Prawdopodobnie nieraz widziałeś tych żółtych ludzików na ekranie telewizora, a może nawet byłeś fanem tej amerykańskiej bajki dla dorosłych, która na miliony fanów na całym świecie. Czas więc dowiedzieć się, którą postacią z tej słynnej bajki byłbyś, gdybyś mieszkał w Springfield.

Baran - Bart Simpson

Młody dowcipniś Bart jest doskonałą postacią dla Barana. Miłość do wolności, sarkastyczne żarty i chuligaństwo na każdym kroku – to cały Bart Simpson. Barany są ludźmi bardzo temperamentnymi i osobliwymi, zmierzającymi do celu, i pokonującymi wszelkie przeszkody.

Ciekawostką jest to, że zgodnie z fabułą serialu urodziny Barta przypadają na 1 kwietnia, co również nie może nie prowadzić do myśli o podobieństwie tej postaci do prawdziwego Barana.

Byk - Maggie Simpson

Maggie jest małym dzieckiem, ale nawet w tak młodym wieku można dostrzec cechy Byka w jej postaci. Nawet bez słów udaje jej się zdobyć wszystko, czego chce, co jest znakiem rozpoznawczym przedstawiciela tego znaku zodiaku. Ona na pewno wie, jak dostać to, czego potrzebuje.

Bliźnięta - Marge Simpson

Marge jest głową rodziny Simpsonów. Ona ponosi odpowiedzialność za atmosferę w domu i rozwiązywanie pojawiających się problemów. Znajduje wyjście z nawet najtrudniejszych sytuacji, wykazując się doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi i pomysłowością. Kto to jest, jeśli nie Bliźnięta?

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

Rak - Nelson Muntz

Główny tyran, Nelson Muntz, jest bardzo podobny do Raka. Oczywiście, według klasyków, przedstawiciel tego znaku zodiaku w duszy okazuje się bardzo wrażliwy i czuły, ale rzadko demonstruje te cechy innym.

Najczęściej Raki noszą maskę niezależnej I aroganckiej osoby z zimnym sercem.

Lew - Lisa Simpson

Lisa Simpson już zaplanowała swoje życie na dziesięciolecia naprzód, i przyszłość w jej oczach rysuje się tak kolorowo, jak to tylko możliwe. Jest pewna swojej prawości, sukcesu, siły i zwycięstwa. Taka pewność siebie jest typowa dla Lwa.

Panna - dr Hibbert

Wrodzone skłonności przywódcze i chęć udowodnienia wszystkim, że mają rację – wszystko to jest typowe dla Panny. Pan Hibbert jest głównym lekarzem w Springfield.

Nie można powiedzieć, że jest wyraźnym przywódcą, ale on zawsze przyjdzie z pomocą i pokaże wszystkim, że jest autorytetem i że można na nim polegać.

Waga - Apu Nahasapeemapetilon

Dwoistość Wagi doskonale ilustruje przykład Apu: z jednej strony nie jest on najbardziej ambitną osobą, bo czasami oszukuje swoich klientów w sklepie, a z drugiej jest wzorowym człowiekiem rodzinnym, który dba o dobrobyt swoich bliskich.

Ponadto on nigdy nie zostawia swoich przyjaciół w trudnych sytuacjach.

Skorpion - Sideshow Bob

Skorpiony to ludzie, którzy dążą do celu, nawet wiedząc, że porażka jest nieunikniona. Ich temperament nie da się powstrzymać. Bob jest właśnie taką postacią, która nie czuje momentu, w którym warto zwolnić. Wyraźnie wskazują na to sytuacje, w których od czasu do czasu próbuje dopaść Barta Simpsona.

Strzelec - Seymour Skinner

Kolejny hejter Barta Simpsona, Seymour Skinner, to Strzelec. Seymour łączy w sobie kilka cech najwyraźniej pokazanych w serialu animowanym: umiejętności wystąpień publicznych, dwulicowość, oszustwo i oszukiwanie samego siebie.

Zarówno Seymour, jak i Bart są przedstawicielami ognistych znaków zodiaku i właśnie ze względu na ich podobieństwo nie mogą się dogadać.

Koziorożec - Homer Simpson

Koziorożce, choć leniwe i uparte, są jednymi z najbardziej oddanych członków rodziny. Homer często popełniał błędy i nie spełniał oczekiwań innych, ale jednocześnie zawsze pozostawał wierny swojej rodzinie, a zwłaszcza Marge. Koziorożce też nie lubią monotonnej pracy, do której Homer Simpson po prostu nie chodzi. Najbardziej komfortowo oni czują się w domu z bliskimi.

Wodnik - Ned Flanders

Posłaniec Dobra - Ned Flanders - wyraźnie pasuje do opisu Wodnika. Jest dość dziwną i interesującą postacią. Ned przedstawia światu swoje poglądy. Jako typowy Wodnik jest samowystarczalnym i dobrym bohaterem. On zawsze traktował innych ludzi z szacunkiem i dobrymi intencjami.

Ryby - Milhouse Van Hooten

Milhouse jest bliskim przyjacielem Barta, co w rzeczywistości jest bardzo logiczne. Będąc raczej powściągliwą, spokojną i pokorną postacią, pociąga go silniejsza i bardziej pewna siebie osoba, taka jak Bart. Milhouse toleruje wyśmiewanie i uważa to za coś oczywistego.

Jest też bardzo romantyczny, o czym świadczy jego związek z Lisą, siostrą Barta. Takie zachowanie bardzo przypomina zodiakalne Ryby!

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia