Nadal nie rozumieliśmy, co to oznacza, więc spróbujemy dowiedzieć się, czym jest prawdziwa kobieca mądrość.

12 miejsce – Baran

Zaszczytne ostatnie miejsce zajmuje Baran – kobieta, której mądrość jest obca. Jakieś głupcy wymyślają jakieś mityczne kobiece cechy, a Baran musi je posiadać? Niby ona nie ma nic więcej do zrobienia! W każdej niezrozumiałej sytuacji można uzbroić się w patelnię i przy pomocy tego prostego naczynia pokazać domownikom gdzie raki zimują. Szczerze mówiąc, uważamy, że jest to najmądrzejszy akt, jaki każda kobieta powinna zrobić wcześniej czy później, ale oczywiście nie możemy tego zalecać. Z drugiej strony, jeśli nie jesteś Baranem, nie będziesz w stanie osiągnąć takich wysokości.

11 miejsce – Strzelec

Nazwanie Strzelca mądrą kobietą oznacza okazanie pogardy: w niej natychmiast budzi się feministka, nawet jeśli ona właśnie pomyślała o zostaniu zona w jakimś przytulnym haremie. Ponieważ kobieca mądrość w klasycznym rozumieniu zakłada gotowość pójścia na ustępstwa, a Strzelec raczej odgryzie sobie głowę (nie pytajcie, w jaki sposób) niż zgodzi się na to. Kto jest wrogiem Strzelca? Każda osoba, która liczy na ustępstwa ze strony Strzelca.

10 miejsce – Lew

Królewskie Lwice postrzegają kobiecą mądrość w ten sposób: to jest cos tradycyjnego, wiecznego, ale nie ma szczególnego zastosowania do prawdziwego życia. Ale niech tak będzie. Faktem jest oczywiście, że Lwice są zbyt fajne i nawet nie mają pojęcia, ilu kobietom pragnienie bycia mądrymi zatruło ich życie i karmę. Ale po co jej przejmować się tymi nieszczęsnymi kobietami?

9 miejsce – Panna

Panny są bardzo inteligentne i z tego powodu prawdopodobnie nie są wcale mądre. Co z naszego punktu widzenia jest z pewnością lepsza opcja: gdyby Panny były mądrymi kobietami, oczywiście już dawno zdobyłyby dominację nad światem. A tak siedzą sobie na spokojnie.

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

"Buziaki": Izabella Krzan pokazała namiętny pocałunek ze swoim ukochanym

8 miejsce – Bliźnięta

Gdzieś w głębi duszy Bliźniąt niewątpliwie żyje subosobowość Mądrej Kobiety – w tym dziwacznym świecie żyje wiele osobowości. Ale szczerze mówiąc, ta postać z punktu widzenia Bliźniąt jest tak ponura, że ​​Bliźnięta poważnie boją się zwichnąć szczękę, próbując jednocześnie transmitować cos mądrego i ziewać z nudów.

Najmądrzejsza kobieta według znaku zodiaku
Najmądrzejsza kobieta według znaku zodiaku

7 miejsce – Wodnik

Siódme miejsce zajmuje Wodnik – główna mimikra zodiakalna, zdolna naśladować wszystko, w tym prawdziwą kobiecą mądrość. Zdolna wyłącznie w teorii, ponieważ zamiast mądrości, drogi Wszechświat przyznał Wodnikowi umiejętność analitycznego myślenia i błyskawicznego wykonywania najbardziej złożonych obliczeń. Jaka więc jest korzyść z tej kobiecej mądrości? Dla Wodnika? Nie ma? O to chodzi.

6 miejsce – Ryby

Ryby, które szczerze wierzą w swoją mądrość, okazali nie na pierwszym miejscu na tej liście. Tylko najbardziej godni, tylko najlepsi z najlepszych, potrafią zobaczyć ich mądrość. Cóż, jeśli Rybka, oczywiście, nie obrazi się na coś.

5 miejsce – Skorpion

Skorpiony to kobiety obdarzone szczególną mądrością. W tym sensie, że w ogóle jej nie maja, ale wszyscy wokół nich, z wytrwałością godną lepszego zastosowania, nieustannie starają się ją dostrzec. Jest to jednak zrozumiałe: jeśli dobrze żyjesz, czyli otrzymujesz tylko klapsy, prędzej czy później otrzymasz dobrą nagrodę za swoje cierpienie. Hahaha. Chcieliśmy powiedzieć: oczywiście, że tak. Kolejny klaps – aby utrwalić materiał.

4 miejsce – Byk

Kobiety, których Wszechświat obdarzył życiową mądrością, lecz pozbawił kobiecej, prawie się dostały do ​​pierwszej trójki. Co, jak rozumiesz, tworzy pewien dysonans poznawczy wśród szczęśliwców, którzy mają nieostrożność, by zakochać się w Byku: podczas gdy jesteście z nią przyjaciółmi, w każdej chwili możesz na nią liczyć, uzyskać pocieszenie, mądrą radę, plan działania i na dodatek karmelki. Lecz jeśli Byk jest twoją kobietą i miałeś udaną imprezę, a rano liczysz na jej zrozumienie, przebaczenie i rosół, zrelaksuj się. Otrzymasz harmonogram wypłaty odszkodowania za szkody moralne. Jednak to jest całkiem mądre, prawda?

Najmądrzejsza kobieta według znaku zodiaku
Najmądrzejsza kobieta według znaku zodiaku

3 miejsce – Waga

Jedną z liderek jest Waga – kobieta, które umiejętnie posługuje się pojęciem „kobiecej mądrości” jako narzędziem osiągania własnych korzyści. Oznacza to, że w razie potrzeby Waga wcale nie jest Babą Jagą, ale bardzo Mądrą Kobieta. Przecież każda praca powinna być nagradzana!

2 miejsce – Rak

Rak to bardzo mądra kobieta, która zawsze ma mądre rady i domowe ciasteczka, zawsze zaakceptuje swoją ukochanego, wraz z tłumem próżniaków, marzycieli i pasożytów, którzy nazywają siebie jego przyjaciółmi. Rak zawsze wie, kiedy przytulić, kiedy porozmawiać, a kiedy podać fajkę i zostawić osobę w spokoju. A co najważniejsze – Raki zawsze pozwalają swojemu ukochanemu iść na wyczyny ( gdziekolwiek on zamierza pójść). Ponieważ Rak wie na pewno: i tak wróci. Cóż, niech poczeka pod drzwiami, ha-ha. Ponieważ jego miejsce od dawna zajmuje jakiś facet, po prostu nam nie powiedzieli który, ponieważ książka była dla dzieci. Naprawdę mądra kobieta zawsze dobrze sobie radzi.

1 miejsce – Koziorożec

Zaszczytne pierwsze miejsce i tytuł najmądrzejszej kobiety otrzymuje Koziorożec. Za naprawdę wybitną mądrość: Koziorożce mają gdzieś wszystkie te tytuły, wszystkie te pierwsze miejsca, a tym bardziej tak zwaną mądrość kobiecą. Ponieważ nie istnieje żadnej kobiecej mądrości. Ale tylko Koziorożce są na tyle mądre, aby to zrozumieć.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia