo skutecznym specjalistą w każdej dziedzinie związanej z każdym dochodzeniem. Nie możesz być nazywany ekstrawertykiem, ale dobrze dogadujesz się z ludźmi.

9. Królik

Jeśli po raz pierwszy zauważysz królika, prawdopodobnie jesteś bardzo kreatywną osobą. Jesteś pełen energii i zaraźliwie szczęśliwy. Gdziekolwiek jesteś, przynosisz radość i zabawę, każdy chce się z Tobą zaprzyjaźnić. Masz bardzo dobre poczucie humoru, dzięki czemu zawsze jesteś w centrum uwagi. Niektórzy ludzie mogą myśleć, że jesteś pusty i powierzchowny, ale jest to bardzo dalekie od prawdy. Jesteś rozważną i głęboką osobą. Po prostu lubisz, kiedy ludzie się bawią. Ale czasami nadal potrzebujesz małej przerwy.

10. Sowa

Jeśli po raz pierwszy zobaczyłeś sowę, jesteś rozważną osobą o analitycznym umyśle. Wolisz pracować dla siebie. Lubisz spokój i ciszę i nie czujesz się zbyt komfortowo w zespole. Lubisz, gdy wszystko jest dobrze zorganizowane. Chaos doprowadza cię do szału. Jesteś perfekcjonistą i chciałbyś, aby inni również dążyli do perfekcji. Nie powinniśmy jednak zapominać, że wszyscy jesteśmy piękni w swojej niedoskonałości. Chociaż nie jesteś osobą zbyt towarzyską, ludzie wokół Ciebie uwielbiają przebywać w pobliżu, doceniając Twoją niesamowitą erudycję i poczucie humoru.

11. Lew

Jeśli pierwszym zwierzęciem, które widzisz, jest lew, prawdopodobnie jesteś urodzonym przywódcą. Naturalnie wiesz, jak przekonać ludzi do pójścia za Tobą w imię wspólnego celu. Chociaż czasami masz tendencję do narzucania swojej woli, w tym przypadku twoja siła staje się presją. Nie boisz się wyzwań, bo to świetna okazja, by pokazać się w całej okazałości. Uwielbiasz rywalizować i masz wybitny talent strategiczny.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia