Lecz tak jest. Po przeczytaniu tego artykułu będziesz wiedzieć na pewno, z kim warto budować poważnego związku, aby po kilku latach nie usłyszeć: „Ślub? Oczywiście nie!"

Strzelec

Strzelec absolutnie nie nadaje się do życia rodzinnego. Ich kochająca wolność natura nie pozwala im myśleć o kimś poza sobą. Samorealizacja dla tego znaku zodiaku zawsze stoi na pierwszym miejscu. Wydaje im się, że jeśli się ożenią i założą rodzinę, stracą swoja indywidualność i wolność. Żona i dzieci, ich zdaniem, zabiorą im cenny czas, który mogliby spędzić dla siebie czy swoich bliskich.

Strzelcu słowo „małżeństwo” kojarzy się z rutyną, nudą i monotonią. A wszystko to, według Strzelca, rujnuje ich moralnie, uniemożliwiając im poczuć szczęście.

Baran

Te uparte „dorosłe dzieci” nigdy nie powiedzą Ci z pewnością, że są gotowe na ślub. Baranowi brakuje elastyczności i zgodności, co uniemożliwia mu budowanie trwałych, długoterminowych relacji, które zazwyczaj transformują się w związek małżeński. Baran gra tylko we własne gry, i nie jest gotowy dostosowywać się do innych ludzi. Nie warto oczekiwać od nich romantyczności i czułości, oni nie potrzebują tego. Mężczyźna-Baran zawsze będzie żyć własnym życiem. A jeśli cos pójdzie nie tak, mogą z czystym sumieniem wstać i zostawić partnerkę, jakby nie istniało żadnego związku.

Bliźnięta

Aby znaleźć współmałżonka gorszego niż Bliźnięta, musisz naprawdę się postarać. Przedstawiciele tego znaku zodiaku zmieniają swoje poglądy i nastroje z prędkością światła.

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

Wyobraź sobie, że leżysz w jego objęciach i oglądacie ulubiony program telewizyjny, a po 10 minutach on nagle podskakuje i mówi ci, że jest tobą znudzony i od dawna jest niezadowolony z tego związku.

Oczywiście, następnego ranka Bliźnięta nie będą pamiętać swojej sztuczki, ale ty tego na pewno nie zapomnisz. Nawiasem mówiąc, według statystyk to Bliźnięta najczęściej kłamią i oszukują swoje drugie połówki.

Wodnik

Wodnik to znak powietrzny, który kocha wolność ponad wszystko. Dlatego pojęcie ślubu jest mu absolutnie obce. Wodnicy często biorą wszystko za dobrą monetę i zachowują się niczym dzieci. Oni muszą nauczyć się brać odpowiedzialność przede wszystkim za siebie, a potem już brać kogoś za żonę. Tak, Wodnik potrafi kochać i okazywać swoje uczucia, ale rozpalić jego te uczucia potrafi tylko tak samo „powietrzna” wyluzowana osoba. Lecz jeśli jesteś taką kobietą, nie spiesz się, aby budować z Wodnikiem poważny związek. Przecież to wcale nie oznacza, że Wodnik oświadczy ci się, rezygnując ze swojej wolności.

Panna

Mężczyźni-Panny analizują każdy swój krok 10 razy, i nigdy nie spiesza się z zawarciem małżeństwa. Panny są niezwykle pragmatyczne i przyziemne, wiec można nazwać ich cynikami i realistami. Ich uczucia nigdy nie są oczywiste, wiec, aby przyciągnąć uwagę Panny, będziesz musiała naprawdę bardzo się postarać. Ten znak zodiaku jest skłonny krytykować wszystkich i wszystko wokół, znajdując milion wad w swojej następnej damie serca.

Panna bardzo długo wchodzi w stały związek, próbując ocenić siłę swoich uczuć i rozważyć zalety i wady tych relacji. Dlatego będziesz musiała poczekać nie tylko na ślub, ale także na potwierdzenie tego, że w ogóle jesteście parą.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia