Astrologowie są przekonani, że gwiazdy obdarzyły niektórych przedstawicieli silnej połowy ludzkości nieprzyjemną cechą: mogą zmieniać bliskich jak rękawiczki.

Miłość i zmiana wizerunku. Czyje życie zmieni się w czerwcu

Jeśli Twoim ukochanym jest Byk, nie ma się czym martwić. Ci ludzie wybierają partnera tylko z miłości i są naprawdę gotowi żyć z jedną osobą aż do śmierci.

Drugie miejsce od dołu w rankingu oszustów zajmują Lwy. Paradoksalnie ten samolubny i dumny znak zodiaku wie, jak naprawdę kochać nie tylko siebie. Taki mężczyzna zawsze będzie flirtował z pięknościami, ale nigdy nie zdradzi swojej żony.

Rak idzie za nim. Trudno im przyciągnąć uwagę kobiety, którą lubią, ale jeśli Rak się ożeni, to raz na zawsze.

Popularne wiadomości teraz

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Kasia Skrzynecka pokazała swój głęboki dekolt: odważne zdjęcie aktorki trafiło do sieci

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

Faceci-Koziorożce nie lubią intryg, są po prostu zbyt leniwi, by „zawracać sobie głowę”. Będąc bardzo racjonalnymi, Koziorożce marzą o domowej, ekonomicznej kobiecie, która zostanie doskonałą żoną i matką.

Jak wyglądały gwiazdy na swoim pierwszym czerwonym dywanie

Wagi przez długi czas pozostają kawalerami i od kilku lat uważnie przyglądają się wybranym przed złożeniem propozycji małżeństwa. Pobierają się tylko z miłości, przekonani o swoich uczuciach. I wiedzą, jak zachować je na całe życie.

Barana nie można nazwać kobieciarzem, ale po wielkich skandalach są całkiem zdolni do ulotnego romansu. Panna ceni rodzinę, do wszystkiego podchodzi racjonalnie i jest zdolna do szczerego uczucia. Ale często ci mężczyźni żenią się kilka razy - prawie nie cierpią po rozwodzie i łatwo włączają się w nowe związki. Skorpiony są bardzo namiętne i impulsywne. W stosunkach z nimi zdrada jest dość prawdopodobna.

Małżeństwo Wodnika jest bardzo uciążliwe, rutyna domowa jest dla nich nudna i nie do zniesienia. Nigdy nie pozostaną na długo obok kobiety, która próbuje ograniczyć ich wolność. Ryby są strasznie wietrzne. Nawet seks z inną kobietą nie jest uważany przez tych facetów za zdradę.

Strzelec bardzo lubi przygody, w tym romantyczne. Z jedną kobietą szybko się nudzą. Najważniejszymi kobieciarzami są Bliźnięta. Relacje z nimi zaczynają się jasno, namiętnie, ci mężczyźni są w stanie zdobyć głowę każdej kobiety. Niestety wszystkie powieści z nimi nie trwają długo.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia