Nie lubimy długich horoskopów, dlatego stworzyliśmy własny – krótki i zabawny. Zapoznaj sie z nim, aby dowiedzieć się, jak bardzo tolerancyjne są różne znaki zodiaku.

Koziorożec

Ten znak w ogóle nie wie, czym jest tolerancja. Uważa, że ​​martwienie się o uczucia i wrażliwość innych ludzi jest bzdura, dlatego zawsze mówi tylko to, co myśli, a potem długo zastanawia się, dlaczego wszyscy wokół obrażają się na niego.

Wodnik

Przedstawiciele tego znaku bardziej niż czegokolwiek innego boją się kogoś urazić, dlatego starannie dobierają słowa i zawsze biorą pod uwagę to, z kim rozmawiają. Ale czasami ich wewnętrzny prostak wychodzi na jaw, i może bardzo obrazić innych. Co prawda, ta obraza długo nie trwa – na Wodnika nie da się gniewać przez długi czas.

Ryby

Ryby doskonale wiedzą, czym jest tolerancja, jak z niej korzystać i jak wkurzyć nią innych. „Nie możesz mówić „Murzyn”, on jest Afroamerykaninem! Natychmiast przeproś go”.

Baran

Barana nie obchodzi tolerancja, jak również uczucia innych ludzi. Ale mu w jakiś niezrozumiały sposób udaje się być w dobrych relacjach ze wszystkimi wokół, a nawet być czarującym.

Popularne wiadomości teraz

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Siedmioletni chłopiec bohatersko uratował ojca i siostrę, których porwała woda

"Buziaki": Izabella Krzan pokazała namiętny pocałunek ze swoim ukochanym

Byk

Strasznie uparty Byk nie akceptuje tolerancje, jak również feminizm, body positivity i inne modne ruchy. "Po co oni to wymyślili?"

Bliźnięta

Bliźnięta nigdy nie zastanawiają się nad tym, co mówią i generalnie uważają, że słów nie należy traktować poważnie. Dlatego nazywanie koleżanki grubaską nie stanowi dla nich żadnego problemu.

Rak

Wydawałoby się, że Raki zdecydowanie powinny być tak tolerancyjne, jak to tylko możliwe. Ale oni, przeciwnie, wierzą, że gorzka prawda jest lepsza niż słodkie kłamstwo. Dlatego mówią, co chcą, nawet jeśli kogoś ich słowa mogą urazić.

Lew

Tolerancja? Co to jest?

Panna

Panny uwielbiają pouczać innych i nie boją się wybierać do tego najbardziej obraźliwych, ale jednocześnie zaskakująco trafnych metafor i opisów, które w ogóle nie mają nic wspólnego z tolerancją.

Waga

Waga doskonale rozumie, czym jest tolerancja i dlaczego ona jest potrzebna, ale używają jej tylko wtedy, gdy jest to dla nich korzystne.

Skorpion

Skorpiony nie rozumieją, dlaczego uczucia innych ludzi należy stawiać wyżej niż ich własne pragnienie powiedzenia tego, czego chcą, i uważają, że we współczesnym świecie wszyscy są zbyt wrażliwi.

Strzelec

Te królowie dramatu powiedzą grubej dziewczynie, że podzielają ideę Body positivity i bardzo się cieszą, że ona kocha siebie taką, jaka jest, ale za jej plecami będą nazywać ją grubaską: "Jak można wyglądać  w ten sposób i nie wstydzić się tego?”

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia