Jedni gotowi są dać ostatni grosz potrzebującym, inni będą siedzieć na workach ze złotem i nieustannie narzekać na brak funduszy. Jak się okazało, wszystko zaczyna się od dzieciństwa i zależy od miesiąca, w którym się urodziliśmy.

Książę William szczerze mówił o życiu rodzinnym z Kate Middleton: „Nie mam pojęcia, co robię”

Miesiąc # 1

Prawdopodobnie trudno jest znaleźć na ziemi dziecko, które byłoby równie miłe i hojne. Jest gotów podzielić się wszystkim, co ma. Czasami nawet o coś nie trzeba prosić, on sam dzieli się zabawkami i słodyczami. Listopadowe dzieci nie tylko wiedzą, jak się dzielić, ale chcą w zamian otrzymać to, co dały.

Dorastając, zaczynają wykonywać piękne gesty i nigdy nie szczędzą pieniędzy dla swoich bliskich. Ważne jest dla nich, aby osoba była wdzięczna. Trzeba go chwalić za dobroć, a wtedy takie czyny dopuści się kilkakrotnie. Wokół tego dziecka zawsze jest wielu przyjaciół, którzy wykorzystują go do własnych celów.

Popularne wiadomości teraz

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Siedmioletni chłopiec bohatersko uratował ojca i siostrę, których porwała woda

W którym miesiącu urodziła się twoja żona, tak będzie z nią życie

Doskonale rozumieją, że odda swoją ulubioną zabawkę i nie pożałuje, a tych, którzy chcą coś takiego dostać, zawsze jest wielu. Bez względu na to, jak nieprzyjemne sytuacje zdarzają się w życiu listopadowego dziecka, nigdy nie będzie w stanie obniżyć poziomu hojności. Zawsze będzie szczęśliwy, wykonując dobry uczynek.

Miesiąc # 2

Te dzieci w ogóle nie wiedzą, jak pilnować swoich rzeczy. W wieku dorosłym nie będą w stanie zaplanować budżetu, ponieważ są tacy, którzy naprawdę tego potrzebują. Lutowe dziecko jest bardzo miłe i wesołe.

Po co żałować wartości materialnych, skoro dziś można się bawić z głębi serca. Rozprowadzają zabawki, karmią bezdomne zwierzęta, pomagają starszym kobietom i nie zapominają o sobie. Jeśli w dzieciństwie wszystkie zakupy zależą od rodziców, to dorastając dziecko woli zarabiać samodzielnie.

Cały zgromadzony kapitał wydaje na siebie, ale inni coś dostają. Dzieciak uwielbia dawać i nie potrzebuje niczego w zamian. Jeśli ktoś jest zadowolony z jego prezentu, będzie szczęśliwy.

Została mamą w wieku 14 lat! Historia Lyuba Bessudnova, która została bohaterką

Miesiąc # 3

Dzieciak bardzo siebie kocha, ale to nie znaczy, że będzie zbierał wokół siebie rzeczy. Uwielbia dawać i dzielić się nie tylko z bliskimi, ale także z zupełnie obcymi osobami. Lipiec to miesiąc, w którym rodzą się dzieci, które doskonale rozumieją znaczenie słowa „hojność”. Są mili, serdeczni i wcale nie chciwi. Po co być chciwym, skoro twoi rodzice będą kupować więcej. A jeśli tego nie kupią, może obejść się bez tej zabawki. Po prostu inne dziecko potrzebowało jej bardziej.

Miesiąc # 4

Ktoś dzieli się ostatnim kawałkiem chleba, a ktoś bierze go od innych i daje potrzebującym. Wrześniowe dzieciaki są zaznajomione z życzliwością z pierwszej ręki. Dają i nie żałują. Ten dzieciak nawet nie będzie pamiętał osoby, której podarował swoją ulubioną zabawkę. A nawet jeśli nie ma innego, nie będzie się zdenerwował.

Nie każdy może być hojny. To uczucie należy wychowywać w dziecku i uczyć dzielenia się nim z innymi. Musi zrozumieć, że na przykład cukierki zostały kupione nie tylko dla niego. A mama chce czegoś słodkiego. Jeśli tego nie zrobi, wyrosnie na złego człowieka, który będzie myślał tylko o sobie.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia