FBI opracowało nawet własną ocenę horoskopu najbardziej niebezpiecznych przestępców. Okazuje się, że większość ludzi z natury jest skłonna do działań niezgodnych z prawem, choć na pierwszy rzut oka wydają się bardzo sympatycznymi ludźmi.

Od zmęczonego piekarza do piękna. Styliści z powodzeniem zmienili wizerunek kobiety

Spokojne rodzinne Raki faktycznie prowadzą do wielu poważnych, wyrafinowanych przestępstw. Lepiej nie denerwować ludzi urodzonych pod tym znakiem zodiaku, ponieważ mają skłonność do wybuchów wściekłości i są przerażeni w złości, a także bardzo zazdrośni. Z powodu niestabilności emocjonalnej Raki są zdolne do morderstwa. Inspirator hiszpańskiej inkwizycji Ferdynand II był Rakiem według horoskopu.

Skorpiony w zasadzie nie ukrywają swojej kłótliwej i porywczej natury. Są podatni na przemoc, zawsze są gotowi do walki, ponieważ są przyzwyczajeni do rozwiązywania wszelkich problemów przez kłótnię.

Strzelcy są przyzwyczajeni do działania na wielką skalę. Według statystyk to oni dokonują masowych morderstw lub wielomilionowych oszustw. Przedstawiciele tego znaku to okrutni i dominujący ludzie. Najbardziej znanym zbrodniarzem Strzelcem jest Theodore Robert Bundy, który przyznał się do zabicia ponad 30 młodych kobiet i dziewcząt.

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Byk. Pod tym znakiem urodził się Adolf Hitler, ale był raczej smutnym wyjątkiem. Większość przedstawicieli tego znaku nie ma skłonności do morderstw, ale oszustwa finansowe i oszustwa są ich mocną stroną.

Gwiazdy w dzieciństwie i teraz. Jak zmieniły się na przestrzeni lat

Baran staje się przestępcą ze względu na swój wybuchowy charakter. Podczas wybuchów wściekłości mogą wyrządzić sprawcy straszne rzeczy, ponieważ w tym stanie są całkowicie niezdolni do panowania nad sobą. Pod znakiem Barana urodziło się wielu krwawych władców państw. Na przykład są wśród nich król Belgii Leopold II i królowa Francji Katarzyna de Medici.

Koziorożce są bardzo pedantyczne, racjonalne i rozważne. Jest wśród nich bardzo niewielu przestępców, ale wszyscy są niezwykle selektywni i rozważni. Jeśli Koziorożec zajmie się biznesem, powstrzymanie go jest prawie niemożliwe.

Ryby z zewnątrz wyglądają na bardzo romantyczne, przewiewne i łagodne stworzenia, które żyją w marzeniach i fantazjach. Ta natura sprawia, że ​​są podatni na wszelkiego rodzaju uzależnienia - alkoholowe, narkotykowe, seksualne. W stanie zmienionej świadomości ludzie ci są zdolni do najbardziej brutalnych morderstw.

Panny nie łakną krwi, ale ze względu na bogactwo i w celu podkręcenia planowanego oszustwa są w stanie poradzić sobie z każdym. Prowadzenie dochodzeń w sprawach karnych, w które są zaangażowani, jest raczej trudne, ponieważ ci ludzie są bardzo pedantyczni i po mistrzowsku ukrywają ślady.

Wagi nie należy się bać, zwłaszcza jeśli nic ich nie denerwuje. Nie snują w głowach oszukańczych planów i planów morderstw. Ale w gniewie Waga jest naprawdę przerażająca, ich gniew przypomina erupcję wulkanu.

Lwy są gotowe dołożyć wszelkich starań, aby zdobyć sławę, uznanie i wyglądać jak prawdziwi królowie. Ponadto celowość jest ich główną cechą, która wzmacnia chęć zmiażdżenia każdego, kto próbuje uniemożliwić im osiągnięcie celu. Wśród przedstawicieli tego znaku jest wielu przestępców.

Wodniki mają bardzo stabilną psychikę i wysoką samoocenę. Zmuszenie ich do złamania jakiegokolwiek prawa jest prawie niemożliwe. Jednak dzięki mocy mogą poradzić sobie z tymi, którzy nie przestrzegają zasad.

Najbardziej nieszkodliwym znakiem zodiaku, zdaniem ekspertów z FBI, są Bliźnięta. Nie oznacza to wcale, że Bliźnięta są tak dobrze wychowane i przyzwoite. Wewnątrz siebie mogą życzyć komuś śmierci, a nawet wyobrazić sobie w farbach, jak poradzą sobie ze sprawcą, ale jest mało prawdopodobne, aby byli w stanie to zrobić w rzeczywistości z powodu wrodzonego niezdecydowania.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia