m jest łatwiej niż innym. Los daje czterem znakom zodiaku większe szanse na wzbogacenie się niż reszta. 

Niemożliwe do zapomnienia. Znaki zodiaku, z którymi trudno się rozstać

Byk

Byk jest uważany za najszczęśliwszy znak w przyciąganiu pieniędzy. Przecież nie na próżno mówią o symbolu dostatku i bogactwa - „złotym cielcu”. Ten znak zodiaku znajduje się pod auspicjami Wenus, która w jednym ze swoich wcieleń odpowiada za pieniądze w kieszeniach. Astrologowie uważają, że przedstawiciele tego znaku mają rodzaj aury monetarnej. Nawet w najtrudniejszych czasach zawsze udaje im się przetrwać i zwyciężyć w trudnych sytuacjach.

Byk to znak ziemi, który mocno czuje stabilną podstawę pod stopami. Swoim wewnętrznym instynktem bezbłędnie określa kierunek, w którym chcesz się poruszać. Jest praktyczny i niezawodny, wie, jak zarabiać i nie marnuje ich.

Popularne wiadomości teraz

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Kobieta urodziła jednocześnie 10 dzieci, bijąc światowy rekord Guinnessa

W którym miesiącu urodziła się twoja żona, tak będzie z nią życie

"Buziaki": Izabella Krzan pokazała namiętny pocałunek ze swoim ukochanym

Być może ich szczęście w przyciąganiu pieniędzy można wytłumaczyć faktem, że Byk uwielbia komfort w swoim życiu i stara się go stworzyć jak najwięcej. Oczywiście nie da się obejść bez pomocy chrupiących rachunków. Ale ten znak nie próbuje zarabiać pieniędzy tylko ze względu na próżność. Jego cele są skromniejsze i bardziej przyziemne: gdyby tylko bliscy (w tym sam Byk) nie potrzebowali, mieli normalne warunki i mogli zaspokoić pilne pragnienia. Ponadto przedstawiciele tego znaku są pracowici i wytrwali. Dlatego gwiazdy dają mu szansę na szczęście i przyciągnięcie do siebie pieniędzy.

Koziorożec

Trzecim znakiem elementu ziemskiego jest Koziorożec. Nie może się pochwalić, że pieniądze trafiają do niego łatwo. Ale faktem jest, że idą stabilnie. A to wszystko dzięki ciężkiej pracy tego znaku, jego celowości i organizacji. Trwałość tego znaku jest niesamowita. Potrafi długo pracować, rozwijać projekty, przenosić swoje pomysły zupełnie zapominając o jedzeniu i odpoczynku.

Ale cele tego znaku są zupełnie inne niż cele Byka. Ważne jest, aby awansował jak najwyżej w społeczeństwie, zdobył wysokie stanowiska, uznanie, został liderem. Praktyczny umysł podpowiada ten znak, że jeszcze bardziej poprawi to jego samopoczucie.

Koziorożec charakteryzuje się ascezą. Nie będzie marnował pieniędzy na przypadkowe rzeczy. Jego wydatki są zwykle ściśle ukierunkowane. Wadą jest to, że mogą na tym cierpieć bliscy ludzie. Ale nie szczędzi pieniędzy, aby utrzymać swój status i wizerunek w najwyższych kręgach.

Jakie dziewczyny według znaku zodiaku znają modę lepiej niż ktokolwiek inny

Strzelec

Patron tego ognistego znaku - Jowisz nie obraża swoich podopiecznych. Dlatego energicznemu Strzelcowi udaje się wiele osiągnąć w swoim życiu. Ich pewność siebie, poświęcenie daje im szansę na zarobienie wystarczającej ilości pieniędzy. Nie są tak skąpi jak Koziorożce. Zawsze gotowy przyjść na ratunek przyjaciołom, pożyczyć pieniądze.

Dlatego gwiazdy sprzyjają im. Strzelec często otrzymuje dary losu - bezpłatne usługi, zniżki, wycieczki na cudzy koszt (publiczny). Przedstawiciele tego znaku wiedzą, że nie marnują pieniędzy. To może tłumaczyć fakt, że pieniądze łatwo do nich „trafiają”.

Rak

Przedstawiciele żywiołu wodnego Rak zawsze martwią się o swoją sytuację finansową. Ten znak zodiaku próbuje się chronić na wypadek nieprzewidzianych okoliczności. Dlatego swoim wysiłkiem stara się stworzyć „poduszkę bezpieczeństwa” w postaci oszczędności pieniędzy. Rak nie lubi wydawać pieniędzy na rozrywkę i podróże.

Bardzo ważne jest, aby jak najlepiej wyposażyć swój dom, aby zainwestować w dochodowy biznes. Często przedstawiciele tego znaku stają się ulubieńcami losu. Otrzymanie spadku, opłacalne małżeństwo (lub małżeństwo) - to tutaj Rak dostaje większość ich pieniędzy. Można śmiało powiedzieć, że przedstawiciele tego znaku mogą dzielić się zgromadzonymi środkami. Ale ich wydatki dotyczą tylko bliskich osób.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia