Numerologia to nauka badająca wpływ liczb na los człowieka. Mówią, że za jej pomocą można poznać główne cechy charakteru osoby, rozszyfrować fatalne znaki, a nawet przewidzieć przyszłość.

Wielu z nas ma liczby, które naszym zdaniem przynoszą nam szczęście i pomagają odnieść sukces. Okazuje się, ze każda liczba w naszym życiu ma swoje znaczenie i wpływ.

Dowiedzmy się więc, które liczby są uważane za szczęśliwe dla różnych znaków zodiaku.

1

Jedynka to szczęśliwa liczba Lwa. To ona może przynieść mu szczęście i sukces. W numerologii liczba 1 jest uważana za symbol przywództwa i woli. Ale Lew powinien uważać na liczbę 2: ona zmniejsza szanse przedstawicieli tego znaku na sukces.

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

"Buziaki": Izabella Krzan pokazała namiętny pocałunek ze swoim ukochanym

Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie

2

Dwójka to szczęśliwa liczba Raka. Niesie ze sobą miłość i bezpieczeństwo, których przedstawiciele tego znaku zodiaku czasami naprawdę potrzebują. Szczęśliwą liczbą Raka jest także 7, lecz tylko w połączeniu z 2: te liczby wzmacniają siebie nawzajem. Porażkę Raku może przynieść jedynka.

3

Trójka to szczęśliwa liczba dla dwóch znaków naraz: Skorpiona i Barana. W momencie, gdy muszą podjąć ważną decyzję, muszą otoczyć się liczbą 3, a ważne negocjacje warto zaplanować na trzeci dzień miesiąca.

4

Czwórka to szczęśliwa liczba dla Panny i Bliźniąt. Daje im wiedzę oraz energię do wymiany informacjami i głębokich przemyśleń. Wpływ tej liczby podwaja się, jeśli przedstawiciele tych znaków pracują w dziennikarstwie lub handlu.

5

Piątka to szczęśliwa liczba dla Strzelca. Ona pomaga mu w komunikacji. Również liczba 5 może przynieść Strzelcom szczęście, jeśli jest obecna w numerze tablicy rejestracyjnej, telefonu lub mieszkania. Strzelec może używać talizmanów z pięcioma rogami – np. pięcioramienną gwiazdę.

6

Szostka to szczęśliwa liczba dla Byka i Wagi. Przynosi szczęście przedstawicielom tych znaków w miłości i związkach. Liczby 4 i 9 również mają dobry wpływ na życie Wagi i Byka: pierwsza pomaga w małżeństwie, a druga – w pracy.

7

Siódemka to szczęśliwa liczba dla Koziorożców. Pomaga przedstawicielom tego znaku w podejmowaniu właściwych decyzji i pokonywaniu przeszkód.

8

Ósemka to szczęśliwa liczba dla Wodnika. Ona ląduje przedstawicieli tego znaku energią i pomaga znaleźć inspirację. 8 - odwrócony znak nieskończoności, dlatego Wodnicy mogą bezpiecznie wybierać biżuterię z tym symbolem – ona na pewno przyniesie im szczęście.

9

Dziewiątka to szczęśliwa liczba dla Ryb. Jest uważana za symbol kompletności. W połączeniu z jedynką 9 przynosi szczęście przedstawicielom tego znaku pod kątem dobrobytu, a w połączeniu z 2 – poprawia intuicję.

Nawiasem mówiąc, aby obliczyć swoja osobista szczęśliwą liczbę, musisz dodać wszystkie cyfry daty swojego urodzenia. Na przykład urodziłeś się 24.02.1995. Dodaj: 2 + 4 + 0 + 2 + 1 + 9 + 9 + 5. Wychodzi 32. Nadal dodajemy: 3 + 2 = 5, czyli akurat liczba 5 może przynieść ci szczęście.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia