#1 Daniel

Uważa się, że mężczyzna o tym imieniu stawia sobie ambitne cele i zazwyczaj je osiąga. Wszystko to dzieje się dlatego, że Daniele są optymistami, którzy potrafią sobie zjednać ludzi wokół siebie. Wzbudzają naturalne zaufanie, dzięki czemu wszystko przychodzi im łatwiej. Do tego są bardzo skrupulatni i obowiązkowi.

#2 Katarzyna

Katarzyna to imię wielkich władczyń. Kobiety o tym imieniu są bowiem bardzo inteligentne i podstępne. Potrafia wykorzystać wszelkie możliwe środki do osiągnięcia swojego celu. Budzą respekt wśród innych. Katarzyny mają też niebywałą łatwość szybkiego przyswajania wiedzy.

#3 Adam

Adam jest konkretny i lubi trzymać się faktów. Takiego mężczyznę nie łatwo wyprowadzić z równowagi. Oprócz tego mężczyźni o tym imieniu cechują się ogromną dyplomacją, dzięki czemu nadają się oni do prowadzenia ważnych negocjacji. Adamy są też uparci w dążeniu do wyznaczego celu. Nie poddają się nigdy. 

Obrazkowy test na osobowość. Wybierz jedną sukienkę, a dowiesz się prawdy o sobie

Popularne wiadomości teraz

Oliwia Bieniuk odsłoniła za dużo: 19-latka pokazała się w odważnej sukni (FOTO)

Ania Starmach chwali się zdjęciem z synkiem: skarży się, że dziecko szybko rośnie

7 cech kobiety, która zawsze wygląda drogo

Gdzie na wakacje: jaki odpoczynek jest idealny dla Twojego znaku zodiaku

#4 Joanna

Każda Joanna niczym historyczna Joanna D'arc ma naturę wojowniczej rewolucjonistki. Posiada zdolności organizatorskie i kierownicze. Do tego z łatwością zjednuje sobie ludzi dzięki doskonałej umiejętności komunikacyjnych. Zawsze stara się realizować swoje idee, a wywieranie na nią jakiejkolwiek presji mija się z celem, gdyż Joanna wszędzie chodzi swoimi ścieżkami.

#5 Marek

Mark Zuckerberg, czyli założyciel popularnego Facebook'a to dowód na to, że to imię wręcz skazuje na osobisty sukces.  Marek osiąga to, co chce, bo to mężczyzna pewny siebie, który nie ulega wpływom innych ludzi. Oprócz tego ma twórczy umysł, co przydaje się w tworzeniu innowacyjnych pomysłów i rozwiązań. 

#6 Michał

Michał to człowiek dobry, stateczny, który cieszy się szacunkiem innych. Jest poważany, dzięki czemu łatwo mu przekonać innych do swoich pomysłów. Oprócz tego mężczyźni o tym imieniu cechują się ogromną pasją. Kiedy już się czymś interesują - zaraz przeradzają to w wysoko prosperujący biznes. 

Historia zdjęcia niemowlaka wyciągniętego z lodowatej wody, które obiegło świat

#7 Karolina

Karolina jest bardzo dociekliwa, a przy tym sumienna i zorganizowana. Wszystko stara się wykonać jak najlepiej i w terminie. Jest urodzoną perfekcjonistką. Potrafi zjednywać sobie ludzi, ale biada temu, kto nadepnie jej na odcisk, bowiem potrafi się nieźle zemścić. Karoliny mają ogromną zdolność przyciągania do siebie wielkich pieniędzy.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie