Pierwszy korytarz zaćmień w 2021 roku rozpocznie się 26 maja. Zachowaj ostrożność. 26 maja 2021 roku będzie pierwsze zaćmienie Księżyca w znaku Skorpiona. W tym znaku Księżyc jest bardzo osłabiony, a to jest nasz umysł, emocje, podświadomość, lęki. Księżyc wpływa na wszystkie płyny, przypływy i odpływy. Korytarz zaćmień to trudny okres. Wiele osób odczuwa negatywne skutki tego zjawiska.

Korytarz zaćmień to przerwa między kilkoma zaćmieniami. Od dawna wiadomo, że zaćmienia zawsze przebiegają obok siebie (księżycowe i słoneczne). Zaćmienie Księżyca zawsze występuje podczas pełni Księżyca, a zaćmienie Słońca – w nowiu Księżyca. Zaćmień Księżyca jest więcej niż zaćmień Słońca.

Wszystkie zaćmienia, a tym samym sam korytarz zaćmień, to bardzo ważne zjawisko, nie tylko z astronomicznego punktu widzenia. Oni wpływają na wszystkie żywe istoty i wiele wydarzeń na świecie. Wszyscy ludzie odczuwają to zjawisko na sobie – nawet ci, którzy nie wierzą w takie rzeczy. Nikt nie może wpłynąć na wydarzenia, które będą miały miejsce podczas korytarza zaćmień. Mogą być bardzo nieoczekiwane i globalne.

W okresie korytarza zaćmień musisz odpuścić to, co dawno straciło na aktualności. Nie boj się iść dalej. Na przykład, jeśli przez długi czas wahałeś się przed wyjściem z toksycznego i destrukcyjnego związku, ten okres może pomóc go zakończyć. Natomiast jeśli przed korytarzem zaćmień w relacjach wszystko było w porządku, a potem nagle zaczęły się problemy, to lepiej nie spieszyć się z podejmowaniem decyzji. W końcu w tym okresie nasz umysł jest trochę zachmurzony. Dlatego nie warto podejmować ważnych decyzji, cos zaczynać, podpisywać, przeprowadzać transakcji finansowych, żenić się, zwalniać się itp.

Korytarz zaćmień w 2021 roku: co wolno, a czego nie wolno robić w tym okresie

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Kasia Skrzynecka pokazała swój głęboki dekolt: odważne zdjęcie aktorki trafiło do sieci

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Znak zodiaku może dużo powiedzieć o Twoim partnerze

W okresie od 26 maja do 10 czerwca (przed zaćmieniem Słońca) oraz od jednego do dwóch tygodni przed i po nim trzeba być bardzo świadomym, unikać pośpiechu i zamieszania. Musisz być szczególnie ostrożny, ponieważ nasze myśli i działania w tym okresie będą wpływać na wydarzenia w następne sześć miesięcy. Dlatego warto zająć się samodoskonaleniem oraz zwrócić uwagę na rozwój duchowy, aby pomóc sobie w transformacji. W okresie korytarzu zaćmień dobrze jest pozbyć się złych nawyków, uporządkować swoje życie i pozbyć się niepotrzebnych rzeczy I ludzi.

Ten korytarz może wpływać na seksualność, finanse, zdrowie, spadek, ubezpieczenie. Ponadto w tym okresie mogą zostać ujawnione tajemnice. Wzrasta zainteresowanie mistycznymi rzeczami.

Retrogradacja Merkurego, która potrwa od 30 maja do 22 czerwca, doda ostrości temu korytarzowi zaćmień. Saturn również wkroczył w okres retrogradacji 23 maja. A Mars będzie w osłabionej pozycji od 2 czerwca. To wszystko uczyni korytarz zaćmień jeszcze trudniejszym okresem.

Staraj się radykalnie nie zmieniać niczego w życiu w tym okresie, nie kłócić się z nikim, zachować ostrożność i przydzielać uwagę bliskim. Lepiej zapoznać się ze swoim wykresem urodzeniowym, aby wiedzieć, w którym domu horoskopu będziesz mieć zaćmienie, czyli w których dziedzinach możesz odczuć wpływ korytarzu zaćmień. Ponadto warto zharmonizować negatywne wpływy planetarne, aby ułatwić sobie życie i zapobiec wielu niekorzystnym wydarzeniom.

Życzymy wszystkim godnie przetrwać ten okres i wynieść z niego tylko korzyści.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia