A najbardziej wrażliwi spośród przedstawicieli znaków zodiaku są tylko trzy. Rozstanie jest dla nich szczególnie trudne i bardzo się martwią. Najtrudniejsza jest zmiana scenerii. W końcu niedawno ukochana osoba była blisko, a potem nagle ona odeszła.

Książę William szczerze mówił o życiu rodzinnym z Kate Middleton: „Nie mam pojęcia, co robię”

Baran

Barany to ludzie bardzo towarzyscy i uwielbiają spędzać czas z ludźmi. Z łatwością nawiązują nowe znajomości, ale nienawidzą się żegnać, a tym bardziej rozstawać. Baran nie wyobraża sobie siebie samego. Co więcej, często po prostu żywią się energią, którą promieniują ludzie wokół nich. Ich sens życia jest w komunikacji.

Dlatego jest im tak ciężko, gdy wszystko się kończy. Po rozstaniu przedstawiciele tego znaku zodiaku mogą popaść w apatię. Z zewnątrz może się wydawać, że Barana to nie obchodzi. Ale w rzeczywistości bardzo martwią się rozstaniem z ukochaną osobą. Kochają bardzo bezinteresownie i zwykle dają z siebie wszystko.

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

Została mamą w wieku 14 lat! Historia Lyuba Bessudnova, która została bohaterką

Panna

Panny na ogół mają trudności z przejściem przez jakiekolwiek rozstanie, czy to ukochana osoba, czy tylko przyjaciel. Nawet długa rozłąka z nimi może prowadzić do depresji. Panna trudno nazwać delikatnymi stworzeniami. Jednak nie mogą znieść separacji. Nawet jeśli dana osoba jest toksyczna, nadal wierzą, że ją skrzywdzili po zerwaniu. Jeśli ktoś opuścił Pannę, to od razu zaczynają wszystko analizować i szukają w sobie wad. A ich samoocena najbardziej cierpi.

Ryba

Ryby są bardzo silnie przywiązane do osoby, jeśli zbliżą się do niej. W ten sposób. Zaczynają nawet na nim polegać. Z tego powodu rozstanie jest dla nich ciężką pracą. Chociaż mogą nie okazywać cierpienia, gdy są rozdzieleni. Ryby często rozstają się z nieprzyjemną nutą. Następnie zaczynają nieustannie odtwarzać sytuację w swojej głowie, myśląc, analizując, dlaczego tak się stało.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia