Często, poznając osobę, trudno jest zrozumieć, czy ona jest gotowa na poważny związek i stworzenie rodziny. I nie każdy odważy się zapytać o to na początkowym etapie relacji. Po co utrudniać sobie ten romantyczny okres?!

Ale potem mija rok, dwa, trzy, i ci się wydaje, że twój związek się nie rozwija. I nie jest to zaskakujące! Istnieją znaki zodiaku, które raczej nie zdecydują się na poważny związek przed 30 rokiem życia.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta to dorosłe dzieci. Są nieprzewidywalni i impulsywni. Dziś czują się z tobą dobrze, ale jutro oczywiście będzie im się wydawać, że w waszym związku czegoś brakuje. W młodości Bliźnięta cieszą się dużą uwagą wśród przedstawicieli płci przeciwnej, nie chcąc dzielić swoje życie z kim jednym. Ale jeśli tak się stanie, że Bliźnięta zdecydują się na związek, ich partner na pewno nie będzie szczęśliwy.

Warto przygotować się na ciągłe słuchanie tego, co robisz źle. W wieku 30 lat Bliźnięta najprawdopodobniej będą chciały osiedlić się już oficjalnie, ale ich podwójna natura nie pozwoli im być w pełni zadowolonym ze swojego małżeństwa i partnera, tym bardziej przez całe życie.

Trzy znaki zodiaku, które nie zdecydują się na ślub przed 30-ką
Trzy znaki zodiaku, które nie zdecydują się na ślub przed 30-ką

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

LEW

Te słynne łowcy serc zawsze cieszą się dużą popularnością wśród przedstawicieli płci przeciwnej. Oni zawsze zachowują się zbyt swobodne, a czasem nawet zimnie. Oczywiście jest w ich zachowaniu też nutka arogancji. Akurat to przyciąga uwagę ich „ofiar”. Lwy są niezwykle wybredne w wyborze partnera życiowego. Prawie zawsze (jak im się wydaje) czują się lepsi i mają trudności ze znalezieniem sobie równych. W młodszym wieku Lew łamie wiele serc, nie zwracając uwagi na uczucia innych ludzi. Z biegiem czasu Lew zaczyna poważnie zastanawiać się nad tym, czy nie przegapił „właściwej” osoby z powodu swojej niestałości i miłości do wolności. Tu zaczyna się najciekawsza akcja – szybkie poszukiwanie miłości oraz wzrasta prawdopodobieństwo popełnienia błędów i żalu.

STRZELEC

Najbardziej w życiu Strzelec kocha wolność. Dlatego jest mało prawdopodobne, aby zdecydowali się na małżeństwo ze swoim partnerem. Strzelec woli dobrze się bawić, nie przywiązując wagi do ulotnych intryg. To jest ich styl życia, w którym czują się organicznie i wygodnie. Oni mogą zdecydować się na ślub tylko pod silną presją ogólnie przyjętych norm i społeczeństwa.

Mówią, że w wieku 30 lat nie wypada nie mieć rodziny. Nie jest faktem, że zawarcie małżeństwa uszczęśliwi Strzelca, a tym bardziej jego partnera. Dla Strzelca małżeństwo z rozsądku jest bardziej akceptowalne niż małżeństwo z miłości. W takim związku obojgu partnerom będzie łatwiej się dogadać.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia