Wagi. Kobiety urodzone pod takim znakiem zodiaku są głównymi fashionistkami. Jeśli pojawi się nowa kolekcja, możesz skonsultować się w tej sprawie z Wagą. Potrafią doskonale wyczuć modę.

Ta para świętuje 80. rocznicę ślubu. Jaki jest sekret ich związku

Lew. Komuś może się wydawać, że przedstawiciele tego znaku są dość dziwnie ubrani, ale w rzeczywistości ich strój jest niesamowicie modny. Kobiety lwów lubią się przebierać. Przedstawiciele znaku są również pewni, że doskonale prezentują się w niemal każdym łuku.

Byk. Przedstawiciele tego znaku uwielbiają kupować nowe rzeczy, a wydanie czegoś nowego w świecie mody jest legalnym sposobem na zakup. Ważne jest, aby takie panie swoim wyglądem wzbudzały podziw otaczających je osób. Modne zakupy sprawiają, że kobiety Byki rozładowują nudę i dobrze się bawią.

Strzelec. Płeć piękna, urodzona pod taką kombinacją gwiazd, bardzo lubi zdobywać nowe i modne rzeczy. Ich szafy mogą być pełne strojów, ale to wciąż za mało. Przedstawiciele znaku potrafią łączyć to, co inni mogą uważać za niezgodne.

Popularne wiadomości teraz

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

Kobieta urodziła jednocześnie 10 dzieci, bijąc światowy rekord Guinnessa

Bliźnięta. Panie urodzone pod takim połączeniem gwiazd absolutnie nie mogą zrozumieć, jak nie można podążać za trendami mody. Za pomocą zwykłych rzeczy udaje im się wyglądać jak z okładki magazynu.

Lekarze byli zaskoczeni. Brytyjka urodziła gigantyczne dziecko

Jak reszta kobiecych znaków zodiaku odnosi się do mody?

Wodnik. Wodniki potrafią ubierać się bardzo modnie i stylowo, wiedzą też, gdzie kupić ekskluzywne przedmioty. Kobieta Wodnika może szybko znudzić się modą i znowu nosić dżinsy.

Baran. Przedstawicielom tego znaku dość trudno jest zrozumieć modę iz tego powodu mogą się bardzo zdenerwować, ponieważ w ogóle nie przeszkadzają im zasoby, aby wyglądać modnie - po prostu nie mogą odnieść sukcesu.

Ryba. Osoby urodzone pod taką kombinacją gwiazd wcale nie są zainteresowane modą, ponieważ dla nich o wiele ważniejsze jest, aby poprzez swój wygląd ludzie zrozumieli, jak bogaty jest ich wewnętrzny świat.

Skorpion. Przedstawiciele tego znaku nie dbają o to, co dyktuje moda. Zastanawiają się, jak mogą nosić to, co jest na pokazie z wybiegu.

Rak. Płeć piękna, urodzona pod taką kombinacją gwiazd, nie lubi mody. Są zakłopotani, że za modne rzeczy szyte tymi samymi rękami trzeba przepłacić fortunę.

Panna. Przedstawiciele tego znaku w ogóle nie przejmują się tym, co dzieje się tam w branży modowej, ale mimo to wyglądają dość stylowo i pięknie. Ważniejsze jest, aby czuły się w ubraniach dobrze, a to by było uniwersalne.

Koziorożec. Kobiety urodzone pod taką kombinacją gwiazd w ogóle nie podążają za modą, ale ich wyczucie stylu jest bardzo rozwinięte i zawsze starają się wyglądać perfekcyjnie.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia