Dlaczego obok jednych osób czujemy się jak w domu, natomiast gdy inni nas tylko denerwują. Odpowiedź jest bardzo prosta! Nie każdy znak zodiaku jest kompatybilny z innym znakiem. Dlatego wybierając partnerów, przyjaciół czy kochanków nie zapomnij sprawdzić, czy ta osoba jest dla Ciebie odpowiednia według horoskopu.

BYK I BARAN: To są osobowości o zupełnie różnych charakterach. Baran nie potrafi zaakceptować spokojnej natury i braku wyobraźni u Byka. A impulsywność Barana przy podejmowaniu decyzji będzie bardzo irytować konserwatywnego Byka, który nie lubi nagłych zmian. Byk zawsze tęskni za domem, a impulsywny Baran dąży do nowych doznań i wolności. Byk ma poczucie własności, jest zazdrosny i konserwatywny. Potrzeba potwierdzenia przez Barana swojej indywidualności sprawia, że Byk czuje się odrzucony. Byk potrafi zarabiać dobre pieniądze, ale Baran jest mistrzem w ich wydawaniu. Każdy z nich potrzebuje swojej przestrzeni, terytorium, ale nocą – tylko razem. Ich małżeństwo będzie burzliwe, ale jeśli pozostaną razem wystarczająco długo, Baran doceni niezawodność i konsekwencję Byka.

BYK I BYK: Oboje są pracowici, lubią pieniędzy, i to zapewnia harmonię między nimi. Jednak przedstawiciele tego znaku nie zawsze są kompatybilne seksualnie. Kobieta-Byk jest bardziej sentymentalna, natomiast mężczyzna-Byk ma bardziej przyziemną naturę. Mężczyzna-Byk uwielbia kobiet. Kobieta-Byk nie może znieść oszustwa ani obojętności. Ten związek może i powinien być udany, ale los takiego małżeństwa jest nieznany.

BYK I BLIŹNIĘTA: Pomimo silnej atrakcyjności fizycznej i wiele wspólnych interesów, to małżeństwo nie ma szansy na sukces, ponieważ Bliźnięta z reguły rzadko są w domu, a Byk ma wiele powodów do zazdrości. Te znaki zodiaku mają zupełnie różne charaktery. Byk jest flegmatyczny, niewzruszony, opiera się zmianom. Bliźnięta są wietrzne i niespokojne. Ale właśnie dlatego mogą być ciekawe dla siebie nawzajem – ale tylko na chwilę. Bliźnięta przyciąga pasja Byka, ale Byk, który dąży do niezawodności i stabilności, zacznie cierpieć z powodu zmienności partnera. Byk jest zbyt zależny od swoich przyzwyczajeń, by dogadać się z Bliźniętami, które zawsze potrzebują nowych emocji. W końcu żądania Byka staną się nie do zniesienia dla Bliźniąt, które wolą wolność. Odwieczne kłótnie będą stałymi gośćmi w ich domu. Częste wzajemne niezrozumienie doprowadzi do zerwania i skończy się rozwodem.

BYK I RAK: Między Bykiem a Rakiem mogą narodzić się idealne relacje, pełne wzajemnego zrozumienia, które jest gwarancją mocnego związku małżeńskiego. Najważniejsze, że mają ze sobą wiele wspólnego. Oni są sentymentalnymi kanapowcami, którzy uwielbiają seks. Równowaga i spokój Byka to dobre antidotum na wahania nastroju Raka. Byk jest jedynym znakiem zodiaku, który spokojnie znosi wszystkie kryzysy Raka bez uszczerbku dla siebie. Z kolei Rak pozostaje wierny Bykowi i zaspokaja wszystkie jego potrzeby. Byk dąży do bogactwa i bezpieczeństwa, Rak ma te same cele. Podobne interesy i pragnienia zapewniają harmonijny związek.

Popularne wiadomości teraz

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Znak zodiaku może dużo powiedzieć o Twoim partnerze

BYK I LEW: Pomimo silnej atrakcyjności fizycznej ten związek nie potrwa długo. A głównym powodem jest to, że każdy z tych znaków woli być głównym w związku. Stwarza to ciągłe spory i kłótnie. Byk chce, żeby partner jego doceniał, ale Lew nie może pozbyć się swoich królewskich zwyczajów. Żaden z nich nie dostaje tego, czego potrzebuje. Poza tym Lew jest hojny i ekstrawagancki, a Byk jest oszczędny. Główny konflikt jest spowodowany sprzecznością między pragnieniem porządku Byka a potrzebą Lwa spróbować wszystkiego w tym życiu. Dlatego lepiej unikać takiego związku.

BYK I PANNA: To małżeństwo może być udane zarówno dla Byka, jak i Panny. Jeśli nie ma między nimi szalonej miłości, głęboka sympatia i miłość mogą utrzymać ten związek do końca życia. Zasadniczo łączy ich realistyczne podejście do życia i praktyczność, która jest dobrą podstawą harmonijnego życia małżeńskiego. Wytrwałość Byka i bystry umysł Panny zapewniają sukces tego związku. Byk rozsądnie wydaje pieniądze, co bardzo podoba się oszczędnej Pannie. Panna szanuje i docenia Byka, który jest zadowolony z takiego traktowania, i ze swojej strony stara się podziękować Pannie za to swoją miłością, troską i uczuciami. Oboje są spokojni, mają interes do wszelkich spraw domowych i finansowych. To przynosi im harmonię i radość we wspólnym życiu, daje pewność, podnosi ducha i nastrój.

BYK I WAGA: Byk postrzega Wagę jako ciepłego, romantycznego, empatycznego partnera. Waga jest stworzona, by oczarowywać ludzi i budzić zmysły. Oboma znakami rządzi Wenus, ale ich zmysłowość przejawia się na różne sposoby. Pomimo tego, że łączy je bardzo duże podobieństwo i wiele wspólnego, długotrwały związek małżeński między nimi jest niemożliwy ze względu na zupełnie odmienne zasady życiowe. Z biegiem czasu wietrzność i niepoważne podejście Wagi do miłości może wywołać wściekłość Byka. Waga z kolei będzie oburzona pragnieniem Byka kontrolować ja we wszystkim. Ten romantyczny związek nie potrwa długo.

BYK I SKORPION: Te znaki są różne, ale mają więcej wspólnego niż inne antypody. Jest między nimi albo niesamowita więź, albo wyraźny antagonizm, ale obojętność – nigdy. Przez długi czas dla tej pary główną rolę odgrywa życie intymne, strona erotyczno-seksualna. Iskry miłości i namiętności Skorpiona natychmiast rozpalają gorącą krew Byka. Obaj partnerzy są do siebie podobni temperamentem, władczym charakterem i gwałtowna pasja. Obaj są zdeterminowani, ambitni i silni. Wiernym towarzyszem takiego sojuszu jest zazdrość, główny scenarzysta i reżyser wszystkich rodzinnych dramatów. Ich romans będzie burzliwy, ale obaj partnerzy nie będą mieli cierpliwości, aby ten związek przetrwał.

BYK I STRZELEC: Ta para potrafi dogadać się, jeśli Bykowi uda się powstrzymać Strzelca i przytrzymać wodze. Ich pociąg fizyczny, ponieważ seksualność Strzelca podsyca namiętność Byka. Ale Byk nie toleruje niestałości Strzelca i jego pragnienia nowości. Strzelec wyznaje zasadę "żyj swoim życiem i nie przeszkadzaj innym" zarówno w seksie, jak i w innych dziedzinach życia, podczas gdy Byk jest bardzo poważny i ma silne poczucie własności. Strzelec nie chce, żeby ktoś trzymał go pod pantoflem...Nie grozi im nuda, ale kłótnie będą częste. Ich romans może być całkiem przyjemny, natomiast związek małżeński między Bykiem i Strzelcem jest skazany na śmierć.

BYK I KOZIOROŻEC: Koziorożec dobrze pasuje do Byka, ponieważ oni obojga wolą stałe i długotrwałe relacje. Ich związek nie będzie zbyt romantyczny, ale przesycony zdrowym seksem. Zarówno w miłości, jak i w małżeństwie para ta jest oddana sobie nawzajem, co gwarantuje stabilny związek. Między nimi z reguły nie ma miłości od pierwszego wejrzenia, ale z biegiem lat pogłębia się wzajemne zrozumienie i harmonia, a uczucie przywiązania rośnie. Mają wspólne cele, lubią tych samych ludzi i cenią sobie bezpieczeństwo i pieniądze. W tym związku małżeńskim panują wytrwałość, namysł i planowanie, czyli wszystkie cechy osoby, które przyczyniają się do realizacji życiowych celów. Bezpośrednio po ślubie mają wspólne zainteresowania i plany, które pozwalają ich związku rozwijać się w przyszłości. Koziorożec jest bardziej tajemniczy, niż by tego życzył Byk, ale mimo to oddaność wobec Koziorożca daje Bykowi poczucie spokoju. Nieporozumienia między nimi są tak nieznaczne, że w żaden sposób nie wpływają na ich szczęśliwą przyszłość.

BYK I WODNIK: Ten związek małżeński dla Byka jest jednym z najgorszych, ponieważ on nie będzie miał ani odpoczynku, ani spokoju. Byk potrzebuje spokojnego życia, pewnej, bezpiecznej przyszłości. Wodnik ma bogatą wyobraźnię, wiele pomysłów, bardzo oryginalnych, choć często bardzo dziwnych, jest frywolny i wietrzny, a biedny Byk nieustannie musi go „uspokajać”, aby zrobić coś bardziej praktycznego i użytecznego. Byk jest konserwatywny, ostrożny, powściągliwy. Wodnik jest wolny od stereotypów, kocha wszystko, co nowe, ma burzliwy charakter. Byk jest pożądliwy i namiętny, podczas gdy Wodnik żyje w zupełnie innym świecie. Bykowi trudno jest utrzymać Wodnika w domu i zadowolić go domowymi radościami. Wodnik dąży do wyrażania siebie, a Byk potrzebuje komfortu i spokoju. Wodnik, kochający wolność samotnik, jest obciążony kajdanami i prędzej czy później ucieknie od Byka. Ten związek jest pełen niespodzianek, lecz nie zawsze przyjemnych. W rezultacie rozstanie jest jedynym wyjściem.

BYK I RYBY: taki związek małżeński jest zbudowany na dobrym fundamencie, ponieważ między nimi jest silny pociąg fizyczny, miłość, wierność i oddanie. Ta para ma wiele wspólnego. Oboje kochają spokój, a zwłaszcza spokój ducha. Oboje kochają komfort i wygodę, kiedy wszystko jest piękne i drogie. Oboje kochają „słodkie życie”. Jedyna różnica polega na tym, że Ryby to leniwa osoba, która żyje tylko dzisiaj, a Byk to pracoholikiem, który sam zarządza swoim życiem. To małżeństwo będzie wspaniałe, pod warunkiem dobrej sytuacji finansowej. Żąda dostatku i bogatego, bezczynnego życia, zabawy i przyjemności, i oczywiście miłości oraz namiętności. Ale aby ta miłość nie była zbyt rozpieszczona, Byk zawsze ma realistyczny plan i środki do jego realizacji. Ten związek daje Rybom wiarę w przyszłość, oddaność – co może być lepszego?! Ryby tez sumiennie obdarzają ich szczerymi uczuciami, ciepłem i serdecznością. Byk lubi dużo pracować, i oczywiście, często jest zmęczony. Wtedy potrzebuje pokoju i troski, a nikt nie może zapewnić im tego lepiej niż Ryby. Z kolei przyziemna natura Byka pomaga Rybom radzić sobie z wahaniami nastroju. Zakochany Byk jest bardzo oddany swojej polowce, zarowno jak i Ryby. Chociaż Ryby wydają się nieco pasywne w stosunku do Byka, oni dobrze pasują do siebie w seksie. Byk jest namiętny, Ryby zmysłowe – zapowiada się naprawdę mocny związek.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia