Najpopularniejszy jasnowidz w Polsce, czyli Krzysztof Jackowski przepowiedział już nie jedno wydarzenie, pomagał też nie jednej rodzinie w poszukiwaniach bliskich. To właśnie on brał udział w wielkich poszukiwaniach Piotra Woźniaka-Staraka, co z resztą okazało się w tej sprawie pomocne. I choć uważamy, że przewidywania jasnowidzów zawsze trzeba brać z dystansem, to warto się nimi zaznajomić. Chociażby na tak zwany "wszelki wypadek".

W swojej najnowszej wizji, jasnowidz z Czułchowa przepowiedział między innymi, że aktualne luzowanie obostrzeń w związku z Covid-19 jest tylko chwilowym wytchnieniem. Czekają na nas bowiem jeszcze gorsze rzeczy.

Niezwykła historia pielęgniarki Zofii Szlenkier. Była bogaczką, a całe życie poświęciła chorym dzieciom

Przede wszystkim jasnowidz w trakcie wizji przyszłości, którą miał podczas audycji mówił o super państwach oraz o limitach, które zostaną narzucone na mieszkańców Europy - głównie mają one dotyczyć służby zdrowia, ale mają one przypominać czasy PRL-u i kartek na wszystko.

Nie będzie pieniędzy. Jakie wartości na pewno będą, ale będą limity. Limit będzie ważniejszy niż pieniądz. Ktoś, kto ma niezużyty limit, to będzie się lepiej czuł, niż jakby miał pieniądze - słyszymy w filmie jasnowidza.

Popularne wiadomości teraz

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

W którym miesiącu urodziła się twoja żona, tak będzie z nią życie

Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie

Ile naprawdę lat mają polskie gwiazdy? Niektóre z nich wyglądają na o wiele starsze

Wspomniał też o Afryce i o tym, że Europejczycy mogą zapragnąć emigracji w tym kierunku. Być może ma mieć to związek z inną wizją dotyczącą rozpadu, być może Unii Europejskiej. W wizji pojawiło się wiele razy słowa "super państwa", które mają powstać, a które jednocześnie będą współistnieć obok wielkiego bałaganu na świecie.

Jest potężny obiekt. Taki jak market, ale to na pewno nie jest market. Potężny, prostokątny obiekt, ale on jest wielki. (...) Ja wiszę nad tym obiektem. Kompletnie nie wiem, co to znaczy, ale ten obraz cały czas mi notorycznie wraca do głowy. Taki obiekt, nie wiem czemu. To nic nie znaczy logicznego, ale to mi się kojarzy. A później mi się zaczęło kojarzyć, ze powstaną i to jakby o Europę chodziło, powstaną dwa labo trzy super państwa.W odczuciu nie miałem słowa super. Ja to tak nazywam. To wygląda tak, jakby Polska była z kilkoma innymi krajami w jednym państwie. To wygląda tak, jakby Unia, być może to będzie nadal unia, a może nie, ale to będzie super państwo. Polska będzie w jednym z nich. Ich będzie kilka. Cztery, sześć.

Oczywiście, wizje te są drastyczne, smutne i nie dające nadziei. Mamy więc nadzieję, że przyszłość będzie jednak lepsza i jaśniejsza! Pamiętajmy, żeby nigdy nie brać wizji jako coś oczywistego i pewnego.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia