Na przykład niektóre znaki zodiaku nie są w stanie kochać jedną osobę przez całe życie. Inni wybierają karierę. Jeszcze inni są niezwykle zazdrośni. Możesz kontynuować tę listę w nieskończoność. Ale astrologowie odkryli, że dla każdego znaku najlepszy wiek na małżeństwo jest inny.

Niecierpliwy Baran stara się zrobić wszystko jak najszybciej. To samo dotyczy małżeństwa. Barany należą do osób, które potrafią pójść do ołtarza trzy dni po pierwszym spotkaniu ze swoja drugą polówką. Po co marnować czas na próżno?

Dlatego astrolodzy twierdzą, że chociaż warto zachować ostrożność, najlepszy wiek do zawarcia małżeństwa dla Barana do 25 lat.

W przeciwieństwie do Barana Byk jest bardzo niespieszny i bardzo dokładny. To dotyczy również relacji. Oni dość długo przyglądają się, przyzwyczajają się do partnera, aby w końcu otworzyć mu swoje serce. W przeciwieństwie do impulsywnego Barana Byk nie jest zwolennikiem zawarcia ślubu na oślep. Całkiem możliwe, że od pierwszego spotkania do zawarcia ślubu minie więcej niż rok. Astrolodzy twierdzą, że Bykom lepiej się żenić, gdy mają około 30 lat.

Bliźnięta bardzo boją się i unikają nudy i rutyny. Jeśli nagle znudzą się w związku, natychmiast go zakończą. Dlatego małżeństwa na całe życie są na ogół są rzadkością dla przedstawicieli tego znaku. Oni zawsze są w poszukiwaniu czegoś nowego, żywych emocji i niezapomnianych wrażeń.

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Jednak z biegiem czasu Bliźnięta mogą się uspokoić. Natomiast wczesne małżeństwo w ich przypadku zawsze jest skazane na porażkę, bez żadnych „długo i szczęśliwie”. Najlepszym wiekiem na małżeństwo dla Bliźniąt jest 35 lat.

Dom i rodzina dla Raka są ponad wszystko. To są osoby, dla których rodzina jest sensem ich życia. Co więcej, to zrozumienie przychodzi do nich we wczesnym dzieciństwie. Dlatego nie jest wcale zaskakujące, że Raki są gotowe do zawarcia małżeństwa bardzo wcześnie. Oni moga założyc rodzinę, gdy tylko osiągną pełnoletność. Wielu z nich właśnie tak i postępuje. Nawet jeśli pierwsze małżeństwo okaże się nieudane, nie pozostaną singlami i ponownie się ożenią.

Lew szuka ideału. Osoby, która spełni wszystkie ich wymagania. A Lwy mają wiele wymagań, które często są, szczerze mówiąc, zawyżone. To jest główny ich problem. Lecz Lew nie będzie zastanawial sie przez lata nad zawarciem małżeństwa. Po znalezieniu odpowiedniego partnera on dość szybko się ożeni. Jednak znalezienie idealnego partnera życiowego może zająć kilkanaście lat. Astrolodzy zalecają, aby Lew ożenił się w wieku około 40 lat.

Panny są karierowiczami. Nie żyją tylko rodziną. Mąż, żona, dzieci – to wszystko jest dobre i bardzo potrzebne w życiu, ale po tym, jak Panna realizuje karierę. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma w tym nic złego. Ponadto warto zdawać sobie sprawę z tego, że Panny są wspaniałymi mężami i żonami. Dlatego na nie zdecydowanie warto czekać. Astrolodzy radzą Pannom zakładać rodzinę w wieku 30 lat. Jeśli natomiast Panna znajdzie idealnego partnera i prawdziwą miłość wcześniej, małżeństwo jest możliwe i do 25 lat.

Waga rzadko się żeni tylko jeden raz w życiu. Przedstawiciele tego znaku mogą mieć kilka prób stworzenia szczęśliwej rodziny. I po raz pierwszy mogą zdecydować się na ślub w bardzo młodym wieku. Co prawda, najprawdopodobniej ta historia miłosna zakończy się rozwodem, i kolejna tez. Co więcej, astrologowie przewidują rodzinne szczęście Wagi tylko w trzecim małżeństwie. A pierwsze dwa posłużą jako rodzaj treningu do zdobycia niezbędnego doświadczenia.

Jaki jest najlepszy wiek na małżeństwo według znaku zodiaku?
Jaki jest najlepszy wiek na małżeństwo według znaku zodiaku?

Skorpiony to bardzo trudny i niestabilny emocjonalnie znak. Są wybuchowi, zazdrośni, niezwykli. Są zdolni zarówno do tworzenia, jak i niszczenia. Dlatego nie ma konkretnej rady na temat wieku ich małżeństwa.

Skorpiony mogą żenić się i rozwodzić się choćby dziesięć razy w życiu. Albo mogą założyć rodzinę raz na zawsze. Nie ma też optymalnego wieku, w którym im warto się pobrać. Każdy wiek jest dobry, ponieważ mogą one zarówno zniszczyć każde małżeństwo, jak i uczynić je szczęśliwym i wyjątkowym.

Strzelec kocha wolność. Nie, nawet nie tak. Strzelec kocha wolność bardziej niż cokolwiek innego w życiu. Oprócz wolności on bardzo kocha i ceni siebie. Dlatego wczesne małżeństwa wcale nie są charakterystyczne dla Strzelca. One nigdy nie przetrwają. Ale po 35 roku życia Strzelec jest w stanie stworzyć silną i szczęśliwą rodzinę. Kolejną cechą Strzelca jest dążenie do ideału.

Właśnie dlatego w małżeństwie zawartym po 35 latach Strzelec dołoży wszelkich starań, aby ten związek był udany i szczęśliwy.

Koziorożce bardzo cenią rodzinę i wszystko, co jest z nią związane. W tym są podobne do Raka. Ponadto Koziorożce to ludzie, którzy muszą stać mocno na ziemi. A do tego potrzebują tylko rodziny. Rodzina to dla nich wsparcie, siła i niezawodny tył. Rodzina daje im siłę do życia i rozwoju kariery. Dlatego Koziorożce mają skłonność do bardzo wczesnego zakładania rodziny. Według astrologów odpowiedni wiek na małżeństwo dla Koziorożców to 18 lat.

Wodniki mogą w ogóle nigdy się nie ożenić. Potrafią rozwijać swoja kreatywność, karierę, otaczać się ciekawymi ludźmi i podróżować po świecie. Tak, nie będą sami. Będą mieli związek. Ale ten związek najprawdopodobniej nigdy nie będzie tak ważny dla Wodnika, aby zawrzeć małżeństwo. Mimo tego oni będą bardzo szczęśliwi i zadowoleni ze swojego życia. Ale mogą być wyjątki. Wodniki są zdolne do zakochania się do tego stopnia, aby w końcu zdecydować​​ się na ślub. Ale stanie się to po ukończeniu 40 lat.

Ryby słyną ze swojej dobrze rozwiniętej intuicji. Dlatego astrologowie zdecydowanie zalecają Rybom słuchać intuicji, jeśli chodzi o rodzinę i małżeństwo. Ryby mogą zanurzyć się w swoim świecie i niejako zdystansować się od rzeczywistości, w tym tez od partnera. Nie warto jednak dać się zbytnio ponieść tym emocjom.

O wiele lepiej jest skierować swoją energię w kierunku rodziny. Astrolodzy nie zalecają Rybom zbyt długo zastanawiać się nad małżeństwem. Lepiej ożenić sie przed 25 rokiem życia.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia