Dlaczego obok jednych osób czujemy się jak w domu, natomiast gdy inni nas tylko denerwują. Odpowiedź jest bardzo prosta! Nie każdy znak zodiaku jest kompatybilny z innym znakiem. Dlatego wybierając partnerów, przyjaciół czy kochanków nie zapomnij sprawdzić, czy ta osoba jest dla Ciebie odpowiednia według horoskopu.

BARAN i BARAN: Takie związki są zawierane dość rzadko. Małżeństwo między nimi to nic innego jak wulkan z dwoma kraterami, jeden z których jest zawsze czynny. A czasami oba są czynne jednocześnie. Najciekawsze i najbardziej niezwykłe jest to, że przedstawiciele tego znaku mogą bardzo różnic się od siebie. Lekka bryza dla jednego Barana będzie postrzegana przez innego jako prawdziwa burza, huragan. Jak pokazuje doświadczenie, sukces tego związku zależy od zdolności jednego Barana do posłuszeństwa woli drugiego. Już podczas miesiąca miodowego stanie się jasne, kto będzie liderem, a kto – jego podwładnym. Jeżeli chodzi o seks, to dominować na pewno będzie kobieta. Lecz Mezczyzna-Baran nigdy nie będzie zadowolony z roli podwładnego. Każdy z nich będzie próbował zostać liderem, przez co oni ciągle będą się kłócić.

BARAN I BYK: To są osobowości o zupełnie różnych charakterach. Baran nie potrafi zaakceptować spokojnej natury i braku wyobraźni u Byka. A impulsywność Barana przy podejmowaniu decyzji będzie bardzo irytować konserwatywnego Byka, który nie lubi nagłych zmian. Byk zawsze tęskni za domem, a impulsywny Baran dąży do nowych doznań i wolności. Byk ma poczucie własności, jest zazdrosny i konserwatywny. Potrzeba potwierdzenia przez Barana swojej indywidualności sprawia, że ​​Byk czuje się odrzucony. Byk potrafi zarabiać dobre pieniądze, ale Baran jest mistrzem w ich wydawaniu. Każdy z nich potrzebuje swojej przestrzeni, terytorium, ale nocą – tylko razem. Ich małżeństwo będzie burzliwe, ale jeśli pozostaną razem wystarczająco długo, Baran doceni niezawodność i konsekwencję Byka.

BARAN I BLIŹNIĘTA: Te znaki są bardzo aktywne i energiczni, wiec potrafią być dobrymi przyjaciółmi lub kochankami. Lubią aktywny tryb życia, przygody i różnorodność, humor i aktywne życie towarzyskie. Jednak to nie gwarantuje długiego i szczęśliwego małżeństwa. Głównym winowajcą tego są bardzo powierzchowne uczucia Bliźniąt i fakt, że prawie zawsze mają one wszystko „podwójne” – przyjaciół i dziewczyn, prace i hobby, domy i mieszkania, jak również partnerów. Bliźnięta to uroczy i zabawny partner na krótki czas. Zaskakująco dobra kompatybilność między tymi znakami istnieje, gdy mają wspólne idee, plany oraz cele. Baran jest idealnym partnerem biznesowym dla Bliźniąt. Bliźnięta tryskają pomysłami i planami, z których Baran wybierze tylko najbardziej realne, potrzebne i konieczne, i omijając wszystkie „pułapki”, ostre zakręty oraz przeszkody, pomyślnie realizuje je.

BARAN I RAK: To małżeństwo będzie bardzo problematyczne. Pomimo atrakcyjności fizycznej, ta para ma bardzo różne poglądy na życie. Baran nieustannie przyciąga do siebie słabszych osób, w tym Raków, które tak bardzo chcą poznać ognisty temperament Barana. Rak w ramionach Barana w chwilach zapomnienia przeżywa ogromne podniecenie emocjonalne i burzę uczuć. Problem polega na tym, że gdy uczucia gasną, niewiele pozostaje. Baran nie znajduje wystarczającej satysfakcji od tego związku i może zacząć kłócić się o różne drobiazgi. Temperamenty tych znaków nie pozwalają im znaleźć harmonie. W tym związku oczywiście będzie rządził Baran, wiec los tej pary będzie zależał tylko od jego roztropności i powściągliwości. Prognozy dotyczące tego związku są raczej niekorzystne.

Popularne wiadomości teraz

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Kobieta urodziła jednocześnie 10 dzieci, bijąc światowy rekord Guinnessa

W którym miesiącu urodziła się twoja żona, tak będzie z nią życie

"Buziaki": Izabella Krzan pokazała namiętny pocałunek ze swoim ukochanym

BARAN I LEW: Chociaż te znaki żywiołu ognia mają podobny charakter i temperament, ten związek nie przetrwa bez szczerej i głębokiej miłości. Lwy swoją odwagą i męskością mogą pokonać najtrudniejsze przeszkody w życiu i miłości, ale nie w małżeństwie. Obaj partnerzy mają ten sam zapał i pasję, ale jeśli aktywność wulkaniczna Brana ma cykliczność, Lew może tryskać bez przerwy. To jedna z najważniejszych różnic między nimi. Trzeba dodać, że budżet rodzinny powinien być w rękach Barana, bo Lew zawsze będzie go roztrwaniać na prawo i lewo. To małżeństwo stanie się szczęśliwe tylko wtedy, gdy Lew spełni wszystkie wymagania Barana i będzie mu posłuszny, w przeciwnym razie ten związek jest skazany na porażkę.

BARAN I PANNA: To małżeństwo zawsze będzie problematyczne. Odwaga Barana prawdopodobnie urzeknie wyobraźnię powściągliwej Panny. Baran będzie zafascynowany taktem i samokontrolą Panny. Jednak ich temperamenty są tak różne, że oboje będą potrzebowali dużo cierpliwości, aby wszystko poszło gładko. Te relacje będą przyjemne, ale szanse na udane małżeństwo są 50/50. Z drugiej strony te znaki mają szanse na stworzenie idealnego duetu biznesowego.

BARAN I WAGA: Waga jest przeciwieństwem Barana. Agresywnemu Baranowi trudno jest dogadać się z Wagą. Pomimo tego, że oboje partnerzy różnią się pod względem duchowym i mają sprzeczności w wielu dziedzinach życia, często zawierają związki małżeńskie. Barana przyciąga zewnętrzne piękno Wagi, a Wagę – odwaga, determinacja i duch walki Barana. Związek ten ma prawo do życia, jeśli obowiązują tu zasady „demokracji” i „równości”, jeśli Baran nie nagina partnera do siebie, a Waga nie próbuje wszędzie wprowadzać „harmonii”, aby wszystko wygładzić. Raczej możliwy jest krótki związek, ale nie długie małżeństwo.

BARAN I SKORPION: Oba znaki są bardzo niezależne i nie lubią kontroli. Mogą stać się nierozłącznymi przyjaciółmi lub nieubłaganymi wrogami. Jedynie wolność, niezależność i równość mogą zapewnić temu związku szczęśliwą przyszłość. Baran musi uspokoić swoją impulsywną naturę i nieuzasadnioną zazdrość, wolę i pragnienie przymusu. A Skorpion będzie musiał użyć swoich wrodzonych zdolności dyplomatycznych oraz przebiegłości. Skorpion powinien traktować Barana w bardzo przyjazny sposób, delikatnie i czule. A od Barana oprócz miłości i czułości wymagana jest uwaga i oddaność. Jeśli wszystkie te wymagania zostaną spełnione, ten związek może być szczęśliwy.

BARAN I STRZELEC: Oba znaki należą do tego samego żywiołu ognia i miłość między nimi rodzi się od pierwszego wejrzenia. Optymizm Barana i dobre poczucie humoru Strzelca zrobią ich związek lekkim I udanym. Wzajemnie zrozumienie potrzeb partnera może stworzyć sprzyjającą atmosferę dla rozwoju tego związku. Lecz w tym związku zawsze będzie aktualny problem satysfakcji partnera w łóżku. Strzelec nieustannie dąży do prawdy, i Baran będzie jego najlepszym pomocnikiem, bo spory i rozmowy między nimi właśnie prowadzą do tego osiągnięcia harmonii. Jeśli te znaki będą zwlekać z zawarciem związku małżeńskiego, ich czeka zerwanie. Powolność i wahania powodują niezgodę w duszy Strzelca, wiec ten związek może pęknąć jak bańka mydlana. Należy jednak zauważyć, że w odniesieniu do małżeństwa inicjatywa pochodzi tylko od Barana. Kobiety-Barany mają tendencję do szybkiego i łatwego radzenia sobie ze Strzelcem. Ich determinacja zawsze przeważa nad chwiejnymi uczuciami Strzelca. Tak długo, jak Strzelec konsultuje się tylko z Baranem i liczy się tylko z jego poglądami i opiniami, z jego punktem widzenia, w ich życiu rodzinnym wszystko będzie dobrze. Związek małżeński między nimi zapowiada się harmonijnie i pomyślnie.

BARAN I KOZIOROŻEC: Baran jest niespokojnym, nieprzewidywalnym eksperymentatorem. Koziorożec jest bardziej konserwatywny. Temperament, cechy charakteru i rytm życia obojga partnerów są tak różne, że związek między nimi występuje w bardzo rzadkich przypadkach. Każdy Koziorożec broni się przed kobietami-Baranami tak szybko, jak tylko może. Kobiety-Barany z reguły wolą co jakiś czas zmieniać partnerów, zwłaszcza w młodszych latach. I nie boją się konfliktów i rozstań. Wiec niech Koziorożec podziękuje Baranowi za otrzymanie w prezencie całego „worka prochu życia”, wypędzającego z jego duszy szkodliwą melancholię i pesymizm. Jeśli Koziorożec buduje swoje życie powoli i planowo, to u Barana proces ten jest burzliwy, chaotyczny, szybki, z grzmotami i błyskawicami. W rezultacie Baran jest dla Koziorożca tylko szybko przelatującą kometą, natychmiast wybuchającą i znikającą.

BARAN I WODNIK: To małżeństwo może być szczęśliwe, pod warunkiem, że silny Baran nie będzie tłumic równie jaskrawej osobowości Wodnika, a ten ostatni nie będzie dawać powodów do zazdrości Barana. Statystyki potwierdzają, że w tych związkach rodzą się najbardziej utalentowane dzieci. Relacje intymne Barana i Wodnika będą bardzo burzliwe i przyniosą wiele nowych doznań. Trudno powiedzieć, kto kogo bardziej podnieca i przyciąga. W tym związku małżeńskim, jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, nie wychodzą one na jaw natychmiast, ale stopniowo, na przestrzeni lat. I tutaj zasada Barana „zginać i łamać” nie zadziała, ponieważ uparty Wodnik da się zginać go i łamać. Ale nadal ostatnie słowo będzie należeć do Barana.

BARAN I RYBY: Odwaga Barana i jego pewność siebie, uzupełnione intuicją i wyobraźnią Ryb, doprowadzą do pełnego wydarzeń związku. Ich charaktery i temperamenty wzajemnie się uzupełniają. Baran jest pewny siebie i pełen sil życiowych, a Ryby są nieśmiałe. Baran lubi rozkazywać, a Ryby potrzebują wsparcia. Do szczęśliwego związku potrzeba tylko odrobiny taktu od Barana.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia