Niektórzy ludzie są dosłownie zaprogramowani na szczęście. Cokolwiek robią – wszystko im wychodzi i kończy się sukcesem.

Skorpion

Główny powód, dla którego fortuna zawsze działa na korzyść Skorpiona – jego astrologiczny dar intuicji. Każdy ma intuicję, ale Skorpion ma fantastyczną intuicję. Nie tylko czują i odgadują, ale wiedzą na pewno. To właśnie te ukryte zdolności wyjaśniają ich fortunność. Ten wrodzony talent pozwala osobom urodzonym pod znakiem Skorpiona podejmować właściwe decyzje, gdy inni nawet nie rozumieją, co się dzieje.

Skorpion nie zgaduje – on zna poprawną odpowiedź dzięki swojej intuicji!

Strzelec

Przedstawiciele tego znaku zodiaku są najbardziej optymistycznymi i pozytywnymi osobami. Niektórzy uważają, że to wszystko dlatego, że Strzelcom zawsze wszystko się udaje. Innymi słowy, mają szczęście, jak nikt inny.

A może na odwrót?

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Siedmioletni chłopiec bohatersko uratował ojca i siostrę, których porwała woda

"Buziaki": Izabella Krzan pokazała namiętny pocałunek ze swoim ukochanym

Może to wiara i optymizm urodzonych pod tym znakiem osób niczym magnes przyciągają do nich szczęście? Tajną bronią Strzelca może być po prostu jego pozytywne myślenie!

Ryby

Osoby urodzone pod znakiem Ryb to kolejny znak z dobrze rozwiniętą intuicją. Ta wrodzona zdolność pozwala im zawsze dokonywać właściwego wyboru bez najmniejszego wahania.

Szczęściarze wśród znaków zodiaku
Szczęściarze wśród znaków zodiaku

Ryby prawie nigdy nie proszą o pomoc i wsparcie, nieustannie poświęcają się dla dobra innych, ale życie rozwija się w tak niesamowity sposób, że fortuna nigdy ich nie zostawia. Wydaje się, ze fortuna uśmiecha do nich w każdej nawet najbardziej trudnej sytuacji. Nawet gdy sprawy idą bardzo źle, w końcu wszystko kończy się dobrze dla Ryb.

Chociaż osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku nie zawsze używają swoich zdolności parapsychologicznych, ale wystarczy, że zagrają w loterie – zwycięstwo jest im gwarantowane. Nawiasem mówiąc, wygrane pieniądze lub samochody bez wątpienia zostaną przekazane potrzebującym, lub organizacjom charytatywnym. Może dlatego fortuna tak wspiera tych szczęściarz?

Tak właśnie żyją: zawsze wygrywają i nawet nie zauważają tego!

Baran

Żaden inny znak zodiaku nie podejmuje takiego ryzyka w życiu jak Baran. Możesz robić o nich fascynujące filmy! Niemniej jednak na przedstawicieli tego znaku zawsze czeka szczęśliwe zakończenie. Chociaż to może kosztować im dużo nerwów!

Dlaczego Baranowi wszystko uchodzi na sucho i on może bawić się z losem? Jaki jest jego sekret?

Szczęście!

Oczywiście Baran jest nieustraszony i bardzo pewny siebie. Bez tych cech ryzyko byłoby niemożliwe. Ale to nie jest głównym kluczem do szczęścia. W końcu na świecie jest wielu pewnych siebie ludzi, ale złe rzeczy wciąż się zdarzają.

Niemniej jednak ten znak zodiaku ma szczęście, nawet jeśli wcale tego nie chce. Każda przygoda, każdy jego szalony pomysł kończy się triumfem i zwycięstwem.

Istnieje tylko jedno wytłumaczenie tego: Baran urodził się pod szczęśliwą gwiazdą!

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia