Astrologowie uważają, że nie każdy widzi żywe i znaczące sny. Zależy to bezpośrednio od indywidualnych cech i przynależności do jednego lub drugiego znaku zodiaku. A znaki zodiaku mogą rozszyfrować tajne znaczenie wiadomości Morfeusza za pomocą symboli i niuansów, które są nieodłącznie związane z ich gwiezdnymi elementami.

Jakie zwierzęta trzymają celebryсi? Będziesz zaskoczony ich wyborem

Znaki zodiaku żywiołu wody 

Najjaśniejsze i najbardziej prorocze sny widzą przedstawiciele żywiołu wody: Raka, Skorpiona i Ryb. Te 3 znaki często otrzymują wskazówki podczas snów. Mogą nieść jedynie wskazówkę dotyczącą konkretnych wydarzeń, ale zapamiętanie takiego snu nie jest trudne dla trójcy wodnej.

W końcu pozostawia żywe uczucia, co jest bardzo ważne dla tych znaków. Dzięki swojemu wewnętrznemu instynktowi skłonność do mistycyzmu, Rak, Ryby i Skorpion mogą poprawnie odgadnąć sen.

Popularne wiadomości teraz

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

Kobieta urodziła jednocześnie 10 dzieci, bijąc światowy rekord Guinnessa

"Buziaki": Izabella Krzan pokazała namiętny pocałunek ze swoim ukochanym

Najczęściej prorocze sny widzą Ryby. Bardziej troszczą się o sferę relacji osobistych, własne dzieci i ostrzegają przed kłopotami. Ten znak jest w stanie rozwiązać najbardziej zagmatwane sytuacje, w których znajduje się w nocnych snach.

Ważne jest, aby Rak rozumiał w snach, konkretne miejsca, do których się udaje, czuł ogólną atmosferę. Jeśli sny są przyjemne z pięknym krajobrazem, nadchodzące wydarzenia będą przebiegać pomyślnie.

Skorpion często ma prorocze sny przed ważnymi wydarzeniami w życiu. Powinni zwracać uwagę na warunki pogodowe we śnie, emocje, symbole bezpośrednio związane z jego żywiołem - wodą.

Znaki zodiaku żywiołu ognia

Sny wskazujące na rozwój nadchodzących wydarzeń marzą również przedstawiciele żywiołu ognia. Co więcej: te znaki są obdarzone dobrą wyobraźnią. Potrafią zaprogramować własne sny. Przede wszystkim Lew, Strzelec i Baran powinni zwracać uwagę na symbole swojego żywiołu - ogień, jasne światło, błyszczący metal, broń.

Czasami są to znane postacie historyczne lub mityczne stworzenia. Ważny jest również ogólny wynik snów nocnych - zwycięstwo lub awans na szczyt. Najbardziej wrażliwe osoby spośród przedstawicieli Barana, Lwów i Strzelca są w stanie przewidzieć (rozszyfrować) wydarzenia nie tylko z ich życia, ale także z całego świata.

Znaki zodiaku żywiołu powietrza

Znaki żywiołu powietrza - Bliźnięta, Waga i Wodnik często nie widzą proroczych snów. Ale zawsze dają im właściwą wskazówkę. Astrologowie i ezoterycy radzą zwracać uwagę w snach na drobne szczegóły, ogólne tło relacji, a nawet zapachy i dźwięki.

Tak dobra muzyka, przyjemny zapach kwiatów, śpiew ptaków mogą mówić o dobrych nadchodzących wydarzeniach. W snach przedstawicieli żywiołu powietrza jest wiele symboli graficznych: schematy, tabele, cyfry, litery. Na przykład Wodnik może we śnie wpaść na genialny pomysł, rozwiązanie złożonego problemu o treści zarówno naukowej, jak i czysto codziennej.

Znaki zodiaku żywiołu ziemi

Znaki racjonalne i pragmatyczne żywiołu ziemi - Byka, Panny i Koziorożca nierzadko potrafią dostrzec w snach coś proroczego. Dla nich prawdziwe życie jest ważniejsze. Dlatego nie pamiętają zbyt wiele, o czym śnili.

Ale czasami, w oczekiwaniu na ważne wydarzenia, iluminacja i przewidywanie przychodzą do nich podczas snu. Dlatego dokładnie wiedzą, co robić, jaką decyzję podjąć. We śnie astrolodzy zalecają im zwracanie uwagi na symbole ich żywiołu - dobra materialne, zwierzęta, rośliny, mieszkania, samochody itp.

Pamiętaj o prawidłowej interpretacji snów podążających za znakami ziemi i informacjami o ogólnej sytuacji, porządku i chaosie, a także słowach i czynach innych. Aby poprawnie rozszyfrować informacje otrzymane podczas snu, każdy znak zodiaku powinien zwracać uwagę na zwierzęta, kamienie maskotki, kolory.

W końcu każdy z nich ma swojego patrona. Analiza wrażeń, dźwięków i zapachów pomoże poprawnie zinterpretować sen. A jeśli uda ci się zobaczyć i porozmawiać we śnie z już zmarłym krewnym, musisz spróbować zapamiętać przynajmniej znaczenie tego, co zostało powiedziane.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia