Astrolodzy twierdzą, że winne temu są gwiazdy. I tacy ludzie rodzą się najczęściej pod pewnymi znakami zodiaku. Dowiedzmy się, pod którymi.

Zdobywając sympatię ukochanej, Byk daje z siebie wszystko i nawet trochę więcej. Ich głównym atutem jest szczerość. To jest cecha charakteru, która urzeka każdego i która stała się dziś tak rzadka. I dlatego Byk jest jeszcze cenniejszy. Lecz problem polega na tym, że Byk rozstaje się bardzo szybko i bez większego żalu. Ale partner najprawdopodobniej nie będzie w stanie tak szybko go zapomnieć. I będzie podejmował próby wznowienia relacji.

Panny są z natury świetnymi manipulatorami. Kiedy oni zaczynają budować z kimś związek, udaje im się stworzyć idealny wizerunek. I wszystko idzie dobrze, dopóki w związku jest wzajemne porozumienie. Jednak gdy tylko Panna zdecyduje, że uczucia i relacje dobiegły końca, natychmiast zostawiają swojego partnera.

Bezwzględnie i bez wahania – podobno jak Byk. Ale ich drugie połówki długo żyją w niewoli swoich złudzeń. Idealny wizerunek Panny nie pozwala im żyć w pokoju tak bardzo, że będą próbowali wrócić do swojego ex za wszelką cenę.

Popularne wiadomości teraz

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” ostrzega inne kobiety przed swoją chorobą. Pokazała jak się objawia

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Kobieta urodziła jednocześnie 10 dzieci, bijąc światowy rekord Guinnessa

Bliźnięta potrafią znaleźć klucz do każdego serca. Nie będą zachowywać się banalnie, a ich wybranka zawsze będzie się czuła wyjątkowo. Ich urok działa bezbłędnie, a czasami potrafi całkowicie znokautować. Bliźnięta są opiekuńcze i uważne. Otaczają swoja drugą połówkę ciepłem i starają się zamienić związek w niekończące się święto. Wszystko to pozostawia tak niezapomniane wrażenie, że nawet po zerwaniu związku Bliźnięta zostają ciepło wspominani przez swoich ex. Ex mogą nawet spróbować przywrócić ten związek, i nie raz. Jednak w przypadku Bliźniąt zwykle to nie ma żadnego sensu.

Raki w związku są nieco podobne do Lwów. Naprawdę muszą wiedzieć, że są kochani i podziwiani. Ale jeśli Lew po zakończeniu związku przestanie interesować się ex i przełączy się na innych potencjalnych partnerów, to Rak będzie przypominał o sobie przez długi czas.

Może zadzwonić, napisać, przywitać z jakimś świętem lub po prostu porozmawiać o czymś. Co więcej, w jego działaniach nie będzie i śladu miłości. Raki po prostu potrzebują uwagi. Nawet jeśli chodzi o osobę, która jest im całkowicie obojętna.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia